Page 16 of 16 FirstFirst ... 61213141516
Results 301 to 308 of 308

Thread: Viss par PS5

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Quote Originally Posted by -JJ- View Post
    Es apsveru uz šo momentu hotj īslaicīgi xbox series s ieķert.. kā ir ar Xboxu Latvijā? Tā online veikals ir normāli pieejams LV reģistrētu maksājuma karti ?
    Kam Tev to sūdu? Šis jāņem ar retropie
    https://raspberrypi.dk/en/product/ra...rc=raspberrypi
    https://retropie.org.uk/

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Quote Originally Posted by Edgar View Post
    2k, 60 fps un spēlē PC spēles. Kas var aiziet greizi?
    Vo-vo. Normāls budžeta variants..next gen nba 2k21 un cold war rano raiti un man objektīvi nav pamata pie****ies attēlam pie tāda ceņJika. Portabls kā tāds mini tosteris . Mētājoties starp djerevnju un pilsētu šitas būs easy katka - iemet maisinjsh un ajJzjiet Vajag xim apex dabūt back, jo xbox s series nu jau ir atbalsts tam.. un backwards compability līdz pat Fight Night Champion

Es vienīgi nesaprotu kā būtu normāli jāoperē ar Reģioniem uz xboxa/xbox-ms-veikala..pagaidām kaut kā tieku cauri pērkot geimus vācijas ms-veikalā ar to pašu login name, un konsole ar to pašu login name, lai arī location/region ir LV, sūc tik to iekšā..es to game pass gribu vēl notestēt, bet vakar nebija laika iečekot vai Vācijā (https://www.microsoft.com/de-de/p/xb...%3aoverviewtab) pirktais arī ņems un tā vienkārši aizies uz tās konsolēs..

Es nesaku, ka šis ir "here to stay" variants, bet kā pagaidu variants ir vairāk kā fine un casual geimerim es to 100punkt ieteiktu
    Pussy Power

Vo-vo. Normāls budžeta variants..next gen nba 2k21 un cold war rano raiti un man objektīvi nav pamata pie****ies attēlam pie tāda ceņJika. Portabls kā tāds mini tosteris . Mētājoties starp djerevnju un pilsētu šitas būs easy katka - iemet maisinjsh un ajJzjiet Vajag xim apex dabūt back, jo xbox s series nu jau ir atbalsts tam.. un backwards compability līdz pat Fight Night Champion

Es vienīgi nesaprotu kā būtu normāli jāoperē ar Reģioniem uz xboxa/xbox-ms-veikala..pagaidām kaut kā tieku cauri pērkot geimus vācijas ms-veikalā ar to pašu login name, un konsole ar to pašu login name, lai arī location/region ir LV, sūc tik to iekšā..es to game pass gribu vēl notestēt, bet vakar nebija laika iečekot vai Vācijā (https://www.microsoft.com/de-de/p/xb...%3aoverviewtab) pirktais arī ņems un tā vienkārši aizies uz tās konsolēs..

Es nesaku, ka šis ir "here to stay" variants, bet kā pagaidu variants ir vairāk kā fine un casual geimerim es to 100punkt ieteiktu
    Vēl var uzlikt virsū Retro Arch un dzenāt vecos geimus:

Uz xbox one x nomaini reģionu un pērc spēles kā usa veikalā tā uk.
    Uk vaikalā es maksāju ar paypalu,bet usa reģionā ar prepaid kartēm.
    Kā ir jaunajām konsulēm nav ne jausmas.

Quote Originally Posted by milagr0sa View Post
    OMFG. Tikai ne series s. Tas taču ir kastrāts
    Tik liels kastrāts, ka klīst baumas jau par PS5 kastrātu priekš 2k geiminga. Un, ja godīgi, tāda Sony jaunās paaudzes konsole būtu hīts, ņemot vērā parastā PS4 auditoriju. Vēl joprojām ir daudz cilvēku ar FullHD TV vai pat HD 720p, kuriem uzšķaudīt uz 4k un 60fps - galvenais, lai pats devaiss ir lēts un dara savu darbu. Šādus cilvēkus tad arī vieglāk piesaistīt cloud geimingam, jo kvalitātes atšķirība uz ekrāna minimāla.
    Keep your own way

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Uztaisi kontu UK, DE, jebkur (bet ne USA, ja neesi atradis štatu ar mazāko PVN=pirkuma nodokli, jo tad norādītām cenām klāt nāk papildus $), galvenais, lai pasta indekss sakrīt, pārējais vienalga. Tikai neizvēlies LV - būs ierobežots saturs pirkumiem. Maksājumu karte pofig - iet ar jebkuru. A ja sameklē čomu ar xkasti, tad cenas zeltam un game pass var dalīt uz diviem

Reģionu mainīt gan var ne biežāk, ka divreiz gadā.

Quote Originally Posted by Bender View Post
    Uztaisi kontu UK, DE, jebkur (bet ne USA, ja neesi atradis štatu ar mazāko PVN=pirkuma nodokli, jo tad norādītām cenām klāt nāk papildus $)
    A ja beznodokļu štatu, piem. Delavēra?

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Hz, ja nav IP check, tad kruta.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)