Page 7 of 7 FirstFirst ... 34567
Results 121 to 128 of 128

Thread: Kuru TV ņemt?

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Sony nākamā gada modeļu sērija parādās veikalu plauktos jau iepriekšējā gada decembrī un tajā brīdī cipari iepriekšējā gada modeļiem nokrītas pamatīgi.
    Ja nav steiga, vēl 2-3 mēneši atlikuši

Nav - XF9005 ir 48 zonu LED apgaismojums.

Pieredzējis lietpratējs geex's Avatar

Kādas domas par gaidāmo OnePlus TV ar 3 gadu Android suportu? Sola, ka būšot revolūzija Android TV lauciņā.

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

Sony KD-XG9505 ir MT5893
    OnePlus TV ar MT5670 proci nekādu revolution neizspiedīs, pat ja acis izleks no savas vietas.

Pieredzējis lietpratējs

Kāds ir redzējis dabā 20 colīgus vai tuvu tam televizorus ar Android ? Tip virtuves variantam? Mazāk par 32" neesmu atradis
    Ja sūtat man kādu piedāvājumu, lūdzu pierakstīt arī savu kontakttelefonu, lai varu jūs ātrāk sadabūt rokā.

Quote Originally Posted by Slammer View Post
    Kāds ir redzējis dabā 20 colīgus vai tuvu tam televizorus ar Android ? Tip virtuves variantam? Mazāk par 32" neesmu atradis
    Laptops vai planšete jau paris(3-5) gadus aizvietoja tv virtuve. Vai arī Android kastite ar pulti pie veca lcd tv..

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Quote Originally Posted by smartdevil View Post
    Par cenu taisnība. Nedaudz sālīta šķirba starp veco modeli, bet ātrdarbība priekš Android TV ir būtiskākā, kādēļ skatos XG. Šobrīd viss ar Android TV, arī Xiaomi Mi box, ir uz robežas un kaut kā neizskatās, ka būs kaut kas ievērībai jaudīgāks, jo visādiem LTC veidīgajiem ir saštancēts tieši tas pats minimums. Vienīgais ir paņemt veco XF un 3x jaudīgāku Nvidia Shield, tad summa sanāk tā pati, bet tad pēc fakta nav jēgas ņemt ar Android TV OS. Kaut gan vai vispār ir kaut kas 9 sērijas zem šo cenas bez Android.
    Un vai nebija starp XG un XF atšķirība, ka vecajam ir tikai apakšā gaismas diodes, bet jaunajam pa visu aizmuguri?
    Vispirms paspaidi līdz pēdējam updeitam refreshotu XF un XG un tad izdari kaut kādus secinājumus. Tu tā noskaldīji, ka varētu domāt, ka uz XF pat youtjuubs lago . XF bija vienkārši horrible lag, kas attiecas uz parastu menu brauzeeshanu liidz pat šis vasaras lielajam updeitam. Tagad tur ir smooth as fck. Kas attiecas uz pašu paneli, tur piegriežot settingus vispār atšķirību nesaskatīsi.
    Kam tev tieši vajag to Nvidia shield performanci? Man pat ar visu to menu lag ar Kodi un smagāka materiāla atskaņošanu vispār kasjaku nebija pat līdz tam updeitam. Tas lag, kas bija pirms tā updeita bija max freak of nature, jo tā kā lagoja līdz updeitam tas teļiks tā nelagoja pat mans pirmais W885C sony androids, kuram specs vispār ir half-as-that, tāpēc tur uzreiz bija skaidrs, ka pie vainas ir badly optimized softs, nevis lack of cpu powah vai lack or ram..
    TV lauciņā es tikai sonjkās orientējos un labākais value šodien ir XF sērija, bet nu moš tev ir argumenti kāpēc būtu vērts uz 1k pirkumu patērēt 300 einārus vairāk
    https://www.rtings.com/tv/tools/comp...&threshold=0.1
    Last edited by -JJ-; 09-18-19 at 13:24.
    Pussy Power

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

Es kā reiz domāju vairāk par pašu app ielādes un TV brauzēšanas momentiem, nevis pašu atskaņošanu. Par cik man TV visdrīzāk tiks pirkts priekš nākošiem 7 gadiem, tad es gribu viņa ātrdarbību saglabāt daudz maz ilgāku periodu, jo appi kļūs prasīgāki un tas nav nekāds noslēpums. Ok, par apdeitu nebiju dzirdējis, tnx. Domāšu.

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Ja tu prasītu pirms šī pēdējā updeita es teiktu SKIP this shit, bet tagad tiešām ir baigi legit!
    https://www.sony.co.uk/electronics/s...loads/00016211

Vēl viena nianse. Šie ir baigi labie paneļi, bet mega sūdīgi stock profili, atskaitot sports režīmu, kas man gan uz kaut kādu futjiku škiet must. Tur tikai bish vajag pašancēt ar brightness, gamma settings, blacks un būs tāda bilde kā konfekte!

Starp citu, XG sērijas revjuu vārdi/kombinācijas "similar", "identical", "almost similar/identical" ir viscaur. Daudzos revjuu nav pieminēts, bet uz šodienu abos teljikos ir supportēts Youtube HDR playback
    Last edited by -JJ-; 09-18-19 at 13:29.
    Pussy Power

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)