Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 31

Thread: Vieghla/eerta TV striimoshana vecaakam cilveekam.

Pieredzējis lietpratējs netbeast's Avatar

Default Viegla/eerta TV striimoshana vecaakam cilveekam.

Sveiki,

Sen neesmu neko postojis, taapeec nez, vai traapiiju pareizajaa sadaljaa.

Gribu muterei atvieglot dziivo nopeerkot TV/lielaaku ekraanu un kaut kaadu ieriici ar kuru vareetu viegli striimot bezmaksas TV striimus - izveelies kanaalu un striimo.

Pashlaik vinja to visu dara uz laptopa vai telefona, bet gribu lielaaku ekraanu.

Skatos uz kaadu Xiaomi Mi TV vai liidziigiem, bet kaa tiem ir ar striimu salikshanu?

Pa lielam vinja skataas krievu kanaalus no bezmaksas striimiem.

Paldies jau ieprieksh.
    Last edited by netbeast; 07-08-19 at 15:32.

Pieredzējis lietpratējs

smart tv ar android nepietiek?

visādi plex/acestream tur strādā...

Man nav android smart TV ar ko notesteet. Nav vajadziibas.

Taapeec prasu profesionalajiem/cilveekiem, kas zina/ir lietojushi/lieto.

Taa, paskatiijos plex ar acestream un nedomaaju, ka taa ir opcija. Tur ir jaatur dators iesleegts, lai vareetu skatiities uz tv.

Interesee kaada standalone opcija, vai vnk hdmi vads buus jaaizmanto.

Pieredzējis lietpratējs tomy91's Avatar

AceStream ir cool, uz Raspberry Pi pieejams pat AceStream engine, lai realizētu pilnībā autonomu pleijeri (nevajag ieslēgtu PC vai proxy), bet tā kā Torrent-TV ir dead forever, tad kontenta palicis ļoti maz.

Nesen testēju sharavoz.tv, par 3$ mēnesī šķita OK. Ir serveris Francijā un Amsterdamā.

Pieredzējis lietpratējs hero's Avatar

Paņem tepat no blakus topika chromecast, JJ man liekas tirgoja.
    Pieslēdz pie TV un streamo no PC.

Cilvēks var turpināt izmantot ierasto 'workflow', ierastos saitus, nekas papildus nav jāmācās un jāapgūst.

Jo gribot negribot, jebkurš papildus boksis būs jāuzpasē. Tad vēl jautājums vai izmantojamajiem saitiem ir natīvas aplikācijas.
    Par uzticamām aplikācijām un servisiem būs papildus kaut kāds centiņš jāiemaksā.
    Ja nav - atkal sākas dejas ar 'bubenu'.

ps: neesmu profesionālis

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

Man vienam neiet kopa strīmošana ar autora prasīto?

ottplayer uz Mi boxa un lieta atrisināta. Maksā par to cik noskaties vai abonēšanu, kas ir pa lēto, salīdzinoši.
    https://eoz.lv/showthread.php?50662-...ight=ottplayer

Var TV pirkt ar Andri uz borta, bet es neieteiktu. Daudzi sūdzas, ka bremze. Nezinu kā dārgākajos modeļos, bet boxu nomainīt būs lētāk. Labāks risinājums būs TV + Andra kastīte. Un tik pat jau Sony ir vienīgie, kuriem var kreiso uzlikt.
    Last edited by smartdevil; 07-09-19 at 10:25.

Quote Originally Posted by hero View Post
    Paņem tepat no blakus topika chromecast, JJ man liekas tirgoja.
    Pieslēdz pie TV un streamo no PC.

Cilvēks var turpināt izmantot ierasto 'workflow', ierastos saitus, nekas papildus nav jāmācās un jāapgūst.

Jo gribot negribot, jebkurš papildus boksis būs jāuzpasē. Tad vēl jautājums vai izmantojamajiem saitiem ir natīvas aplikācijas.
    Par uzticamām aplikācijām un servisiem būs papildus kaut kāds centiņš jāiemaksā.
    Ja nav - atkal sākas dejas ar 'bubenu'.

ps: neesmu profesionālis
    Tu, laikam, nesaproti vecaaka cilveeka ideologjiju ar elektriibas neteereeshanu. Es reizeem pats feispalmoju, jo modems tiek pa naktiim sleegts laukaa.

Tieshi taadeelj arii un vispaar, taa tiiri logjiski, tu piemini workstreamu, priekshkam 2 devaisus tureet iesleegtus, ja var un ir iespeejams vienu?

Luudzu neiesliigt diskusijaa par to, ka elektriibu shie devaisi neteeree. Kaa pret sienu.

Maksaat aboneeshanas maksu man nav probleemu. Mekleeju variantus.

Quote Originally Posted by tomy91 View Post
    Nesen testēju sharavoz.tv, par 3$ mēnesī šķita OK. Ir serveris Francijā un Amsterdamā.
    Shis izskataas interesanti. Vari siikaak pastaastiit? Kaa tas straadaa? Negribu regjistreeties, lai saprastu, kas tur notiek.

Quote Originally Posted by smartdevil View Post

ottplayer uz Mi boxa un lieta atrisināta. Maksā par to cik noskaties vai abonēšanu, kas ir pa lēto, salīdzinoši.
    https://eoz.lv/showthread.php?50662-...ight=ottplayer

Var TV pirkt ar Andri uz borta, bet es neieteiktu. Daudzi sūdzas, ka bremze. Nezinu kā dārgākajos modeļos, bet boxu nomainīt būs lētāk. Labāks risinājums būs TV + Andra kastīte. Un tik pat jau Sony ir vienīgie, kuriem var kreiso uzlikt.
    Kas tieshi nav skaidrs ar to, ko es prasu?

Es paskatiijos uz smart tv un sapratu, ka nekaa sakariiga nav, ja nav natiivas aplikaacijas. Netflix utt netiek apsriests, vajag tieshi IPTV striimot, iespeejams, ka tur arii esmu nosaukumaa nokljuudiijies.

Paldies.

Pēc tevis teiktā man izklausās, ka tu gribi izplatīt TV kanālus caur netu.

Ja tikai TV tad vienīgais ir Sony. Ottplayer ir viss kas nepieciešams. Un priekš filmām un seriāliem Android versija šim- www.microsoft.com/en-us/p/fs-Клиент/9nblggh67k2v. Vienīgi jāieskaita simbolisks 1$ bija, lai reklāmas atslēgtu.

Ja tikai TV tad vienīgais ir Sony. Ottplayer ir viss kas nepieciešams. Un priekš filmām un seriāliem Android versija šim- www.microsoft.com/en-us/p/fs-Клиент/9nblggh67k2v. Vienīgi jāieskaita simbolisks 1$ bija, lai reklāmas atslēgtu.
    Kaapeec Sony, nesapratu iisti?

Kas vainas Mi TV un Ottplayer?

Nē .
    Quote Originally Posted by netbeast View Post
    Kas vainas Mi TV un Ottplayer?
    Tak vienalga Mi,LG,Sony - galvenais ir os,uz kā viņš griežas,appu atbalsts.
    Apgraizītu android neiesaku.
    Pats izmantoju priekš IPTV (ja bez tvbox) LG ar netcast +ssiptv.(ottplayer tik filmas)
    Mātei tik priekš free skatīšanās rus valodīgiem kanāliem varētu pietikt.
    Tik pliks smarts ne vienmēr sapratīs visus "strīmus" ,it sevišķi hls-tāpēc lietoju android tvbox.Gribēsi pa freijo skatīties daudz rus,ar vpn lielākas iespējas,utt.Stundu varētu rakstīt nianses,slinkums.
    Vismaz man smarts patērē ~45w,tvbox~8w,laptops~25w,un uz visiem viņiem IPTV griežas bez problēmām.LTV manis pēc varētu bankrotēt kaut vakardien.
    AcestreamTV -vakardiena,IMHO.
    ¯\_(ツ)_/¯ W95 + + Chuwi Vi 10 Pro\_(ツ)_/¯

Pieredzējis lietpratējs tomy91's Avatar

Quote Originally Posted by netbeast View Post
    Shis izskataas interesanti. Vari siikaak pastaastiit? Kaa tas straadaa? Negribu regjistreeties, lai saprastu, kas tur notiek.
    Pavisam vienkārši - maksā 3$ mēnesī un dabū m3u8 vai cita veida plejlisti priekš dažādiem softiem, ierīcēm vai Smart TV. Vairumam Smart TV ir pat oficiālajā store šobrīd pieejami addoni (Smart IPTV u.c.), kuros var iebarot savas m3u8 listes. Manā 2013. gada Samsungā un muteres '16 Philips vismaz tādas manīju.

Click image for larger version. 

Name:	sharavoz-playlists.JPG 
Views:	40 
Size:	53.3 KB 
ID:	39156

Ja pēdējā laikā nekas nav mainījies, tad Sony bija vienīgie no populārākajiem TV brendiem, kuram nebija apgriezta iespēja uzlikt APP ārpus mārketa.

Ok, paldies.

Ir mazliet vairaak skaidriiba tagad. Skatiijos ottclub, man tur to erotiku un arhiivu diez vai vajag, bet liste ar kanaaliem tur nav. Jaapapeeta sharavoz.

Jaapaskataas normaals TV tagad un njemshu to pashu mi tv, domaaju, ja vien kaadam nav kaut kaadi argumenti, ka ir kaut kas labaaks.

Atradu interesantu video par Xiaomi Mi TV box S:
    https://www.youtube.com/watch?v=7W-JO65o0ik

Principiaali Chromecast tikai deelj taa, ka Mi TV ir google certified un piedaavaa chromecast funkcionalitaati++, var izmest pa logu.

Es jau gadiem skatos uz Chromecast, bet noskatoties sho video, es nemaz arii netaisos to pirkt, jo Mi TV piedaavaa chromecast funkcionalitaati, kaa arii standalone android TV/IPTV funkcionalitaati ar cenas atshkjiriibu, kas ir tikai par 20eur vairaak.

Paldies visiem par paliidziibu un terminu precizeeshanu, tagad mekleeju TV. Laikam, jaanjem tie, kas 1a ir top pirktaakie.

Taatad, mans Mi TV box S 4k ir atnaacis un es patesteeju ottclub.cc demo versiju uz 3 dienaam. Pieeja visiem kanaaliem, bet limits ir 1h per channel. Krievu HD kanaali iet ruukdami, bez jebkaadaam probleemaam.

Patika ottclub EU player ar LJOTI vieglu setuposhanu, bet kaads laicinjsh pagaaja un vajadzeeja lasiit FAQ, lai atrastu iisto playeri.

Setups ir super vienkaarshs - atver kontu, nokachaa OTTclub eu player, atver playeri, tur first time use paprasa noraadiit domeenu un izmet 4 ciparu kodu. Atver ieksh ottclub settingiem playlistes menu, iebaksti kodu un vinji pusho playlisti uz tavu devaisu.

Lietoshana ir ljoti intuitiiva un taa kaa Mi Box ir tikai paaris pogas uz pults, nesagaadaa nekaadu probleemu.

Ottclub ir pieejams 7 dienu arhiivs, kvalitaate laba, bet taa kaa man nav fullHD tv uz kura notesteet, nevaru spriest par galeejo kvalitaati, jo mi box visu downskeilo.

Vieniigi, ir tikai 2 LV kanaali - LTV1 un TV3. Gribeetos vairaak, jaapaskataas sharovoz.

Netflix es maniiju kraasas ir savaadaakas, kaa striimojot no PC un arii kvalitaate ir shvakaaka, liekas, ka graudainaaka, bet nemaniiju, kur es varu kvalitaati pamainiit.

Ja izsleedz devaisu, kameer skataas netflix, tad iesleedzot atkal, netflix buus veeljoprojaam valjaa, tikai prasiis ar kuru profilu skaties.

Ottclub player nav taadas fiichas un ljoti gribeetos, lai ir, lai nav katru reizi jaasleedz iekshaa aplikaacija. Jaapaskataas, vai var piebindot live tv pogu pie specifiskas aplikaacijas, nevis taa, kaa tagad iet.

Visaa visumaa, ar ieriici, izmeeriem un lietoshanas eertumu esmu apmierinaats un 3 dienu lietoshanas laikaa neesmu saskaaries ar gljukiem, kurus visos apskatos prezentee - audio dropouti, green screen, skanja bez bildes utt. Pieljauju, ka veeljoprojaam ir tas jaapiedziivo.

No negatiivajiem pamaniiju tikai vienu - kad devaiss aiziet screen saver mode, ja ir uzlikts background picture, tad ekraans paliek balts un tad pilniigi melns, it kaa devaiss ir izsleedzies. Pirmajaa reizee, kad saskaaros, likaas, ka devaiss izsleedzies un apjuku, bet tad speeleejoties ar settingiem pamaniiju sho gljuku. Kad uzliek colors, tad skriinseivers straadaa normaali.

Ja kaads veelas pirkt no xiaomi official store ieksh aliexpress, tad nezhiidojiet un njemiet no spaanijas, nevis no kjiinas. es gribeeju ietaupiit 4gbp un man nebija steigas, bet es beigaas dabuuju samaksaat £13 ($15) importa nodokli un gala rezultaataa sanaaca devaiss stipri virs vieteejaas amazon cenas. Paardeveejs nebija paaraak pretiim naakoshs un gribeeja iedot $5 kuponu naakamajiem pirkumiem, paarmetot, ka nodoklji ir katra iedziivotaaja pienaakums, tajaa pashaa laikaa nekomuniceejot, ka ir iespeejamiiba, ka buus jaamaksaa. Taa ir pirmaa reize, kad es esmu maksaajis nodokljus no aliexpress.

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Par Netflix te ir atbilde:
    https://androidpcreview.com/netflix-hd-android-tv-box/

Īsumā - tas iet bēdīgā kvalitātē uz iekārtām kas nav "apstiprinātas"

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Par Netflix te ir atbilde:
    https://androidpcreview.com/netflix-hd-android-tv-box/

Īsumā - tas iet bēdīgā kvalitātē uz iekārtām kas nav "apstiprinātas"
    Taa ir laba atbilde, bet neatbilst patiesiibai par Mi TV Box S 4k, jo tas ir google certified Android TV.

Nevis kaut kaads kreiss androiids porteets no tableteem, bet straight up oficiaals Android TV ar chromecast funkcionalitaati un apdeitiem no google, nevis xiaomi. Kaastoshana vispaar ir fenomenaala, manaa uztveree. Pat nekas nekur nav jaaiebaksta, njem un kaasto out of the box.

https://www.mi.com/global/mi-box-s/

Taa kaa pie Netflix atvalstiitajiem devaisiem chromecast atbalsts ir, un, veeljovairaak, uz pults ir pat Netflix poga, kuru Netflix ir nopircis/samaksaajis, lai taa poga buutu uz pults, es pieljauju, ka kaut kur citur ir jaameklee vaina, bet patiesiiba tavaa rakstaa ir, ka vinjsh neskeilo uz adekvaato kvalitaati.

https://devices.netflix.com/en/

Pieredzējis lietpratējs

par nodokļiem - tā ir pircēja atbildība/risks.
    Pats pērkot, cenas no āzijas rēķinu ar PVNu, ja sanāk lētāk - bonuss, nevis ieberziens.°
    Ļoti atkarīgs no piegādes kanāla, DHL man vienmēr ir bijis ar korektu nodokļu piemērošanu.

Es pirmo reizi muuzhaa maksaaju nodokljus par aliexpress preci.

Es pieljauju, ka peedeejos meeneshus esmu ljoti nejeedziigi daudz iepircies aliexpress un manu paku vnk panjeema uz paarbaudi, jo kkur gan jau ir noflagots.

Es pilniibaa piekriitu, ka taa ir mana atbildiiba un risks, bet es kaut kaa ignorance mode iesleedzu un sagaidiiju, ka paardeveejs kaut kur pieminees, ka nodoklji nav vinju atbildiiba un cik tie vareetu buut, jo gala rezultaataa no Spaanijas pasuutot buutu i aatraak, i leetaak no tieshi taa pasha paardeveeja, jo vinjiem ir arii baaze spaanijaa.

DHL reti kad izmantoju, bet esmu dzirdeejis par vinju politiku.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)