Page 6 of 15 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast
Results 101 to 120 of 292

Thread: Viss par PS5

Quote Originally Posted by Kuuminsh View Post
    Tu bik ej galējībās, bet kopumā, nu kurš liks viesistabā pie tv pīsli?
    Es? 15m HDMI vads un wireless Xbox one pults un varu geimot uz 65" 4k tapāt kā uz konsoles tikai ar 60 fps vai vairāk.

Man izgaasties diivaanaa, pie norm izmeera ekraana labaak patiik, nekaa ononeet uz fps pie pc.
    Nu un kāpēc to nevarētu arī pie PC kurš pieslēgts pie TV? Un, kad gribās kaut ko nopietnāku uzspēlet tad var arī uz 34" 3440x1440 120hz uz konsoles to nedabūt.

Nu sosnolistiem jau sen baigi deg ass. A tagad pat dubultā:

Quote Originally Posted by Semigall View Post
    Nu sosnolistiem jau sen baigi deg ass. A tagad pat dubultā:

No konsolistiem neviena sarkastiska vai uzbraucoša komentāra, no PC gan, nesaprotu kāpēc, var tak likt kopā PC, tērēt uz to 1.5-2k eur un spēlēt gan ar daudz kadriem gan ar ultra settingiem, bet pēc 15 gadu PC spēlēm, pēdējos trīs neliekas, ka kaut kas pietrūkst plus nav kārdinājums patstāvīgiem upgrade, lai visas spēles uz to ultra arī spēlējas;
    Reizēm pietrūkst stratēģiju, bet to neņemot vērā PC pluss bija pirātisms, FPS jau vairāki izieti uz PS un pie tā ātri pierod, spēļu ziņā gan The last of us, un vēl daudzas citas spēles, kas bijušas ekskluzīvi ir bijušas topa augšgalā - man personīgi, savukārt agrāk gaidīt gadu līdz spēle, gta piemēram, iznāk uz PC bija nepatīkami.
    Nāk jauna paaudze, attiecīgi 2-3 gadu laikā uz PC un konsolēm viss izskatīsies glītāk, nāks daudz gaidītas spēles un beigās jau visi geimeri ir komūna, neatkarīgi no platformas;

Pēdējā reize, kad aizdomājos par PC bija gada sākumā, kad domāju, ka cyberpunk gan gribētos high end dzelzi, lai redzētu ko CDPR izveidojuši, bet sapratu, ka 4m attālumā no ekrāna visus sīkumus tapat nepamanīt.
    Gigabyte Z270x Gaming 7 Auros/7700k cpu /NZXT Kraken / MSI GTX1070 GamingX/

A priekškam to backward compactibility? Pilnīgi bezjēdzīga lieta, ja ir kas tik mīļš un bieži leitots uz vecā, var tak nemest veco kasti ārā.

nu a ja nav vecās kastes? Tad ir ideāli, ka var uzspēlēt kaut kādas spēles no iepriekšējās paaudzes un arī var sadabūt uzreiz čupu spēļu pa lēto

Quote Originally Posted by Hrjum View Post
    A priekškam to backward compactibility? Pilnīgi bezjēdzīga lieta, ja ir kas tik mīļš un bieži leitots uz vecā, var tak nemest veco kasti ārā.
    Pieņemsim, man vecā kaste 2021. gadā nomirst. Ko darīt? Pirkt vēlreiz 2016. gada feisliftoto kasti vai tomēr dzelzi ar jaunākām tehnoloģijām? Ja pērku jaunākas tehnoloģijas, gribu spēlēt jau vienreiz nopirktās spēles bez problēmām nevis pirkt vēlreiz. Vai šai loģikai var piesieties? Ja jā, tad viss PC geimings ir nepareizs - nopērkot jaunu mātesplati, visa Stīma bibliotēka jāpērk vēlreiz.

Manis pēc uz konsolēm var būt ekskluzīvas, konkrētajai platformai piesaistītas spēles. Manis pēc tās var būt dārgākas, ja konsoli pārdod lētāk nekā tā dzīves cikla sākumā izmaksā. Taču es gribu spēlēt konkrētās ekosistēmas ietvaros pirktās spēles arī uz nākamajiem dzelžiem - tāpat kā uz PC. Es negribu jebļu ar atkal pirkšanu, jo tā manā skatījumā ir manis kā klienta uzmešana.

Konsoles pluss ir tās lietošanas vienkāršība konkrētajiem mērķiem - spēlēm. Nesaprotu, kāpēc man būtu jāmaksā vēlreiz par to, kas man jau ir. Un nevajag piesieties srano korporatīvo juristu definīcijām, ka pirktās spēles ir tikai nomas pakalpojums. Diski man ir (neatkarīgi no to esības traktējuma), un es gribu tos bāzt tajā caurumā, kurā pēc visām loģiskajām likumsakarībām no tiem ir vislielākā atdeve - atbilstošās konsoles disku lasītājā. Un tāpat kā PC apgreidam, arī esošās paaudzes konsoles apgreidam uz jauno paaudzi nav principiālas atšķirības - visam ir jāstrādā. Ja nestrādā, es savu naudu ieguldu/iztērēju citur...
    Keep your own way

tik nestāstiet pasakas par PC backward compatibility... Daudz ko nevar palaist normāli šodien no jau 5-10 gadus veciem geimiem bez gemoroja ar modošanu, hackokašanu un citām izvirtībām. Sevišķi, ja vēl gribi uz kāda UW resolution palaist utt.

Bannned Kuuminsh's Avatar
    Blog Entries
    1

Quote Originally Posted by Hrjum View Post
    tik nestāstiet pasakas par PC backward compatibility... Daudz ko nevar palaist normāli šodien no jau 5-10 gadus veciem geimiem bez gemoroja ar modošanu, hackokašanu un citām izvirtībām. Sevišķi, ja vēl gribi uz kāda UW resolution palaist utt.

hahahaha
    Atradi kur un ko salīdzināt.
    PC var par visu ko lamāt, bet par savietojamību, tas ir pēdējais par ko varētu ņaudēt.
    Un lai kāds varētu būt potenciālais ****iņš kaut kam ultimatīvi vecam, enivei to kaut kā bet var palaist. Uz virknes konsoļu šāda iespēja principiāli nepastāv.

Un kā jau te Kunz pieminēja, tā atpakaļsavietojamība ir principa jautājums. Kakova huja man jāmaksā vēlreiz par to, par ko vienreiz jau samaksāju? wtf??
    Un labi saprastu ja runa būtu par kaut kādu 10+ gadus vecu konsoles spēli, bet tak nē.... nupat nesen iznākusi spēle un nē ziniet... lai būtu savietojama jau jaunās paaudzes konsoli, tev jāpērk ultimate edišins...nu vai remaster.
    PC geimerim tas ir kaut kas ultimatīvi nepieņemams un nesaprotams.
    Только массовые расстрелы програмистоф спасут Родину!

Quote Originally Posted by Kuuminsh View Post
    hahahaha
    Atradi kur un ko salīdzināt.
    PC var par visu ko lamāt, bet par savietojamību, tas ir pēdējais par ko varētu ņaudēt.
    Un lai kāds varētu būt potenciālais ****iņš kaut kam ultimatīvi vecam, enivei to kaut kā bet var palaist. Uz virknes konsoļu šāda iespēja principiāli nepastāv.

Un kā jau te Kunz pieminēja, tā atpakaļsavietojamība ir principa jautājums. Kakova huja man jāmaksā vēlreiz par to, par ko vienreiz jau samaksāju? wtf??
    Un labi saprastu ja runa būtu par kaut kādu 10+ gadus vecu konsoles spēli, bet tak nē.... nupat nesen iznākusi spēle un nē ziniet... lai būtu savietojama jau jaunās paaudzes konsoli, tev jāpērk ultimate edišins...nu vai remaster.
    PC geimerim tas ir kaut kas ultimatīvi nepieņemams un nesaprotams.
    Ps4 tika izlaists 6-7g iepriekš, visas 6-7g vecās spēles varēs spēlēt uz ps5;
    Remaster utt - ir ar atsvaidzinātu skaņu, bildi utt, piemēram mafia1 remaster ir jāpērk arī uz PC
    Gigabyte Z270x Gaming 7 Auros/7700k cpu /NZXT Kraken / MSI GTX1070 GamingX/

Pieredzējis lietpratējs

taa pat juus ***i visi!

Bannned Kuuminsh's Avatar
    Blog Entries
    1

Quote Originally Posted by Dundukss View Post
    Ps4 tika izlaists 6-7g iepriekš, visas 6-7g vecās spēles varēs spēlēt uz ps5;
    Tad laikam būšu kaut ko pārpratis.
    6-7 gadi ir stipri gana.
    Только массовые расстрелы програмистоф спасут Родину!

Kaut kā nebūt ar jebļu, konfigošanu, hackošanu, forumu lasīšanu var visu palaist, nenozīmē backward compactibility. Compactibility ir ieliku un viss iet uz svaigākā bez jebkāda čakara...

tik ļoti ūber, ka skūšanās krēma vietā izmanto termopastu.

PS5 Teardown

https://www.youtube.com/watch?v=CaAY-jAjm0w

Imho ar dzesēšanu izskatās ka viss būs kārtībā.

Pieredzējis lietpratējs shteecers's Avatar

Ir kāds jau iestājies rindā? - https://center.lv/lv/sony/PlayStatio...on-5-CFI-1015A
    Un kad itkā prognozējas piegāde?

Personīgi gaidu digitālo versiju.

es nesen vēl pats biju PS fanboy klubā. Tik cik ir bijušas konsoles tad tikai no sony, bet šis gads būs pārmaiņu gads!
    Xbox series s 299e!! Līdzi nāk gameplass 24month (25e/mēnesī by default!). gaming: 2k 120fps playback:4k 60fps!
    Pa 300 eur mūsdienīgu vidžu nenopirksi, bet next gen konsoli gan

"Today’s scientists have substituted mathematics for experiments, and they wander off through equation after equation, and eventually build a structure which has no relation to reality."/N.Tesla

Pieredzējis lietpratējs atkars's Avatar

Pareizi saprotu, ka Xbox Series X spēlēsies uz 4K un Xbox Series S uz 2K? Jautājums vai uz 65+ collām 2K izskatās labi. Cena gan bomba, tam piekrītu. Konsoli reti kad bakstu, bet S'u varbūt ieķeršu.

Quote Originally Posted by BerilsLV View Post
    es nesen vēl pats biju PS fanboy klubā. Tik cik ir bijušas konsoles tad tikai no sony, bet šis gads būs pārmaiņu gads!
    Xbox series s 299e!! Līdzi nāk gameplass 24month (25e/mēnesī by default!). gaming: 2k 120fps playback:4k 60fps!
    Pa 300 eur mūsdienīgu vidžu nenopirksi, bet next gen konsoli gan
    Vai gadījumā nav tā ka tas bezmaksas game pass uz 2 gadiem attiecās tikai pērkot uz nomaksu caur xbox un tikai US? Uz Eiropu man šķiet tas neattiecās, būtu jau labi.

Ja ir jau sakarīgs spēļu dators tad izvēlos PS5 dēļ labākiem exclusives, ja nav tad xbox viennozīmīgi labāks dīls dēļ game pass kurā tagad arī EA Play iekļauts

Quote Originally Posted by JEYRAZZ View Post
    Vai gadījumā nav tā ka tas bezmaksas game pass uz 2 gadiem attiecās tikai pērkot uz nomaksu caur xbox un tikai US? Uz Eiropu man šķiet tas neattiecās, būtu jau labi.

Ja ir jau sakarīgs spēļu dators tad izvēlos PS5 dēļ labākiem exclusives, ja nav tad xbox viennozīmīgi labāks dīls dēļ game pass kurā tagad arī EA Play iekļauts
    Nevaru atrast info. par to ka EU būs apgraizīta.

"Today’s scientists have substituted mathematics for experiments, and they wander off through equation after equation, and eventually build a structure which has no relation to reality."/N.Tesla

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (1 members and 1 guests)

1. je31