Page 1 of 11 12345 ... LastLast
Results 1 to 20 of 201

Thread: Vecie buki var svākties uz vienu LAN PARTY? vai tomēr ir zem kabluka?

Exclamation Vecie buki var svākties uz vienu LAN PARTY? vai tomēr ir zem kabluka?

Vecie buki var savākties uz vienu LAN PARTY? vai tomēr ir zem kabluka?

Nu ko lai saka.

Vecie buki var savākties un jaunajiem parādīt kā jāspēlē EOZ Lanparty….
    Ne jau vienmēr nets ir bijis tā pieejams…..

Es jau vārdos nesaukšu pāris kandidātus: Ha_Ha, Angelz, angiins, kiwi, Kuulais, Relax, vimba_zlobnaja, JANKS, deff_ins es atvainojos jau iepriekš ko nēsu nosauci……….
    Un es palūgšu šo ziņu nodot adresātiem kas nav jau bijuši online, piemēram kā es ilgi

Protams ka bus atrunas utt, bet mēs jau visi zinām ka sliktam dejotājam nejau kurpes traucē bet tie jo.anie pa.ti… (es atvainojos par izteicienu).

Nē nu vecais labais varints bija: https://eoz.lv/showthread.php?9507-Lanparty

Vai varam aizmirs šos skatus?

Daudzi atpazīs sevi jaunībā…..

Bet ja tā ņem vai tiešam pēc saviem 10 gadiem nevaram vienu veco labo PARTY noorganizēt?

Es teikšu tā:
    Relax: tev baigi labais šašļiks bija vienmēr… varēsi saorganizēt?
    kiwi: tīkala jautājumus varēsi mums nodrošināt?
    Ha_Ha: tev galvenais sava komanda jāvelk līdzi
    vimba_zlobnaja: nu nezinu bet bija jautri
    deff_ins: DeLL visiem derēs ja nemāki savādāk
    Kuulais: ko saki, tavs kantoris balvas šoreiz dod?
    Angelz: sparnos visu tautu pacels
    angiins: ;šauj visu kas kust
    JANKS: tusma vietu atradīs

DŽeki svācamies un...

Es apņemos noorganizēt, bet ir viens liels bet, ……
    Ja tie vecie krabji nekustēsie……

Kopumā par pasākumu

1. Vietu skaits ir ierobežots (30) iespējams telts vietas, ir 4 izstabas ar 14 guļamvietām nu ķipa personīgais šoferis, nav jāskaidro kada stvoklī g
    2. Pasākums būs 5 piektdienas vakarā (precīzi datumi saskaņoti un izvirzīti)
    3. Būs pirtiņa? protams ka būs...

Ar cerību ka šis topiks tiks labots un uzlabots un galvenais papildināts…..

29 februāris !!!
    (sestdiena)
    Pieteikšanās līdz 20.02.2020
    Telpas būs rezervētas līdz no 17:00 līdz 3:00 naktī
    Pirts, biljards, burbuļu bļoda...

Vietas izmaksas 200 EUR
    Par gaļām aliem viskijiem tekilam un konjakiem domāsim paši.
    Vienīgi lai nav galīgi čābīgi laikam kādas dārzeņu, augļu un aukstās gaļiņas plates gan uztaisīsim kopīgas, vismaz zacene lai ir....
    Vis notiks šeit: https://pakavciems.lv

Piedalās:
    1. Punduris ok
    2. Relax
    3. IronSoul ok
    4. ORIONz ok
    5. zantok ok
    6. vdl ok
    7. Wilkinz
    8. Angelz
    9. Viruss ok
    10. Kuuminsh ok
    11. Kiwe
    12. Ha_Ha
    13.
    14. def_ins ok
    15. Torado
    16. GodFinger ok
    17. Kursis ok
    18. rroolliiss ok
    19.
    20.
    21.
    22.
    22.
    23.
    24.
    25.
    26.
    27.
    28.
    29.
    30.Janks.(ieradīsies paspiest rokas kungiem… pa taisno no... pats izstāstīs)

Lūgums visiem līdz sesdienas rītam pārskaitīt MĀRIS STAŠUĻONOKS LV80HABA0551004300527 metamies pirtiņai apraksta un noku ne visiem zinu vārdus. Kas tīko atmeta PS man vardu

Ja kādu neesmu ierakstījis un piemirsis PM man ieliksim saraksta.

ŠOFERI
    1. deff_ins brauc no centra (visvalža iela 3) uz pasākumu. Laicīgi. Pagaidām pieteikušies: Kuums, Kiwi Brīvas vietas 1-2
    2. zantok Braukšu no mežciema ir 3 vietas brīvas (vairs tikai viena vieta vienu es aizsitu otru IronSoul)
    3. rroolliiss viena brīva vieta.
    Last edited by Punduris; 02-29-20 at 10:09.
    Mums visiem uz mūžu jāatcerās ka mantas un varas kāre nav sīkas vājības, to dēļ cieš un iet bojā nevainīgi cilvēki.

Es varētu kādu kendī kraš uzspēlēt un litrabolu

Kad?
    Baigi gribu piedalīties
    Laptop parts, some of laptop and similar equipment repair works.
    Buy and sell laptops for a good price :)

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by Hoonda View Post
    Es ar!
    Iemācītu vismaz jums dzert!
    Last edited by Verneris; 01-31-20 at 10:37.

Pieredzējis lietpratējs

Jaunie zaļie pirdēji ar var pievienoties?? Lan partijs tajos laikos bija tas pats kas meža brāļi par brīvību cīnījās, jebšu katram pc hvz kādā veidojumā un konfigurācijā. Tagad katrs bez mazvai lapsi paķers ar savām uber ausīm... Imo nav tas.. Bet mēģināt ir vērts.. Ja sirds velk

Mani čista nekādi neinteresē tieši LAN partijs. Mani var dabūt uz jebkuru pirti 100% Varam pagrillēt, pasūkt alēnus, pasist klač, bet ne LANparty.

Un jādara ir tā, izvēlamies weekendu, savācam tautu, rezervējam vietu - sametam naudu. Nav vērts diskutēt par datumiem, nekad visiem vienms datums nederēs tāpat. Es arī gribētu jūs visus satikt

Quote Originally Posted by ingus16 View Post
    Jaunie zaļie pirdēji ar var pievienoties?? Lan partijs tajos laikos bija tas pats kas meža brāļi par brīvību cīnījās, jebšu katram pc hvz kādā veidojumā un konfigurācijā. Tagad katrs bez mazvai lapsi paķers ar savām uber ausīm... Imo nav tas.. Bet mēģināt ir vērts.. Ja sirds velk
    es saku, ka tu vari! Vēl joprojām atceros kad tu te pievienojies tad rakstījis visādas pretrunīgas lietas te un no****a tevi riktīgi visi, bet tu izsūci no tās ****anas gudrību un nepadevies un paliki gudrāks un arī eoz rupjā-stingrā komūna tevi akceptēja. Sižets kā kaut kādā boksa biogrāfiskajā filmā

Kas nav smieklīgi tas ir kā Tarakanu kas manuprāt bija riktīg feins džeks izēda no šejiens un no****a pavisam. Kurš bija tas preteklis bulijs es gribētu noskaidrot
    Last edited by deff_ins; 01-31-20 at 10:51.

Pieredzējis lietpratējs

Uztaisa kāds google šītos nošerotu tabulu, ar datumiem un vārdiem, kas vēlās braukt. Un, lai attiecīgi gribētāji aizpilda un pie datumiem saliek X kuros datumos tiek.

Quote Originally Posted by Verneris View Post
    Uztaisa kāds google šītos nošerotu tabulu, ar datumiem un vārdiem, kas vēlās braukt. Un, lai attiecīgi gribētāji aizpilda un pie datumiem saliek X kuros datumos tiek.
    nekādas balsošanas. ieliek vienu datumus pēc 2 mēneši un miers.

28. marts

2-3 cilvēki organizē. Es varu parakstīties uz šo, bet baigi neraujos Taisam tīru bezpeļņas pasākumu lai tik organizatoriem par čakarēšanos atlec kārtīgs viskijs vai kādu nu kurš tur narkotiku lieto.

Pieredzējis lietpratējs

POH! 28. marts der!

Ja Punduris organizē tad laikam viņam tomēr tas datums arī būtu jāizvēlas kad viņš tiek
    Laptop parts, some of laptop and similar equipment repair works.
    Buy and sell laptops for a good price :)

Pieredzējis lietpratējs IronSoul's Avatar

Es ar par pirts pasēdēšanu, max varam konsoli paņemt un projektoru un kādu tekken, worms turnīru uzsist, vai kādu hoķi pamocīt kuram tajā brīdī iedvesma. Pagaišajā reizē tīri labi bij.
    Ryzen5 3600/ASRock B450 Steel Legend/G.Skill Ripjaws V 16Gb/rx5700xt 8Gb/SX8200pro 1TB m.2/Cooler Master Cosmos II/MG279Q 27''IPS144Hz/DacMagic Plus/DT770 & HD650
    Kuuminsh;
    Nezinu no kā sastāv atomi, bet ir pamatotas aizdomas, ka tev galvā, viennozīmīgi, dominē salmu un kaku maisījums.

Pieredzējis lietpratējs

Ehh man jebkurš no 15 līdz 27 marts.. Par mata tiesu...
    Worms.. Tekken... Flatout derby.. Īpaši jau tekken tag 2

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by IronSoul View Post
    Es ar par pirts pasēdēšanu, max varam konsoli paņemt un projektoru un kādu tekken, worms turnīru uzsist, vai kādu hoķi pamocīt kuram tajā brīdī iedvesma. Pagaišajā reizē tīri labi bij.
    Piekrītu! Konsole un neko tādu kamā mega jāiedziļinās!

Piedavaju to vietu jaunmarupee, kur otraa stavaa bija biljards. Vieta ljoti laba.

https://pakavciems.lv
    Vajag jaunas auto detaļas, raksti PM.
    --------------------------------------------------------------------------------

Pieredzējis lietpratējs

https://viesunamiem.lv/viduspriedes

Ja MAX 15 cilvēki novācās, piedāvāju šo variantu. Cenu varu dabūt lētāku un nav jēga maksāt par to ko neizmantosim

Tātad mazliet precīzāk šo visu varam šādi lēnā garā aprakstīt.

Protams vairs nebūs vecas labais LAN PARTY, neesam jau vairs zaļi gurķi zinām kas jādara kur nu kurš kabelis jāiesprauž un kur var elktro palaist , bet kā jau IronSoul teica konsole ar projektoru noteikti vajadzīgā. No savas puses paņemšu Xbox one ar kādām nezinu laikam 180 spēlēm, gan jau kaut kas atradīsies ko spēlēt...
    Kas varēs iedot projektoru? (lai tā bilde vismaz kaut cik jēdzīgāka sāk izskatīties)

Quote Originally Posted by Relax View Post
    Piedavaju to vietu jaunmarupee, kur otraa stavaa bija biljards. Vieta ljoti laba.

https://pakavciems.lv
    Vieta super, nemaz nezināju ka tur biljards, laikam nebiju ticis tik augstu
    JA cipars ko netā redzu ir adekvāts tad šī būs īstā vieta.

Quote Originally Posted by Hoonda View Post
    Nebūsim naivi mēs visi lieli cilvēki zinām kas ir LAN PARTY šajā vecumā… tur tam LAN janomaina vienkārši visi burti un būs pareizais PARTY.

Quote Originally Posted by Verneris View Post
    Es ar!
    Iemācītu vismaz jums dzert!
    Nu es domāju tu uz kādiem 10 gadiem esi nokavējis to mācību stundu

Quote Originally Posted by deff_ins View Post
    Mani čista nekādi neinteresē tieši LAN partijs. Mani var dabūt uz jebkuru pirti 100% Varam pagrillēt, pasūkt alēnus, pasist klač, bet ne LANparty.

Un jādara ir tā, izvēlamies weekendu, savācam tautu, rezervējam vietu - sametam naudu. Nav vērts diskutēt par datumiem, nekad visiem vienms datums nederēs tāpat. Es arī gribētu jūs visus satikt

es saku, ka tu vari! Vēl joprojām atceros kad tu te pievienojies tad rakstījis visādas pretrunīgas lietas te un no****a tevi riktīgi visi, bet tu izsūci no tās ****anas gudrību un nepadevies un paliki gudrāks un arī eoz rupjā-stingrā komūna tevi akceptēja. Sižets kā kaut kādā boksa biogrāfiskajā filmā

Kas nav smieklīgi tas ir kā Tarakanu kas manuprāt bija riktīg feins džeks izēda no šejiens un no****a pavisam. Kurš bija tas preteklis bulijs es gribētu noskaidrot
    nē nu Tev laikam jāizskaidro kā tie 3 pirmie burti tulkojās laipni gaidīts…
    Un protams ka bezpeļņas. Kā jau solīju esmu gatavs visu saorganizēt, bet bez palīdzības un atbalsta neiztikšu un neatteikšo, un protams laipni gaidīti ar idejām.

maksājam par vietu un kopējo galdu, te laikam kāds skaidrojums derēs
    ~ Galds:
    - 200-300g šašļik gaļa uz to rīklīti
    - darzenīši, bez rīta gurķīšiem neiztik (kas acerās zin par ko iet runa )
    - es jau labrāt te ieliktu alus muciņas paris, nez ko tauta sakapar to visu

Bet labi šo izpīpēšu pāc jūsu komentārtiem un ieteikumiem tad jau redzēs vai kas sanāks

PS. personīgie šoferi arī laipni gaidīti. Sarakstā par ierašanos būs viens vai +1. bet maksa protams par personu, lai viss godīgi
    Last edited by Punduris; 01-31-20 at 14:11.
    Mums visiem uz mūžu jāatcerās ka mantas un varas kāre nav sīkas vājības, to dēļ cieš un iet bojā nevainīgi cilvēki.

Pieredzējis lietpratējs geex's Avatar

No manis vēl arvien pienākas kaste alus EOZ tēviem, *** inflācija, tas ar katru gadu kļūst ar vien sālītāk

Quote Originally Posted by geex View Post
    No manis vēl arvien pienākas kaste alus EOZ tēviem, *** inflācija, tas ar katru gadu kļūst ar vien sālītāk
    Labais, vienu režģi atradām, varbūt vēl parādnieki uzrodas….

Ja laicīgi (~3 nedēļas iepriekš) tiek paziņots pasāciena datums, varu mēģināt saorganizēties. Februāris man, diemžēl, neder - visi [pre-] un [post-] vīkendi aizņemti.
    Keep your own way

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)