Results 1 to 16 of 16

Thread: NVIDIA GEFORCE NOW ( BETA) gaminga stream

Default NVIDIA GEFORCE NOW ( BETA) gaminga stream

Pirms kāda laika kad sēdeju uz mac mini uzdūros problēmai :

gribas pakapāt dažreiz PUB , WOT Fortnite , bet negribas kārtejo reizi pirkt dzelžus un tad atkal pārdot

iešavas doma galvā ja vien būtu remote serveris kur spēlēt vai kas līdzīgs šim .

sākumā gribēju google cloud , tur nekas nesanāk nekad nevar salikt tādy config. ka videne ir iekļauta .
    sacerējos uz microsoft cloud bet tur ar nekas cerīgs .

tad sāku lūkoties uz dažiem gaminga stream servisiem .
    uz to brīdi pameiģināju dažus bet nepatika.

Uzdūros NVIDIA GEFORCE NOW ( BETA) LINK solijumi ka bus 200fps utt , vieinīgi japiesakās un jāgaida kad . izgaidijos 3 mēnešus un bingo epastā priecīgas ziņas .
    pa to laiku jau lenām saskrūvēju Ryzen 5 2600 kasti

tad nu par testiem :
    ja viss strādā tad strādā ļoti labi , PUB G maza migliņa liekas no streema

WOT 29ms pings

200fps var dabūt bez liekām problēmam nav japērk videne par 300EUR
    Spēles japieder pašam nekas nav par brīvu izņemot iespēju spēlet
    klavieres inputs jāņem UK ENG vai USA ENG jo tad viss ok ja latvian qwerty tad nesakrīt burti

šad tad steam negrib strādāt
    ja fortnite ar facebook api grib tad viss slikti GOOGLE API strādā

pie TET optiskā neta viss čotka ar savienojuma ātrumu un delay

testēju uz tādu gaužām sūdiga laptopa ar ssd un viss bija ok takā pie sievasmātes nebūs jaņem laptops ar dārgām ķeskām .

vēlāk papildināšu
    Kas kaunu nezin , badu necieš .
    Ir tikkai viena patiesiba - manējā !

Izklausās labi. Cik palasīju, tad šobrīd betu var testēt bez maksas, tā? Vai ir zināms cik maksās, kad būs izlaista gala versija?

pagaidam bezmaksas tests
    man butu pienemami 20 eur men vai 25 jo zinot cik maksa būvet pc un upgreidoties sanāk dargāk . piedevam šis ir cross platform un uz mac var kapāt

Arī ar šo paniekojos - jāatzīst, ka radās solīds iespaids. Single player spēlēm ideāli - sagriez visu uz MAX un priecājies, aiztures un reakcijas laiki tur nav īsti tik svarīgi. Nu jā, vajag oficiālās spēles, bet nu... No multiplayer jau visādi, teiksim, CSGO nebija īsti labi spēlējams, tur es tomēr aizturi jutu un uzvedās kaut kā dīvaini. PUBG bija OK, pats esmu nūbs, tad arī aiztures netraucēja un jebkurā gadījumā stabils fps bija daudz lielāks ieguvums. Paladini - arī nūbu režīmā ļoti OK. Uz Ziemassvētkiem Hitman bija par brīvu paspēlējams - sagriezu visu uz ultra-mega-giga grafiku un priecājos par stabiliem 60 fps.

Kopumā reizi pa reizei gan parādījās dīvaini lagi un krita video kvalitāte (ar LTC optiku un stabilu savienojumu), tāpat bija arī paša servisa nepieejamība un klienta gļuki/crashi. Jā, klaviatūras layout tur mēdza uzvesties dīvaini, bet pēc viena updeita kaut kā palika labāk. Droši, ka ilgtermiņā viss tikai uzlabosies.
    Katrā ziņā viena tāda stulba/gļukaina situācija multiplayer matchā var sajāt visu garastāvokli tā tik vien, tādēļ nopietnākiem multiplayer spēlētājiem šīs īsti nebūs maģisks risinājums, bet casual paspēlēšanai un single player spēlēm ļoti OK. Īpaši kamēr par brīvu.

Pieredzējis lietpratējs

Šī būs fīča next gen konsolēm. Nevajadzēs tur likt salīdzinoši dārgus dzelžus, varēs laist ar lētuci hw+papildus subsciption serviss.

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

Google jau arī palielījusies ar savu STADIA, bet šie pasākumi nekādā veidā pagaidām nedarbosies ar online spēlēm, kur reakcija nosaka visu. Jau ar parastu setapu milisekunžu aizture izšķir visu, kur nu vēl, ja pa vidu starp serveri vēl viens patērētājs darbosies.

Pa competitive var aizmirst pagaidām, bet tā faktiski var domāt ka AAA varēs nākotnē kapāt jau caur smart TV appu.
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Depends. Pat home lan ar SteamLink caur Gigabit Ethernet Dark Souls nebija lietojami. Xbox controlieris pie SteamLink. Witcher, vēl būtu ok, ja nebūtu pirmstam uz PC spēlēts.

Ja ir laba stream platforma, tad pilnīgi vienalga kas ir otrā galā.. Q2 vai BF X... Online spēlēm tikai response ir svarīgs, un to tagad nodrošina fpga NIC. Dikti šaubos, ka visas platformas turēs nodes iekš visu valstu DC/region.
    gordo.lv - grāmatvedības pakalpojumi

Un ko tev dos tās tīkla kartes čipa lodējuma veids, ja 99% aiztures jau ir ārpus šīs kartiņas ietekmes sfēras aļa provaidera pusē?

End-user/provider connection bija/ir/būs kā pirmā problēma.
    Fiška, ka DC online serveri savā starpā būs pareizi norūtoti pa taisno. Resp., render bilde būs max tuvu/precīza ja skatās pret pārējiem spēlētājiem no server nodes. Pie spēlētāja tikai pārzīmēšanas/HID aizture, bet to geimeri iemācāsies darīt, tieši tāpat ka kara laikā ļotenes asi iemācījās šaut "pa priekšu" bez elektronikas. Te būs tieši tāpat.

personigi es tāpat esmu noob player man pat ar ieslēgtiem cheetiem spēj kāds apspēlēt . tankos vēl var iziet uz kādu stratēģiju lai vinētu ( bieži randomam ir savi plāni ) shooteros dažreiz pabāžu galvu un finito man ( nez kapēc samaksāju par PUB G )
    tad nu spēlēju for fun vai līdz brīdim kad man apnīk zaudēt
    tad šie CLOUd servisi man pa prātam , kautvai tīri monetāri ja sareiķina : elektrība , dzelžu uzturešana - upgreids nemitīgs .
    Parādās indikācijas par xbox vai playstation " LITE" versijas kur konsole būs tikkai iekārta priekš cloud gaming .

tiku es arī pie Betas un varu padalīties ar saviem iespaidiem utt.

Gaidiju kādus pāris mēnešus bet nu beidzot esmu ticis pie konta kur varu spēlēt.... tātad
    Pamatā spēleju World of tanks. settingus salieku uz ultra, visu max cik nu tur var.. Ne reizi FPS nenokrita zem 120-130 un kas bija patīkams pluss, latency līdz wot serveriem vidēji rādīja ap 10-15, bet baigi lēkāja, nebija tā ka turas vienā līmenī.
    aizturi/lagus, ņemot vērā ka spēlēts tiek cloudā, vispār nejutu.
    testēju uz diviem laptopiem(vienam i3 un 940m otram i5 un uhd620) un veca stacionārā ar iebūvēto videni un 2 kodolu proci
    vienīgais netu gan vajag sakarīgu, pie 20Mbit neta bija brīdinājums, ka nav pārāk labi priekš spēlēšanas

jāskatās cik tas brinums maksās kad bus pieejams visiem, bet nu katrā ziņā tiem kas spēlē tikai brīvdienās, šis varētu būt laba alternatīva lai nebūtu jāpērk gaming dators.
    kā arī diezgan skeptisks esmu uz to - kāds būs rezultāts kad šis ies vaļā jo tagad jau beta spēlētāju nav tik daudz cik būs beigās un vai Nvidia spēs nodrošināt tik pat labus rezultātus tad.

kopumā vērtēju pozitīvi un iesaku pieteikties patestēt

Bet bilde kāda tam wot salīdzinājumā ar local-pc. nav tā ka tā nāk ar kkādu kodeku h265 vai vel sazin ko? Jeb atnāk tīrais "raw/mpeg" ar gana labu bitreitu (30mbps, ja nemaldos) !?
    Ir kkāds skreenshot?

PS: es domāt tas fps/ping ir pret render-mašīnu, nevis tavējo lokālu, ja spēlētu lokāli wot

Quote Originally Posted by bobiksons View Post
    Bet bilde kāda tam wot salīdzinājumā ar local-pc. nav tā ka tā nāk ar kkādu kodeku h265 vai vel sazin ko? Jeb atnāk tīrais "raw/mpeg" ar gana labu bitreitu (30mbps, ja nemaldos) !?
    Ir kkāds skreenshot?

PS: es domāt tas fps/ping ir pret render-mašīnu, nevis tavējo lokālu, ja spēlētu lokāli wot
    screenshot vakarā ielikšu, un arī varu uploadot kādu kauju. tagad nebūtu smuki darbā wot kapāt
    par to vai nāk ar kkādu kodeku vai tīras RAW vot nepateikšu.

nedaudz screenshoti no wot

rezultātus neskatās
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	1.jpg 
Views:	60 
Size:	196.8 KB 
ID:	39098   Click image for larger version. 

Name:	2.jpg 
Views:	56 
Size:	140.1 KB 
ID:	39099  

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)