Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 27

Thread: 4G usb autostart

Default 4G usb autostart

Laba diena!

Ir 4G usb puļķis internetam (M-Life ML0700) https://www.lemona.lv/?page=item&i_id=266417 bet ir problēma, ka nepieciešamas, lai internets palaižas automātiski, bet, lai arī puļķa programma no startup palaižas, tur ir connect poga, kas manuāli pašam ar roku jāpalaiž, kas galīgi neder, jo dators ir remote variantam. Pašā softā arī nav nekādu iepsēju par autoconnect.

Varbūt ir kāds biedrs, kas var ieteikt kādu prātīgu risinājumu, lai panāktu autoconnect ?

Paldies!

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Kā būtu ar kādu auto-it, macro tipa skriptu, kas simulē pogas nospiešanu?

Ir lietoti interneta pārlūka macro tipa skripti, kas labi darbojās, bet šī ir atsevišķa programma. Ir kāda programma, kur to skriptu var uzcept vai kā citādi viegli atrisināt ?

nevar uztaisīt dial up caur pašu windows un tad task schedulerā uzlikt, lai izpidās dialups startupā?
    ar h**ew 3g usb puļķiem es bērnībā 1. triku varēju izdarīt, nezinu vai tas var izdoties ar 4g....

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

iespraust to stick rūterī ar USB, lai darbojas visu laiku? Piem.:
    https://www.1a.lv/datoru_komponentes...plink_tlmr3020
    Es gan stipri šaubos ka tādu revolucionāro ražotāju uzturēs vairums rūteru

Izmet to sūdu miskastē un nopērc normālu dzelzi! Kaut vai no sskas kādu normālu routeri un pieslēdz caur vadiņu.

Jūsu ieteiktie varianti ir labi, ja tiek lietoti uz zemes, šis risinājums lido gaisā ar UAV. Šobrīd tiek lietots tele2 modems, kas uz PC padot internetu caur 2.4 GHz, bet ir vietas, kur 2.4 ēters ir pārāk pilns un nepieciešams šāds risinājums ar usb modēmu.

Respektīvi jāizdomā, kā to brīmumu dabūt autostart vai varbūt kāds lietot kādu usb interneta puļķi, kurš automātiski palaižas, tad šo varētu izmest un paņemt jau pārbaudītu vērtību.

Paldies!

da daudzi taadus lieto, piemeeram huawei e3372, e3272. kaadreiz naaca lmt interneta prieksjapmaksas komplektos, pa 15 eur vareeja iepirkt. pirmo reizi pieinstalee un peec tam viss automaatiski, nekaadas utiliitas nekur nevajag.
    Quote Originally Posted by KasparsRTK View Post
    Man taisnība ir visā, ko saku.
    http://dzertuve.lv/ - tagad jaunaa kvalitaatee :>

Pieredzējis lietpratējs jopciks's Avatar

Eu, Ķirzaka, dzertuve.lv nestrādā!
    krustu cirtu ozolā

dzertuve bija tokras daavana dzimsjanas dienaa, hostings bija uz 3 gadiem. neintereses peec uzliku miiksto. un uz parakstu arii :>

Quote Originally Posted by arturs06 View Post
    Ir kāda programma, kur to skriptu var uzcept vai kā citādi viegli atrisināt ?
    Tev jau ieteica - AutoIT.
    https://www.autoitscript.com/site/autoit/downloads/
    Tev vajag kaut ko tādu

#include <Misc.au3>
    #include <Process.au3>

Opt("WinTitleMatchMode", 4)
    Opt("WinTextMatchMode", 4)
    $handle1 = ""

WinWait ("LogaTitle","",7200)
    $handle1 = WinGetHandle("[TITLE:LogaTitle]")
    WinSetOnTop($handle1,"", 1)
    WinActivate($handle1,"")
    ControlFocus($handle1,"LogaTitle","Connect")
    ControlClick($handle1,"LogaTitle","Connect","prima ry")
    Loga title var atrast ar AutoIT Window Info.

Pieredzējis lietpratējs DJWoX's Avatar

ja tas ir dronā tad tur 90% nav windows PC lai palaistu windows skriptus. Vai ar tomēr?
    Var pamēģināt ar modrpbe nomainīt režīmu uz citu
    ...
    Pārdodu jaunus, jaudīgus un lētus Dell portatīvos datorus par vissaldākajām cenām!
    Dell EOZ / (Telefons 29392607, ... djwox@inbox.lv)

Win 10 ir, nepieciešams vienkāršakais veids kā to pogu dabūt nospiestu pec win iestartēšanās.

****, es tak uzrakstiiju usb modemus! straadaa gan zem win 7,8,10, gan zem linux. pieinstaleejam un aizmirstam! neviens restarts vai apdeits pa trim gadiem nav nokaavis. kaa startee, taa ir.

Quote Originally Posted by arturs06 View Post
    Win 10 ir, nepieciešams vienkāršakais veids kā to pogu dabūt nospiestu pec win iestartēšanās.
    Es tak iedevu tev gandrīz gatavu risinājumu. Kāpēc neder?

Ja kāds dzelzis turas gaisā uz Windows pamata, es viņam pilnas bākas lidojuma attālumā netuvotos.

Par to nav jāsatraucās, win atbild tikai par mēriekārtu pusi, tāpēc Instigater, droši vari doties ārā

Pamēģināju bez tā softa, win10 to brīnumu neredz, kaut kāds čips ko nesuportē. Uzliekot driver tas brīmums kā dial up rādas.

Izskatās, ka būs tas skrips jāknibina augšā, jo tas parauga kods, nomainot "Loga title" nedarbojas. Būs jāpiesēžās un jāapgūst, kas jauns dažu dienu laikā.

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Ar to autoit tooli noskaidro, vai tā zaļā poga ir kā poga vai bilde - no tā atšķirsies kas ir skripta vidū jāliek, lai viņu atrastu, pārbaudītu stāvokli un "nospiestu".

Man šķiet, ka bija arī tādi makro tooļi, kas darbojās grafiski - t.b. atpazina bildi/meklēja objektus pēc bildes. Tā pat arī grafiski varēja salikt secīgi darbības un loģiku sataisīt.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)