Results 1 to 2 of 2

Thread: Fujifilm X sērijas kameras un objektīvi

Default Fujifilm X sērijas kameras un objektīvi

Sveiki biedri!

Vēlējos izveidot vispārīgu tēmu par Fujifilm X sērijas fotokamerām un objektīviem (varbūt GFX sērijai vajag atsevišķu tēmu), jo neatradu kādu citu tēmu, kur varētu iemest šo informāciju, ar kuru gribās padalīties. Kā arī negribējās veidot tēmu ar specifisku nosaukumu, kas "nomirtu" pirmajās nedēļās, ja ne dienās. Nav garantijas, ka šī tēma nenomirs, bet tomēr, ja kaut kas laika gaitā parādās par Fujifilm X, tad var iemest šajā tēmā. Varbūt pat atjaunošu pirmo ierakstu laika gaitā.

Iemesls kāpēc vispār izdomāju parakņāties Foto sadaļā un izveidot tēmu/ierakstu - gribēju padalīties ar "Fujifilm X summit" tiešraidi, kuru rādīs šovakar:
    Fujifilm X Summit livestream
    DPReview ziņu ieraksts par šo notikumu

Tiešraide varētu būt interesanta tāpēc, ka iespējams Fujifilm paziņos jaunās kameras, iespējams, X-T4 kameru. Baumo, ka tai varētu būt IBIS, kas ir viens no potenciālajiem iemesliem pāriet no X-T3 uz X-T4. Bet varbūt vietā nāks X-H2?
    Es, personīgi, par tādām kamerām pagaidām varu tikai sapņot, taču, ieguvums no jaunā X-T4 būs tāds, ka iepriekšējie sapņi par lietotām X-T2 kamerām varētu būt realitāte (aptuvenā cena tagad X-T2 kamerām lietoto kameru tirgū ir ap 700 EUR bez objektīviem, un X-T1 ir ap 200-300 EUR. Ja parādīsies X-T4, var cerēt, ka X-T2 varētu būt 300-500 EUR diapazonā).

Pašam man foto pirmsākumi meklējami ar Fujifilm S9600 kameru, bet tagad pagaidām lietoju X-T20. Esmu amatieris, nav pat nekā jēdzīga ko parādīt, bet laikam esmu kļuvis par Fujifilm fanboy un vienkārši interesē tieši šī kameru sērija.
    Cerams, ka kādam būs interesanti pasekot līdzi. Varbūt kāds jau plāno savu nākošo vai pirmo bezspoguļa kameru, tāpēc varbūt kāda info šeit varētu nākotnē noderēt. Ja tomēr nē, tad gan jau varēs dzēst tēmu.

Oho nejauši pamaniju, ka te ir šāda tēma. Gada pirmajās dienās arī iekāpu fuji X pasaulē, tiesa gan, visspecifiskākajā nišā - ieķēru x100F. Nedēļu vēlāk gan uzzināju baumas par x100V, bet nu prieks tik un tā. Liekas, pēdējoreiz tāds haips par foto tehniku bija kādus 8 gadus atpakaļ, kad pārgāju no 400D canona uz 5D. X100F ir reāls pocket rocket - aps-c izmēra matrica, 23mm f2 objektīvs (35 fullfreima milimetri) mēteļa kabatas cienīgā form factorā. Kopš šī pirkuma esmu atguvis prieku skatīties apkārt, domāt un izbaudīt fotografēšanu. Beidzot esmu arī iemēģinājis roku street photography žanrā un atklājis, ka tā, apvienojumā ar telefona izslēgšanu, ir ļoti laba metode, lai atslēgtu prātu no ikdienas problēmām. Tagad dslr soma ar 5D iv, 5D iii, fiksu un zūmu kaudzi tiek kustināta tikai un vienīgi freelance darbu vajadzībām. Kaut kā tā.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread