Results 1 to 16 of 16

Thread: labs matx priekš darba kastes (cad) ar lielu 1080ti

Default labs matx priekš darba kastes (cad) ar lielu 1080ti

Kas ir labs matx case pa 100 eur ar labiem ventiem iekšā vai pa 60-70 ar miskast-ventiem?
    Kaste būs 3700x bez oc, ar Gigabyte auros 1080ti - kas ir ļoti liela un resna karte.
    Pagaidām konfigā ielikts Fractal Design Meshify S2 Black - un tad piedzima doma par matx.

Varbūt pie reizes var iekomentēt - vai 3700x cad kastei kas nav geimings un kur nav 100% slodze uz cpu visu laiku - vajag papildu dzesi? Čoms grib biš klusāku to kasti, bet liekas, ka beztolkā būs kaut kādā papildu dzese par 60-70 eur.

Bez kastes arī var.

Quote Originally Posted by deff_ins View Post
    Varbūt pie reizes var iekomentēt - vai 3700x cad kastei kas nav geimings un kur nav 100% slodze uz cpu visu laiku - vajag papildu dzesi?
    ja vēlas klusumu, tad nāksies dzesi mainīt. domāju ar stock iztikšu un beigās ņifiga, nācās tik pirkt noctua.

stock dzese bus skala, es vairak skatitos vairak uz udeni, jo temp loti leekaa uz gaisa (vismaz man)
    CoolerMaster H500, Corsair CX650M, Asus PRIME X570-PRO, AMD 3700X+Be Quiet! Dark Rock PRO 4, G.Skill TridentZ 16GB 3.6GHz, INNO3D GTX 1080 Black, Samsung 970 EVO+ 500GB, Adata XPG SX8200 PRO 1TB, BenQ ZOWIE XL2720

No matx man personīgi patīk thermaltake v21.

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Kā ar Fractal Design Define Mini C? No jaunajiem define modeļiem, šis vel ir paciešami izcenots, nevar salidzinat ar r6. Pats izmantoju iepriekšējo modeli un esmu apmierināts. Skaļākā komponente ir 1070ti, jo izmantoju 3600 ar noctua nh-l9x65 un papildus vai noctua ventus neprasās ielikt.

Nesen liku kopā CM silencio kastes, kas bija pārcenotas konservu bundžas ar drusku poralonu, bet vismaz bija labāks par 5e noname.

Pieredzējis lietpratējs

mana pašreizējā kaste ir bitfenix Prodigy M

pēc ražotāja specifikas - grafiskās kartes līdz 320mm

case ir plats, jo man bija svarīgi lai varu ielikt esošo noctua dzesi.

corsair carbide delta, viņš gan ir kompakts atx keiss, bet ļoti patika viņa dizains un klusums.

tā karte mīl labu gaisa plūsmu, es neietu nekur zemāk par MID. Fractal Design iespējams būtu mana izvēle, dēļ kvalitātes, klusuma pie labas gaisa plūsmas un dizaina.
    tik ļoti ūber, ka skūšanās krēma vietā izmanto termopastu.

matx domu atmetu. cooleris palicis. scythe un noctua ****s ir tālu kaut kur. pret ūdeni alerģija.
    case sāku skatītīt silent base 601 virzienā.
    https://www.bequiet.com/en/case/1503

kaut kad liku datoru priekš -JJ- be quiet 500 korpusā un biju starā par p/p value. tas laikam skaitās lētais 600/601 brālis un 601 noteikti būtu zvērs.

pats esmu lietojis dažādus ražotāju case un vislabāk patīk fractal design ar nzxt.

Quote Originally Posted by deff_ins View Post
    scythe un noctua ****s ir tālu kaut kur.
    Nu no sakarīgām dzesēm pie lokālajiem vairumniekiem imho neko neatradīsi, visas tuvākais poļos, pat arctic, nemaz nerunājot par nosacītu eksotiku tipa rajintek un alpenfohn. No kastēm bez augstākminētajiem Phanteks forši nostrādāti.

varu piedāvāt šos:

melno nh-d15 ar am4 support pa 85€.
    brūnā nh-d15 versija būtu 75€.

dabūjami kaut šodien. (abi jauni)
    Last edited by atkars; 4 Days Ago at 16:42.

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Phanteks Enthoo Evolv un Entho Shift sērijas ir ļoti simpātiskas. Neesmu vēl apgramstijis dzīvē, bet to uzskatu par vienu no retajām alternatīvām ko gribētu likt ja izdomātu apgreidot korpusu datoram.

3600x + Scythe Fuma2 ar 1080ti + ID Cooling 120VGA iekšā Thermaltake V21 korpusā vnk epic bomba. Nekad nav bijis tik vēss pc setups. + horizontāli novietota mātesplate ir sex. Noteikti recommend V21 korpusu!
    Gamers don't die they respawn!

Horizontāli novietota uATX platība uz galda galīgi nav bomba, tas bija aktuāli 2008. gadā ar Antec NSK1380 Bet nu katram savs.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)