Results 1 to 8 of 8

Thread: mp3 pleijeris + austinas

Default mp3 pleijeris + austinas

Uzcepšu tēmu, iesakiet normālu mp3 pleijeri cenā līdz 150 eur, lai skan normāli bassline. Un kādas ausis ņemt in-ear tipa? Ja pleijerim ir bluetooth tad bezvada, bet ja nav tad vada, ir kādam ko uz sitienu ieteikt, lai nebūtu netā ntie review jāpēta, jāstudē, jo iekš eoz taču ir personas kuras iekš šīm lietām zin lietu. Paldies.
    Beer works like a gearbox. ™

Kāpēc neder telefons kā atskaņotājs ar wav, flac ? Pēc tam bezvadu austiņas ar aptx atbalstu un ikdienas solim ārpus mājas tas jau ir overkill.

Ja patīk bass, tad sony xb650 vai 950 uz tavu budžetu vēl varētu trāpīt uz nc versiju, ja paveicas.

Varbut es nesaprotu vairs kas un kā 21 gs, bet man skiet caur telefonu bača atri sedisies nost, labak atsevisks plejeris, tas ausis sony ir ok, bet vai ir kas labs un ne pa kosmosu ap 50 eur plikas ausis ko liek iekšā ausī nevis ap galvu?

Pieredzējis lietpratējs duksis's Avatar

Nu es reiz gribēju tapt kā tu... apravos. Reāli zaje... to pleijeri staipīt līdz. Forsak tomēr caur telefonu un bt ausīm. Vismaz tiessaiste var klausīties ko sirds kāro. Jā bateriju rij bezjega, bet ja Tev nav speciāls pielietojums vai darbs kura no rīta uzliec un vakarā izņem no ausīm tad jau pēc pāris nedēļām šo sapratīsi
    ..viņa uz mani tā paskatījās kā vectēvs uz windows 7..

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Re kur sludinājums plejerim - https://eoz.lv/showthread.php?51053-...le-player)-DAC

---
    Ups, drusku ārpus budžeta. Un šim ausis maksātu vel tikpat (vai vismaz pusi)

No mazājam tādā cena neko nevaru ieteikt, lielās no price/performance mpow h5 vai kādas mdr-xb650 ja gribi pa letam naudam basinu(sony tas bus vairak ka h5, bet nebūs nc)

man vēl joprojām kaut kur stāv aptuveni 12.gada ne tas sliktākais Sony Walkman, bija daudz labāka skaņa toreiz kā telefoniem, īpaši caur mazo pastūzīti. Bet tagad vairs neizmantoju, jo jaunākie telefoni iekabina. Ja pirktu atsevišķu pleijeri, tad kaut ko tādu, kā sludinājumā! Ir liels haips sacelts ap ķīniešu lētajiem FLAC pleijeriem, kas nāk no 40-100 eiro un ir ar diezgan labu speceni, bet neesmu vēl mēģinājis, kā tur dzīvē ir!
    piemēram šis:
    https://www.banggood.com/Mrobo-C5-1_...r_warehouse=CN
    tik ļoti ūber, ka skūšanās krēma vietā izmanto termopastu.

Kuras no mazajam ausim ir normalas, respektivi letakais gals kuru jau butu verts pirkt? Principā darbs ap 10h dienā, nu vai telefona baterija caur bt izvilks, šaubos, seviski ja vel caur soundcloud vai citu servisu muziku laist. A ta kadu mazo mp3 pleijeri kuram ir normala sound quality ar ausim man liekas nav sliktakais variants, kabata iemet un chill. Ir komentari kadam saja konteksta? Tiesam ir jauni laiki un tikai telefons ir ka atskanotajs, neba neviens ar plejeri ikdiena nestaigaja?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)