Results 1 to 14 of 14

Thread: 8th gen LGA 1151 procesors wanted

Thumbs up 8th gen LGA 1151 procesors wanted

mekleju lietotu 8th gen LGA 1151 procesoru piedavajumus ludzu uz pm
    mana sale topic preces var nopirkt Jelgavā vai darba dienās Rīgā

UP!! Izdomaju ka deres 8 paaudzes I5 vai i7 i3 diemzel ne
    mana sale topic preces var nopirkt Jelgavā vai darba dienās Rīgā

SS ir par labu cenu skalpēts i7, 280 eiro. Spējot mierīgi turēt 5.3 ghz, kas, manuprāt ir dir$ana, vai arī viņš nesaprot, ka virs 1.4v, tas nav "mierīgi". Vēl viens čalis jaunus tirgo pa 300 neatvērtā iepakojumā, pats no viņa nopirku nesen.
    https://www.ss.com/msg/lv/electronic...cpu/gxhno.html
    tik ļoti ūber, ka skūšanās krēma vietā izmanto termopastu.

Quote Originally Posted by fubar View Post
    SS ir par labu cenu skalpēts i7, 280 eiro. Spējot mierīgi turēt 5.3 ghz, kas, manuprāt ir dir$ana, vai arī viņš nesaprot, ka virs 1.4v, tas nav "mierīgi". Vēl viens čalis jaunus tirgo pa 300 neatvērtā iepakojumā, pats no viņa nopirku nesen.
    https://www.ss.com/msg/lv/electronic...cpu/gxhno.html
    tur package TDP 7W
    CoolerMaster H500, Corsair CX650M, Asus PRIME X570-PRO, AMD 3700X+Be Quiet! Dark Rock PRO 4, G.Skill TridentZ 16GB 3.6GHz, INNO3D GTX 1080 Black, Samsung 970 EVO+ 500GB, Adata XPG SX8200 PRO 1TB, BenQ ZOWIE XL2720

Quote Originally Posted by agrinsh View Post
    tur package TDP 7W
    ā, nu tas izskaidro ""maģiju" nebiju skatījies to bildi. Ja **** par šo, tad nez vai ir tas cilvēks, no kura vajadzētu pirkt. vēl tas, ka liek atpakaļ haubi ar hermētiķi, kas ir kā minimums lieki.

Pieredzējis lietpratējs

OFFTOP: un uz ko tu piedāvā likt haubi atpakaļ? Es arī liku uz to pašu 300 grādīgo hermētiķi no depo, viss čotka
    Ja sūtat man kādu piedāvājumu, lūdzu pierakstīt arī savu kontakttelefonu, lai varu jūs ātrāk sadabūt rokā.

Quote Originally Posted by Slammer View Post
    OFFTOP: un uz ko tu piedāvā likt haubi atpakaļ? Es arī liku uz to pašu 300 grādīgo hermētiķi no depo, viss čotka
    četras superlīmes pilītes pa stūriem un viss. hermētiķis gandrīz vienmēr nozog pāris grādus.

Sales & OC referer's Avatar
    Blog Entries
    1

Exclamation

ā, nu tas izskaidro ""maģiju" nebiju skatījies to bildi. Ja **** par šo, tad nez vai ir tas cilvēks, no kura vajadzētu pirkt. vēl tas, ka liek atpakaļ haubi ar hermētiķi, kas ir kā minimums lieki.
    PAREIZI, nav jēgas likt, JA NU ne ļoti labi uzklājas liquid metal, tad būs vēl grūtāk to Depo/Viada mēslu dabūt nost, viņi ir uz kkādas silikona bāzes...

Quote Originally Posted by Slammer View Post
    Uz pārdošanu - obligāti! Nevajag aizmirst un atstāt 5mm posmu bez hermētiķa, lai gaiss var cirkulēt!

četras superlīmes pilītes pa stūriem un viss. hermētiķis gandrīz vienmēr nozog pāris grādus.
    SUPERLĪMES ?! Garām - pieņemsim, ka neko tādu nerakstīji... Only hermētiķis un atstājot vaļā spraugu (var vairākas)!

Pie tam - ja uzliek MX-4 (piemēram) stock vietā, temperatūras jau kļūst labākas, jo tas Intel TIM ir cieta kaka, kura pat neveido normālu kontaktu (reizēm)... 8-sērijas CPU jābūt uzmanīgam ar 4 kontaktiem blakus kodolam, jo, ja metāls uz viņiem trāpīs, varētu būt slikti !

nē, es to rakstīju gan un pieredzes rezultātā uzskatu to par labāko risinājumu re, gribat, lai gaiss cirkulē, bet tomēr aizmīca visu perimetru ciet. līme vispār tikai tāpēc, lai tas vāks ir tur, kur jāatrodas, pilieni- maziņi, pie apkopes delid mašīnīte tos pilienus vispār nejūt, viegls uzspiediens un haube ir nost. jau sen tie kontakti ir jāaizlīmē ciet ar labu skoču vai kaut ar to pašu hermētiķi jāaizķepē. Ar šķidro metālu tas ir sapiera darbs, nav tiesības slikti uzklāt, ar laiku jau aiziet tā, ka kļūdu nav.
    Vot es tevi īsti nesapratu līdz galam, vajag likt tikai uz pārdošanu? ar ko pircējs ir sliktāks? es arī viņiem taisu kā priekš sevis.
    Galvenais iemesls, kāpēc es nelieku hermētiķi- jo nedaudz sliktāk haube piespiežas kristālam. Kā jau teicu, pāris grādi vismaz. Teorētiķi saka, ka šķidro metālu vispār vajagot izolēt no gaisa, praktiski- pajāt, tāpat vismaz reizi gadā tas tiek nomainīts, un pie labām temperatūrām tur tas gallijs ir praktiski bez izmaiņām, so - meh.
    Last edited by fubar; 10-26-19 at 19:23.

pateikšu, ka nesen ilgi maucu vispār bez haubes, laikam dabūšu "prātiņnācmājās" zīmogu un par čipiem, kuriem līmēju radiatorus virsū arī ar superlīmi pa stūriem un vidū pasta!

Sales & OC referer's Avatar
    Blog Entries
    1

... Vot es tevi īsti nesapratu līdz galam, vajag likt tikai uz pārdošanu? ar ko pircējs ir sliktāks? es arī viņiem taisu kā priekš sevis.
    Galvenais iemesls, kāpēc es nelieku hermētiķi- jo nedaudz sliktāk haube piespiežas kristālam. ...
    Gluži otrādi - pircējs saņem CPU ar labu pastu un kvalitatīvāk uzliktu IHS'u nekā Intel to paveicis + pircējs saņem CPU vienā gabalā, viņš var neuztraukties par pastas maiņu vairāku gadu garumā !...
    Hermētiķa pietiek uzlikt ļoti (ĻOTI) plānu kārtu un viss ir ok, jo viss piespiežas daudz labāk nekā no rūpnīcas + ieliekot tādu saziestu socketā, tur viss nostājas tā kā tam ir jābūt, jeb PAREIZI savās vietās!

sliktāk kā no rūpnīcas nez vai var uztaisīt jauns 8700K jau bija ar sažuvušu termopastu. likšana soketā ir ok rezultāts, bet mērena jāšanās, jānoliek pareizā pozīcijā, ņemot vērā to, ka piespiediena brīdī pabīdīsies. es izmantoju LID tool, kur rezultāts ir perfekts, un ķīniešu tirdziņā tāds maksā sākot no 3 eirikiem.

Pieredzējis lietpratējs

varētu būt labs risinājums ja kvalitatīvi uztaisīts:
    https://www.ebay.com/itm/intel-Core-...sAAOSw7q5cvrVm

Quote Originally Posted by Arnis2002 View Post
    varētu būt labs risinājums ja kvalitatīvi uztaisīts:
    https://www.ebay.com/itm/intel-Core-...sAAOSw7q5cvrVm
    ja ir tā, kā rakstīts, 5.0 ar 1.3v, tad varētu būt pat 5.3 max. iepatikās ideja par "baseinu" metālam vienā malā, jāpaprovē

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)