Vispār plate ir lieliska, bet kā sacīkšu mašīna – prasmīgās rokās izcirtīs ielas vāģus, bet muļķis nositīsies. Pieminēšu tikai izcilo barošanu, šausmīgi neērto biosu (f you GB) un OC "training" , kas it kā ir kruts, bet tieši pat to būs stāsts.
Plate slikti pakļaujās dresūrai! Ar dažiem RAM kitiem ļauj manuāli salikt primāros taimingus, un pati smuki saliek sekundāros tuvu perfekcijai. Bet ne ar tiem, ar kuriem man vajag! ja buildzoid uz šīs plates vecākā brāļa Master (abas ir ļoti līdzīgas) dara neticamas lietas un brīvi sērfo virs 4500 mhz, tad man neiet ne tuvu tik skaisti, plate reizēm spītīgi saliek atpakaļ tādus taimingus un frekvenci, kādus pati grib, on the safe side. Esmu nočakarējies ilgi un pamatīgi, bet piemēram, Patriot Viper gan Steel, gan RGB versijas negrib normāli strādāt pat uz XMP (4133) standarta taimingiem, met lejā frekvenci uz 3800. Ar nenormālu čakarēšanos (proci vispirms uz mazu frekvenci, tad atmiņu satrennē, tad procim ceļ frekvenci), es panāku kaut vai 4000 (pietiks), bet kad gribu labākus taimingus, plate spītīgi uzstāj, ka ne $ūda, būs tev čali standarta un ieskrienies.
Kādam varbūt ir pieredze? Šeit varam apmainīties ar knifiem, esmu jau veselu kaudzi izkodis.