Page 8 of 8 FirstFirst ... 45678
Results 141 to 158 of 158

Thread: Kuru TV ņemt?

XH9505 +1, apmierināts dikti

- nereti iegļuko bezvadu ausis (Apple)
    - besī amber led

Banned

Melnās izolenes nav mājās?

Uz ko jāskatās pērkot televizoru, ja grib lai vēl pēc dažiem gadiem smart tv nav pārvērties par nekam nederīgu kartupeli?

Pieredzējis lietpratējs duksis's Avatar

Androidu. Pats jau dažus gadus lietoju 2 philips android TV. Tik ātri vairs netiek līdzi visam, bet vismaz viss iet un ir lejupielādējams. Čomi, kas pirka aptuveni vienā laikā ar mani, kož pirkstos, jo viņu izvēlētie OS ir jau bez supporta. Uz andrisa arī daudz vieglāk uzlikt aftermarket programmas, tai skaitā visus go3 un tet veidigos.
    Last edited by duksis; 08-01-21 at 09:16.
    ..viņa uz mani tā paskatījās kā vectēvs uz windows 7..

Skaties kāds izmantojums, piemēram man gribējās vienu dienu pielsēgt pc un palietot kā 4k desktopu.
    Input lags pārāk liels! Es jaunam TV gribētu, lai inputlags nav tik liels...
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Quote Originally Posted by Eob View Post
    Uz ko jāskatās pērkot televizoru
    Uz attēla kvalitāti. Visas tās smart funkcijas ir tikai bonus. Ja pārstās strādāt, tad var nopirkt android karbu un lietot tālāk.

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Quote Originally Posted by Eob View Post
    Uz ko jāskatās pērkot televizoru, ja grib lai vēl pēc dažiem gadiem smart tv nav pārvērties par nekam nederīgu kartupeli?
    Jāskatās, lai tas ir LG oleds
    Pussy Power

Par video kvalitāti laikam jautājumu nav, interesē tieši smart tv funkcionalitāte. Android laikam ka skaidrs, bet skatos ka lielai daļai televizoru, ko standarta internetveikalos var redzēt, ir kautkāda 6.0 versija, kas ir veca. Tur 2GB vai 3GB RAM arī liekas smieklīgi maz. Var jau būt, ka tas ir normāli, bet neesmu īsti nekad iedziļinājies.

Banned

Lielāko diognāli par savu budžetu, pārējais ir pie kājas un nav vairs nozīmīgi jau pēc pāris nedēļām. Tāpat pēc paŗis gadi būs jau update beigušies tam Smart un varēs katru trešo videofailu barot tā vai tā no ārējās iekārtas.

Nezinu kāpēc tik skeptiski. Mans stipri prastais Samsung 2016.g. modelis vēl updates saņem - pēdēja gan bija pirms kāda pusgada. Funkcionālas izmaiņas gan neesmunovērojis. Mūsdienās tormozs gan stipri jūtams pirmās 3 minūtes pēc ieslēgšanas un pa ūtūbi bakstoties.

Hujaway jāņem. Tam harmony os ir baigi labs.

Banned

hvz man 2019 itkā pat top sērijas Samsungs, jau kādu laiku neko nav sev uzlicis un šad tad kādu mkv vairs negrib native playeris gremot.

Pieredzējis lietpratējs

Kruta fīča ir android tv un blutooth pults. Tālāk jau televizora izmēru pēc savas gaumes. Pārējais imho ir bezjēdzīgas fīčas par kurām pārāk daudz jāpiemaksā.

Pieredzējis lietpratējs dust's Avatar

Paņēmu februārī kkādu 55 inch LG zemākajā cenu kategorijā, lai aizvietotu nosprāgušo veco LG 42 inch, kuram led kontra pēc daudzu gadu kopdzīves nosprāga.

Par bildes kvalitāti nevaru sūdzēties - tā arī neesmu skatījies

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by -JJ- View Post
    Jāskatās, lai tas ir LG oleds
    Es ar tā domāju, bet izrādījās ne bez "sīkiem" aplauzieniem.
    Pirms tam bija ļoti vecs samsungs no biezā gala (kaut kad ap 2010 pirkts).
    Beidzot "nomira" un paņēmu vietā LG BX55. Diezgan daudz skatamies satelītu tāpēc uzreiz varēja secināt, ka SD upscalings švakāks nekā vecajam samsungam.
    Arī satelīta tunera jūtība švakāka, piesprausts pie tās pašas sat.antenas daudz biežāk saka ka "signāla nav".
    Bet nu no kvalitatīvas HD sources LG bilde protams

Man senčiem vajag, kāpēc visādi chromecast un citi ārējie smart tv boxi laikam īsti nederēs. Tāpēc gribu atrast max labu iebūvēto smart tv sistēmu. Izmērs max 50 collas, par cik savādāk būs logam priekšā.

Quote Originally Posted by Rik0 View Post
    Es ar tā domāju, bet izrādījās ne bez "sīkiem" aplauzieniem.
    Pirms tam bija ļoti vecs samsungs no biezā gala (kaut kad ap 2010 pirkts).
    Beidzot "nomira" un paņēmu vietā LG BX55. Diezgan daudz skatamies satelītu tāpēc uzreiz varēja secināt, ka SD upscalings švakāks nekā vecajam samsungam.
    Arī satelīta tunera jūtība švakāka, piesprausts pie tās pašas sat.antenas daudz biežāk saka ka "signāla nav".
    Bet nu no kvalitatīvas HD sources LG bilde protams
    Gribi labu upsceilingu, nāksies vismsaz CX ar (third-gen a9) pirkt kur ir jaunais procis.

The BX, instead, gets the model below in the form of the a7 gen 3, which means a little less nuance in how it handles darker scenes, and lesser AI upscaling – that might sting on the 65-inch model, where any imperfections will be more obvious.

Kāds xiaomi mi smart tv ir iemēģinājis, varbut var ko pastastit, sony dinozauram izbeidzas youtube un USB nestrādā no nopirkšanas brīža.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)