Results 1 to 7 of 7

Thread: Meklēju vecu kombo/PC

Default Meklēju vecu kombo/PC

Sveiki,
    meklēju vecu kombo (var būt bez RAM, jo ir pašam daži ddr2 un ddr sticki) kopā ar PSU un vai arī PC dažu labu alus pudeļu/bundžu cenā
    Galvenais, lai ir arī IDE/PATA!
    Last edited by archs; 07-11-19 at 16:58.

Kaut kāda veca PC kaste skapja tālākajā stūrī mētājās, būšu mājās apskatīšos...

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Kāds plāns šim pasākumam?
    Man kaut kur ir PCI karte ar SATA + PATA, nopirku speciāli lai vēsturi varētu testēt / kopēt datus, bet izmantojis esmu laikam 1x vairāku gadu laikā

andrisri, ir viens Oriģinālais Xbox, kuram gribēju nomainīt HDD uz lielāku, bet nezinu, kas tajā 'jaunajā' cietnī sēž iekšā! Gribu vispirms izokšķerēt. Tādēļ iedomājos par alus apmaiņu pret vecu PC. Kā arī bonusā pielikt 'jaunu' DVD-ROM, kuram vajag pāršūt firmwāri, lai Xkaste saprastos ar šamo. Lieki pieminēt, ka gan DVD lasītājam, gan HDD ir PATA interfeiss

kaut kāda plate ar s775 un ide varētu atrasties, stāvoklis nezināms, jo iepriekšējās pāris pēc piecu gadu nostāvēšanas pie ieslēgšanas uzpaukšķināja kondiškas... malā liku kā strādājošu...
    atradu IBM ThinkCentre M52... ir gan sata, gan IDE... iekšā diskmašīna ar ide slēgumu un kaut kāds pentium D... atceros ka savulaik bija virsū win7, bet kad 2015. gadā uzlīda desmitais, to miskasti nobāzu pažobelē... man stāvēja 60 gigu ssd, kurš vēlāk tika izmantots par flešku... iesēdzu, bioss uz ekrāna aiziet, jāliek tik cietnis un jālaiž vaļā XP Pro seriālis uz uzlīmes kārtībā
    neprasīšu pat aliņu
    Last edited by vgy7; 07-12-19 at 20:43.
    labāk no rīta google maps skatos, kur dzēru, nekā youtubē kā dzēru...

vgy7, PM!
    Last edited by archs; 07-12-19 at 21:25.

paldies, puds metāla projām
    labāk no rīta google maps skatos, kur dzēru, nekā youtubē kā dzēru...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)