Page 18 of 18 FirstFirst ... 81415161718
Results 341 to 357 of 357

Thread: Veca auto iegāde.

Mani 5ci centi.
    Pašam interesē drots (Audi A4 B5, A6 C4) ar ko pārvietoties no punkta A uz punktu B, ekonomisks, cenā līdz 1000eur.

Kritēriji pēc kuriem skatos auto, universālis, mehāniskā kārba, benzīns - gāze vai dīzelis, lai nesošā virsbūve ir bez rūsas (spārni, durvis var būt sapuvuši), dzinējs lai rūc (bet nav problēma uztaisīt apkopi) un lai var pārrakstīt attalināti caur e.csdd, lai ir TA uz +/- 6 mēnešiem.

Zvanot, lai uzzinātu par auto stāvokli, ar cilveku visus šos kritērijus aprunāju.

Rezultātā aizbraucot apskatīt auto, dažos pat nesēžos iekšā, lai saprastu, kā brauc, etc, pārdevējs vēl pamanās apvainoties
    Virsbūves norūsējušas no apakšas, lai gan no sāniem viss glīti.
    Pārrakstīt uzreiz nevar, auto uz tuvinieka/piegulētāja vārda, kurš kaut kur staigā apkārt

Secinājums, pārdeveji dzīvo ilūzijās par sava auto stāvokli un auto īpašnieka piederību, etc, paterēts laiks nelietderīgi. Ir pamats domāt, ka +/- pērkami auto sākas no 2k, ja nav nepieciešamība pēc ekstrām.

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Quote Originally Posted by Snakez View Post
    Es laikam citā pasaulē dzīvoju, jo nezinu nevienu no paziņām, kurš sprauslas būtu mainījis, vai būtu baigās problēmas ar mašīnām ar dīzeļa dzinējiem. Bet palasot šo topic, sāk likties, ka visur vienīgās problēmas ar dīzeļiem
    Tev pazīstamie dīzelisti vienkārši par to kautrējas runāt. Tā tāda intīma lieta būtībā.
    Es gan nezinu īsti nevienu kurš ar šo nav čakarējies, vienīgi veciem auto tās ir lēti restaurējamas vai nomaināmas, jaunākiem ir kam nerestaurē vispār, jaunas jāpērk..
    Braukt ar vecu dīzeli ir kā studentam būt - pusgadu haļava un tad "sesija", jāmaksā tā ka par maz neliekas.
    Tā kā Kvazi to auto meklē jau gadu, tad pieļauju ka viņam tas vajadzīgs svētdienā uz baznīcu vai kapu svētkiem aizbraukt un tādā režīmā daudz mierīgāja dzīve ar benzīnnieku.

Quote Originally Posted by Orange monk View Post
    Mani 5ci centi.
    Pašam interesē drots (Audi A4 B5, A6 C4) ar ko pārvietoties no punkta A uz punktu B, ekonomisks, cenā līdz 1000eur.

Kritēriji pēc kuriem skatos auto, universālis, mehāniskā kārba, benzīns - gāze vai dīzelis, lai nesošā virsbūve ir bez rūsas (spārni, durvis var būt sapuvuši), dzinējs lai rūc (bet nav problēma uztaisīt apkopi) un lai var pārrakstīt attalināti caur e.csdd, lai ir TA uz +/- 6 mēnešiem.

Zvanot, lai uzzinātu par auto stāvokli, ar cilveku visus šos kritērijus aprunāju.

Rezultātā aizbraucot apskatīt auto, dažos pat nesēžos iekšā, lai saprastu, kā brauc, etc, pārdevējs vēl pamanās apvainoties
    Virsbūves norūsējušas no apakšas, lai gan no sāniem viss glīti.
    Pārrakstīt uzreiz nevar, auto uz tuvinieka/piegulētāja vārda, kurš kaut kur staigā apkārt

Secinājums, pārdeveji dzīvo ilūzijās par sava auto stāvokli un auto īpašnieka piederību, etc, paterēts laiks nelietderīgi. Ir pamats domāt, ka +/- pērkami auto sākas no 2k, ja nav nepieciešamība pēc ekstrām.
    Mani 5 centi - Tev tās prasības pārāk konkrētas Es savu nopirku 3 dienu laikā, precīzāk labākais čoms sameklēja un mēs nopirkām. No apskates līdz pārrakstīšanai pagāja kādas 2 stundas, bet es tiesa skatījos gan universāļus, gan sedanus gan kompaktklases hečbekus.

Pieredzējis lietpratējs Snakez's Avatar

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Tev pazīstamie dīzelisti vienkārši par to kautrējas runāt. Tā tāda intīma lieta būtībā.
    Es gan nezinu īsti nevienu kurš ar šo nav čakarējies, vienīgi veciem auto tās ir lēti restaurējamas vai nomaināmas, jaunākiem ir kam nerestaurē vispār, jaunas jāpērk..
    Braukt ar vecu dīzeli ir kā studentam būt - pusgadu haļava un tad "sesija", jāmaksā tā ka par maz neliekas.
    Tā kā Kvazi to auto meklē jau gadu, tad pieļauju ka viņam tas vajadzīgs svētdienā uz baznīcu vai kapu svētkiem aizbraukt un tādā režīmā daudz mierīgāja dzīve ar benzīnnieku.
    Egr varbūt aiz****as un swirl čakarējas. Bet, ka būtu turbo vai sprauslas noklājušās nereizi neesmu no paziņām dzirdējis. Benzīniekiem arī savas problēmas, piemēram, eļļas patēriņš, nav kaifs ik pēc 1k km litru liet klāt.

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

1L uz 1000km nerij normāli nenojāti dzinēji.
    Izņemot atsevišķus "modernos", vismaz VAG grupā tādi ir, kuru konstruktorus derētu praidā aizsūt profilakses nolūkos
    Bet attiecināt to uz visiem benzīnnirkiem -

Pieredzējis lietpratējs

Šī tēma jau iet uz sēriju Click image for larger version. 

Name:	19905172_1410502832375452_2814938702131832281_n.jpg 
Views:	75 
Size:	56.8 KB 
ID:	41296

Quote Originally Posted by kvazi View Post
    Pagaidām visreālākais variants man izskatās kāds no VAG aparātiem uz golf 4 bāzes un 1.9 tdi sūkņa dzinēju.
    es par GOLF 4 ar sūkņa motoru pašam bija nočipots norulēju 300k un jau "tikko no vācijas " odometrā bija 250 k km
    šie aparāti ja sisti laikam cieš vienīgi no rūsas . un sliekšni liekas mil rusēt bet motorā ir jamaina tikkai ellas zobenes utt un jābrauc tikkai .
    ja ir vairāk kapeiku tad PD dzinēji ir ok bet ellu jālej the best one pec grāmatas dēl sadalenes kas sprauslas spaida
    Kas kaunu nezin , badu necieš .
    Ir tikkai viena patiesiba - manējā !

3.8l benzīna vēl ar bīdītājstieņiem un pis ****t ar visām ragutiņām - tur ka tikai kaut nedaudz ūdens blokā un kaut nedaudz eļļas sistēmā - viņš prosta iet un nekas ļauns nenotiek. Patēriņš kompensējas ar ātru salona uzsildi ziemā, kas ir tikai bonus. Nu, ja kaut kas tur izbeigsies, tad auto izmetīs un paņems ko līdzīgu nākamo.

Karoč, ja grib vecu auto ikdienai, to vajag pēc iespējas vienkāršāku un audzināt mentalitāti nelabot neko.

Pieredzējis lietpratējs Snakez's Avatar

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    1L uz 1000km nerij normāli nenojāti dzinēji.
    Izņemot atsevišķus "modernos", vismaz VAG grupā tādi ir, kuru konstruktorus derētu praidā aizsūt profilakses nolūkos
    Bet attiecināt to uz visiem benzīnnirkiem -
    Vai tad tas netiek par dīzeļiem rakstīts? Ka visi?

var arī nopirkt +/- koptu auto, sekot līdzi un nebūs problēmu. auto vecums nav noteicošais. imho, noteicošais ir attieksme pret auto - nav tā, ka auto vajag būt top 1 prioritātei dzīve, bet elementāri sekot līdzi ir viegli, ja blīve starp stūri un sēdekli jūt, kad nav kaut kas labi piekarē vai motorā, un viss savlaicīgi tiek sataisīts, tad vecais auto noies ilgāk nekā jaunie
    esmu bez maz vai gatavs saderēt, ka mans 22 gadus vecais volvo c70 būs labākā gan tehniskā, gan vizuālā stāvoklī nekā <10-15 gadus jaunāki auto, un 99% nobrauks vairāk nekā jaunie auto, kuru motori ir paredzēti 150-250k km

Atrodi pa štuku vai divām koptu auto Neviens labus auto nepārdod, un ja pārdod tad vispirms draugiem/radiem/paziņām piedāvā. Man ir 97.gada audi dīzelis, ģimenē ir bijis kopš 06tā gada un viss iet bez problēmām un bez kapitālajiem remontiem. Nobraukums 400k, pirkts tika ar laikam 180 vai kaut ko, bet tā kā tas bija rumbulā, tad gan jau notīts, lai būtu skaistāk

Quote Originally Posted by Jusper View Post
    Neviens labus auto nepārdod, un ja pārdod tad vispirms draugiem/radiem/paziņām piedāvā.
    Par draugiem/radiem/paziņām gan es nebūtu tik pārliecināts. Priekš kam bojāt attiecības?
    do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

Tieši tā - visticamāk, ka draugiem un paziņām būs stipri augstākas gaidas nekā saņemtais auto. Pircējs no malas būs objektīvāks un tuvāk realitātei.

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Šitā vienam pazīstamajam, kas ar mašīnām ņemas, sanācis nogrūzt savējās. Ir kad uzpeldējis nerentabli labojama problēma - vieglāk ir atrast normālu mašīnu nekā labot. Vai bēdu ieleja sākas pēc kāda laika, kad mašīna jau bijusi notirgota.
    P.S. Tas protams nav savejiem, bet vvz kur (laikam ss).
    Last edited by BigFish; 3 Weeks Ago at 12:17.

no draugiem/radiem var pirkt, ja abos galos ir adekvāti cilvēki - pārdevējs nestāsta pasaciņas, un pircējs saprot, ka pērkot lietotu preci vienmēr iespējams iegrābties, ar visām no tā izrietošajām sekām

Quote Originally Posted by binary View Post
    Par draugiem/radiem/paziņām gan es nebūtu tik pārliecināts. Priekš kam bojāt attiecības?
    Piekrītu. Ar lietotiem auto neviens neies aiz gara laika mainīt visu pravodku, starteri, ģeneratoru, droseli utt. - kaut gan tās ir lietas, kas visbiežāk var izbeigties, lai gan visam pārējam ir sekots līdzi. Un tad pircējam būs sajūta, ka "iesmērēja", lai gan tās problēmas var izlīst jebkurā brīdī, ka pēkšņi vairs negriež - pie auto ap 1K, kas ir 20 gadsus vecs...

Quote Originally Posted by BigFish View Post
    Šitā vienam pazīstamajam, kas ar mašīnām ņemas, sanācis nogrūzt savējās. Ir kad uzpeldējis nerentabli labojama problēma - vieglāk ir atrast normālu mašīnu nekā labot. Vai bēdu ieleja sākas pēc kāda laika, kad mašīna jau bijusi notirgota.
    P.S. Tas protams nav savejiem, bet vvz kur (laikam ss).
    Ja panelī izmet kaut ko, tad jau paliek grūtāk nogrūst, jo tas uzreiz rada aizdomas..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)