Results 1 to 15 of 15

Thread: Labs audio vads / 3.5mm pagarinātājs

Default Labs audio vads / 3.5mm pagarinātājs

Vajag austiņām nomainīt vadu un vēlos visu uztaisīt skaiti.

Tātad tiek meklēts labs audio vads vai kāds pagarinātājs, lai pēc izskata būtu tuvu oriģinālam, parasts gluds melns vads. Un iekšā dzīslas ir lakotas nevis katra savā apvalkā. Cena vēlama līdz 5€/1m.

Vispirms gribēju Ugreen pagarinātāju nopirkt, it kā Ugreen taisa labus vadus, bet palasot atsauksmes izrādās ka tomēr skaņas kvalitāte kļūst sliktāka un iekšā tur ir parasts USB vads. Pēc tām atradu tādu, LINK, bet diametrs ir tikai 2mm, vajag resnāku.

Var būt varat lūdzu kaut ko ieteikt?

Es pirku lemona.lv resno tasker mikrofona vadu. Noplēšot ārējo apvalku vada biezums kļūst pieņemams. Cena ap 2-3 eur m. Ar ārējo gumijoto apvalku..kādi 6mm tas vads biezumā. Veikalā ir uz vietas.
    Desktop 100% silent PC: Asrock J5005 mini itx, 85w brick psu, 8GB RAM, SSD, mini itx case.
    HTPC: Gigabyte GA-A320M-H, Athlon 200GE (passive cooling) , 8GB RAM, SSD+HDD, Cooler Master CM media 260 ATX

Quote Originally Posted by yurkan View Post
    Tātad tiek meklēts labs audio vads - iekšā dzīslas ir lakotas nevis katra savā apvalkā.
    Te ir baigā pretruna, meklējam labu audi vadu, bet tiek prasīts *ūds, ko neviens nopietns vadu ražotājs nepiedāvās kā ko baigi labo. Tas ir tāds austiņu izgudrojums, kas labi kalpo, pateicoties lokanībai, ne tur ekrāns, ne tur šķerzgriezums normāls ir iespējams.

Es esmu arī par Tasker. Pats izmantoju simetrisko Tasker C202 mikrofonu vadu ar ekrānu. Divas centrālās dzīlas + kārtīga metāla zeķe. Pietiekoši lokans, lai lietotu ar austiņām. Ja 3mm ir par mazu, var paskatīties biežāku modeli. Izmantoju šo 3mm, jo tas ir izmērs ar kuru vēl var uztaisīt ļoti labu aux vadu bez zeķes pārtraukšnas, jo der normālos 3.5mm jack divi tādi kabeļi.

it kā Ugreen taisa labus vadus, bet palasot atsauksmes izrādās ka tomēr skaņas kvalitāte kļūst sliktāka un iekšā tur ir parasts USB vads.
    Tu sevi arī skaiti pie tiem delfīniem, kas dzird 1.5m īsā vadā atšķirību ? Mazāk ietekmējies no tā ko citi saka, nopērc to Ugreen par tiem $10 un pats pārbaudi, bet salasoties tādas negācijas, negatīvais placebo darīs savu. Bet tomēr vari pamēģināt, ja visi citi parametri apmierina.

Esmu licis uz grado sr80 vadu ar spraudni 30 euro vērtībā, kur gan spraudnis gan vads bija no Canare, spraudnis gan bija 2/3 no kopējās cenas. Austiņas tika atdotas pēc 3 dienām, lietotājs teica, skan labāk, bass esot precīzāk, apjomīgāks. Diemžēl, šādam apgalvojumam objektivitāte ir mazāk kā 0, jo ir pagājis pārāk ilgs laiks starp vecā vada un jaunā klausīšanos. Bet placebo darbojas, par to esmu pats arī uz sevi pārliecinājies

Last edited by arturs06; 07-02-19 at 20:55.

Quote Originally Posted by arturs06 View Post
    Te ir baigā pretruna, meklējam labu audi vadu, bet tiek prasīts *ūds, ko neviens nopietns vadu ražotājs nepiedāvās kā ko baigi labo. Tas ir tāds austiņu izgudrojums, kas labi kalpo, pateicoties lokanībai, ne tur ekrāns, ne tur šķerzgriezums normāls ir iespējams.
    Tieši tāpēc arī meklētas lakotas dzīslas, lai vads ir izturīgs, jo bija pieredze ar lēto vadu (pirku argus veikalā), kad pēc mēneša lietošanas dzīslas pārplīsa vada iekšā. Pie tam visam vidēja gala austiņā kuri man bija, vienmēr bija tāds vads iekšā, un problēmu nebija.

Es esmu arī par Tasker. Pats izmantoju simetrisko Tasker C202 mikrofonu vadu ar ekrānu.
    Cik skatos šeit ir tikai divas dzīslas. Tad ekrāns ir lietots ka kopēja trešā dzīsla?

Tu sevi arī skaiti pie tiem delfīniem, kas dzird 1.5m īsā vadā atšķirību ? Mazāk ietekmējies no tā ko citi saka, nopērc to Ugreen par tiem $10 un pats pārbaudi, bet salasoties tādas negācijas, negatīvais placebo darīs savu. Bet tomēr vari pamēģināt, ja visi citi parametri apmierina.
    Esmu pārliecināts ka nedzirdēšu atšķirību. Bet atsauksmes bija ka no tā vada austiņas saka trokšņot, to gan nevēlos baudīt. Apkopot, manā izpratnē "labs audio vads" ir izturīgs un nepasliktina skaņu salīdzinājuma ar oriģinālo lēto vadu.

Paldies par Tasker ieteikumiem. Aizmirsu piebilst ka austiņas ir ar mikrofonu un vajag 4 dzīslu vadu. Apskatiju visu Tasker katalogu, un tievākais 4 dzīslu vads ir 5.2mm, bet tās ir pa resnu. Vajag 3-4mm.

Cik skatos šeit ir tikai divas dzīslas.
    Tas vads ir domāts vienam signālam (mono). Mikrofonam.

Ja gribi ar 4 dzīslām, tad pērc kādu gatavo 4 pole 3.5mm kabeli un nogriez tikai vienu galu. Par to minēto trokšņošanu gan neticu, esmu taustījis tik daudz austiņu kabeļu, tas drīzāk jau ir 4 ciparu skaitlis, ka ir bijuši visdažādākie mēsli tie kabeļi, bet tādu brīnumu pirmo reizi dzirdu.

Man ir laba pieredze ar šādu kabeli https://urlzs.com/TTALX , tikai selleri vairs neatceros, jo es parasti iesūtu čupiņu uz priekšdienām

Quote Originally Posted by Katzenjammer View Post
    Tas vads ir domāts vienam signālam (mono). Mikrofonam.
    Nestāsti cilvēkam pasakas, tā kabeļa konstrukcija to atļauj izmantot arī stereo signālam nesimetriskajā(unbalanced) slēgumā, piemēram 6.35mm/3.5mm. Ja izmanto simetrisko(ballanced) slēgumu, tad tas ir paredzēts vienam kanālam.

tik daudz
    Kādu 230V vadu esi mēģinājis likt austiņām?

Paga. Tās tak ir austiņas.. nevis low voltage/level aux.
    Tur tas ekrāns diezgan pasīvs lai atgrieziniskajā saitē neietu craps, kuru tāpat ar austiņu skaļruņiem nedzirdēsi.

Pie tam portatīvajiem digi ampie tas pilnīg pofig. Cita lieta ja izejā ir lampas vai kāds sovjetu class-a dīvains traņu slēgums.
    gordo.lv - grāmatvedības pakalpojumi

es gan uzskatu, ka austiņām vajag ekranētu vadu. Tās ir gana jutīgas un pat 1mV ir dzirdams...priekš kam lieki traucējumi vēl piedevām ja vads i 3m garš. piem. ...kā reiz A klasei un lampām parasti nav atpakļsaites vai tā ir ļoti maza kā tad iekļūs tur tie traucējumi ? Cik man zināms lielāka daļa hi- fi, hi-end austiņu izejas pakāpe strādā A klasē. kas ir digi amps ? D klase ?
    Desktop 100% silent PC: Asrock J5005 mini itx, 85w brick psu, 8GB RAM, SSD, mini itx case.
    HTPC: Gigabyte GA-A320M-H, Athlon 200GE (passive cooling) , 8GB RAM, SSD+HDD, Cooler Master CM media 260 ATX

Pro lietošanai izmantoju tikai Klotz vai Sommer Cable. Var dabūt praktiski jebkādu vadu, tik cik pašam lodāmurs jāieslēdz.

MB Pro

Quote Originally Posted by Motors View Post
    Pro lietošanai izmantoju tikai Klotz vai Sommer Cable. Var dabūt praktiski jebkādu vadu, tik cik pašam lodāmurs jāieslēdz.
    Sommer katalogā ir viens kurš derētu, kā to Rīgā var dabūt?

Paldies visiem, tātad tā, Sommer vadu neizdevās dabūt Rīgā par adekvātu ciparu, Tasker vads ir pa resnu, un tās vads no ebay ir pa tievu (2.5mm). Atradu un pasūtīju šito link. Ar aliexpess standart shipping atnāca pēc 10 dienām. Izskatās līdzīgi ka tie kvalitatīvi vadi, dzīslas ir kapars ar kaut kādu sudraba krāsas pārklājumu (alva?), domāju ka būs labs, var būt kādam noderēs.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)