Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: 2560 x 1440 IPS rekomendācijas

Default 2560 x 1440 IPS rekomendācijas

Pašlaik esmu noskatījies AOC Q3279VWFD8
    Varbūt ir kāds cits, ko es varētu apsvērt kā pirkumu, budžets teiksim līdz 300 eur, ja labs value teiksim 350 eur
    No prasībām tikai varu minēt ka IPS matrica, 2560 x 1440 vai vairāk

Uz viņa tiks vērti vaļa MMORPG logi, tpc izšķirtspēja no svara, IPS skata leņķim, pārējais jau kā bonusi
    Last edited by agrinsh; 01-28-20 at 18:08.
    CoolerMaster H500, Corsair CX650M, Asus PRIME X570-PRO, AMD 3700X+Be Quiet! Dark Rock PRO 4, G.Skill TridentZ 16GB 3.6GHz, INNO3D GTX 1080 Black, Samsung 970 EVO+ 500GB, Adata XPG SX8200 PRO 1TB, BenQ ZOWIE XL2720

Pieredzējis lietpratējs TritoN's Avatar

Viewsonic VX2758-2KP-MHD , kur viņu dabūt nav ne jausmas
    Nodarbojos ar Datu atjaunošanu no bojātiem HDD,SSD,USB Flash,SD,microSD,MMC,CF,xD,NAND
    BIOS čipu programēšana
    -=<BGA>=-

lietošanā dell 2518d, ~300e, pie pirkšanas laikam lielāko lomu spēlēja brends, jo dellam monitori parasti ir ar decent kalibrāciju.
    +
    • mazi bezzels
    • laba bilde (subjektīvi)
    • labs i/o - hdmi, dp, mini-dp, daisy chain, usb 3.0 hubs (2 sānos, 2 pie pārējā i/o)
    • labs stends - uz galda neļurkājās, pivot, swivel, tilt, height.

-
    • jocīgas pogas - grūti spiežās, nedaudz dīvaina pogu pozīcija, bet par cik reti jālieto, tad nav tik svarīgi
    • response time - fast paced shooteros var likties ka nav pietiekams

Quote Originally Posted by TritoN View Post
    Vācijā, piemēram. Vai citur.

tas pats teiksim ir ar Xiaomi Mi Surface Display 34"
    CoolerMaster H500, Corsair CX650M, Asus PRIME X570-PRO, AMD 3700X+Be Quiet! Dark Rock PRO 4, G.Skill TridentZ 16GB 3.6GHz, INNO3D GTX 1080 Black, Samsung 970 EVO+ 500GB, Adata XPG SX8200 PRO 1TB, BenQ ZOWIE XL2720

Pieredzējis lietpratējs ORiONz's Avatar

Dell U2715H
    Man patīk, lietoju jau kādus 4 gadus un super P/P vēljoprojām

Lietotu noteikti zem 300 var atrast

Šim vienīgi stulbi, ka kāja nav regulējamā.
    Bet laikam kaut kur jātaupa, ja tik labs performance.

Quote Originally Posted by Luckyone View Post
    Šim vienīgi stulbi, ka kāja nav regulējamā.
    Foršāk ir likt monitoru uz rokas - aizņem mazāk vietas un izskatās foršāk + vari bīdīt vieglāk un dažādāk. Piepērkot to klāt pa 20-40€ šis mīnuss pazūd. Daudzi monitorus pat ar labām kājām stutē gaisā.

par monitor arm +++
    ir lietošanā ART L-16GD Mount, uz galda uzreiz parādas vairāk brīvas vietas, vairāk regulācijas opciju, cable managment, var uztaisīt ļoti tīru galdu bez liekiem kabeļiem par 50e

DELL pluss ir - ja warranty keiss, tad twitteri pačato, iedod adresi un tev atved jaunu moni vietā uz mājām/biroju UPS. nekāda pisāšanās vazājot moni uz garantijas servisiem. Jāskatās tikai lai ir Onsite pro garantija.

Liekas ka man darba ir šī monitora 32 " brālis
    Darba pamēģināju jāsaka OK tikai pārāk ilgi esmu sēdējis pie IPS 4K un likās blāvs visādi citādi ir OK
    Kas kaunu nezin , badu necieš .
    Ir tikkai viena patiesiba - manējā !

nakamnedēļ tikšu patestēt Asus VG27AQ https://www.asus.com/Monitors/TUF-Gaming-VG27AQ/
    liekas ok , jo uz VA panelis man vairs nestāv pie vainas kā jau minēju ir mans bijušais 4k IPS
    pageimot nevaru vairs redzu pikseļus un nevaru trāpīt pikselī

Bannned Kuuminsh's Avatar
    Blog Entries
    1

Nepasen paņēmu kaut kādu LG laikam 34" 21:9 bet ar 2560 x 1080 & 144Hz, IPS un g-sync.

Bija dilema ņemt ar lielāku izšķirtspēju un 60Hz vai mazāku un vairāk Hz.
    Finālā, ņemot vērā ekrāna diognāli un to ka pamatā mājās tomēr dzenāju spēles un tās ir FPS, nosliecos pa labu Hz.
    Nu a mazāka izšķirtspēja kā reizi ir pozitīva ibo GPU vroģi kā jābūt vieglāk, kas gan tā īsti neattaisnojās, jo lai dabūtu >120Fps enivei jābūt vismaz kaut kādam 2070 super.
    Un CPU arī diezgan norm slogojas. Tas pats 3700x COD MW man pie ~120fps slogojas uz 55%.
    Kaut kad kad iznāks jaunās NV upgreidošos no 1080 uz ko niknāku un tad visam būtu jābūt ok.

Lielas izšķirtspējas varētu būt ok visādām RTS un MMOPG. Tur arī FPS nav vajadzīgs un vispār dinamika nav tik liela lai prasītos pēc lielāka FPS.
    Vismaz man, tagad kad ir pierasts pie ~120-130fps, ja uz šī paša moņa uzieku lock uz 60, tas viss izskatās pēc slaidšova. Pieņemu, ka tas ir dēļ diognāles.
    Только массовые расстрелы програмистоф спасут Родину!

Paņēmu tomēr AOC Q3279VWFD8, tātad padalīšos ar savu iespaidu, no moņiem minimāli šariju.
    No patikamā var teikt ka par to naudu ir ok, vismaz man acij tīkams, adaptīvais g-sync ar pašī. 31.5 collas tomēr ir mazliet par lielu, varbūt ja būtu bišk tālāk būtu ok, ar benq tn paneli salīdzinoši liekas blāvāks, bet tur iespējams ar setting jātiek galā. Par geimošanu runājot pamēģināju tikai NFS Heat ir ok, priekš MMORPG ideāli. Citām spēlēm 1080 gtx tomēr būs par īsu, lai maxed out uz 75fps geimotu, jāgaida nvidia jaunā serija un jādomā par upgrade. Tika skatīti arī citi ar 144hz, bet tomēr tad vajaga attiecīgu GPU, savādāk nekad netiktu izmantots moņa potencials.

tā rociņa notrīcēja un mājas tagad stāv sapnis vasaras naktī
    GIGABYTE AORUS FI27Q-EK LINK
    realitāte parsniedz ekspektācijas .
    5700xt nekad noteikti nespēs 165 fps AAA geimos izspiest sevi

Ka jau iepriekš minēju manu monitora izvēli un turpākās izvēles stipri ietekmēja fakts ka mājas paspēlējos ar 4K IPS HDR
    pēc šis mantiņas grūti bija uz ko citu skaīties un viss likās s......

Quote Originally Posted by Igors5 View Post
    lietošanā dell 2518d, ~300e, pie pirkšanas laikam lielāko lomu spēlēja brends, jo dellam monitori parasti ir ar decent kalibrāciju.
    +
    • mazi bezzels
    • laba bilde (subjektīvi)
    • labs i/o - hdmi, dp, mini-dp, daisy chain, usb 3.0 hubs (2 sānos, 2 pie pārējā i/o)
    • labs stends - uz galda neļurkājās, pivot, swivel, tilt, height.

-
    • jocīgas pogas - grūti spiežās, nedaudz dīvaina pogu pozīcija, bet par cik reti jālieto, tad nav tik svarīgi
    • response time - fast paced shooteros var likties ka nav pietiekams
    Ja kas, tad ir pieejams šāds mazlietots., jo ir plāns apgreidoties uz 32 un augšu.

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

u2515 "pogas" arī ir jocīgas, bet tās ir ar sensoriem uz apmales un reizēm, kad vajag izmantot, nepaklausīgas.

u2515 bija labi monitori u2715 gan ne visai ļoti liels brāķu skaits.

Quote Originally Posted by agrinsh View Post
    Paņēmu tomēr AOC Q3279VWFD8, tātad padalīšos ar savu iespaidu, no moņiem minimāli šariju.
    No patikamā var teikt ka par to naudu ir ok, vismaz man acij tīkams, adaptīvais g-sync ar pašī. 31.5 collas tomēr ir mazliet par lielu, varbūt ja būtu bišk tālāk būtu ok, ar benq tn paneli salīdzinoši liekas blāvāks, bet tur iespējams ar setting jātiek galā. Par geimošanu runājot pamēģināju tikai NFS Heat ir ok, priekš MMORPG ideāli. Citām spēlēm 1080 gtx tomēr būs par īsu, lai maxed out uz 75fps geimotu, jāgaida nvidia jaunā serija un jādomā par upgrade. Tika skatīti arī citi ar 144hz, bet tomēr tad vajaga attiecīgu GPU, savādāk nekad netiktu izmantots moņa potencials.
    Cik tālu atodies no monitora? Man ir metrs, un liekas 31 ideāls izmērs Varētu pat lielāku Arī AOC, pirmie cipari tādi paši, tik bez D8. Melnā krāsa so so, bet ir ok...

Ja nu kādam interesē, nesen šāds brīnums veikalos parādījies. AOC CU34G2
    https://www.rdveikals.lv/products/lv...-monitors.html

Izskatās labākais p/p ultrawide, tikai gribētos sagaidīt vairak apskatu tam panelim.
    Last edited by Naasdegunis; 02-17-20 at 14:48.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)