Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 21 to 40 of 41

Thread: Dell neredz ssd

Quote Originally Posted by drunk_lizard View Post
    viss ok :> njem usb dvd un instalee no plaacenja. tici man, viss notks :>
    @andrisri Tu varētu izmēģināt uz sava dēla

Quote Originally Posted by Taarps View Post
    Bios nav paredzēts tam SDD, tapēc arī neredz. bios uzprogramēts uz kautkāda pagraba devaisa, un nav teikts ka nebija ar strāvas padevi vis bija labi
    palasiiju veel tavas peerles... khmmm...
    manupraat tevis razjosjanas procesa preciizs apraksts.
    Quote Originally Posted by KasparsRTK View Post
    Man taisnība ir visā, ko saku.
    http://dzertuve.lv/ - tagad jaunaa kvalitaatee :>

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Quote Originally Posted by Spoks View Post
    @andrisri Tu varētu izmēģināt uz sava dēla
    Es jau rakstīju (vai padomāju) ka man vienā no piegājieniem izdevās uzinstalēt Win, draiverus, tālāk pie Office instalācijas zilie logi un pie restart BIOS rāda ka SSD nav pievienots.
    Tā kā tas manā gadījumā neder.
    Ar vecu 120Gb dzīvoju jau 3 dienu bez problēmām..
    Nākamnedēļ centīšos sagādāt 500Gb M.2 disku + M.2 adapteri, tad skatīšos kas ar to notiek.

Quote Originally Posted by drunk_lizard View Post
    labaak paklusee... tur kaa minimums 8 megaBAITU dual cjips...
    drīksti pietupties, bet vienmēr nočeko vai kāds nav aizmugerē... davai sarunasim nesaki ko man darīt, un tad neteiksu kur tev iet
    Quote Originally Posted by Instigater View Post
    Visos gadiijumos iesaku lietot tauri, lai neieruusee, galu galaa,ja shii funkcija automashiinaa ir, tad tomeer taa ir jaalieto biezjaak nekaa reizi gadaa uz TA.

kaads paarstegums no analfabeeta, mhhhh

Vienalga man nesaprast kā tas ir iespējams. Latitude, tomērt ir klasi augstāka par inspirioniem vai vostro. Un paņemot jebkuru (ok, maybe ne jebkuru) laptopu pat 6 gadus vecāku par to- ieliec ssd un viss notiek. Tiešām ir kaut kas tā jāsamudrī? Kāpēc tām latitudēm vispār stockā nenāk ssd?
    Ja es tajā gadā nopirktu tikko iznākušu dellu no veikala un piepircis klāt ssd, kaut vai 240gb un konstatētu, ka nāni gaters, es laikam uz mūžu nolādētu delus un uz viņu pusi nekad neskatītos!

es laikam uz mūžu nolādētu delus un uz viņu pusi nekad neskatītos!
    un pareizi dariitu, mhhhh
    tu es dzirdeejis taadu jeedzienu kaa "whitelist" ? luuk taapeec datorservisi nolaad dellus un ***njasPilniigaas. peedeejaa laikaa arii hrenowo saakusji sa****ies...

Esmu dzirdēji gan white list, gan black list, to piekopj arī hp un jau sen. Bet te jau saprotu, ka nav runa par white list, bet gan par voltāžu un citu ***nju kāpēc tie ssd non funkcionāle.

Dell kā reiz nav nekādu whitelist atšķirībā no Lenovo / HP

kaa reiz dell businass galam ir lists. kaut kur jau tos ceo var saprast un it kaa pat logjiski, ka daargajaa galaa tiek izmantots only approved materiaals.

par voltāžu un citu ***nju kāpēc tie ssd non funkcionāle.
    te tiesji nav nekaadu probleemu. kaa hdd, taa ssd darba spriegums ir 5v un logjiskie liimenji identiski. taa filozofija ir tjipo nedot bagaatam klientam nepaarbaudiitu piedeekli. tas, ka mehaanisko hdd var sabeigt ar knipi pareizaa korpusa vietaa, humantaaro izgliitiibu guvusjajiem talantiigajiem ceo ir pie ****as :>

Nu nu, tad nosauc kaut vienu tādu "dārgā gala modeļi" lai nebūtu tukša iršana
    Nez kāpēc tad visos Dell var likt jebkādu Wireless karti u.c., un nav problēmu. Pat serveros netiek ierobežots ne-Dell disku u.c. lietošana, tāpēc ļoti gribētos zināt kura tante šīs pasakas stāsta un kuri ir tie lādošie datorservisi

tiesji dell gadiijumaa tas ir taads kaa customer blacklist, kaut daudz no whitelist neatskjiras. savukaart par dell portjiku remontabilitaati pat vecenes pie riigas uzvaras *****es reec.
    tur konkreeti visi dizaineri zem lsd seezj.b savaadaak tamliidziigas konstrukcijas nesabuuveet...

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Dell serveros tieši tiek ierobežoti diski. Man pašam ir divi PowerEdge ar m.2 slotu, kurš ir disablots BIOS līmenī. Pie kam ar vecākām BIOS revīzijām dažiem pēc Reddit atklāsmēm ir izdevies to slotu piešķilt, bet maniem pat downgrade nelīdz.

Update - šodien pēc apmēram nedēļas lietošanas bez problēmām (ar vecu mazrijīgu 120GB) panēsājot datoru apkārt pēķšņi nebūtojas, BIOS rāda ka nav disks pieslēgts.
    Pačakarēju HDD kabeli 2x, pamēģināju ar / bez lādētāja, tas pats. Trešajā reizē paraustot kabeli aizgāja.
    Aizdomas uz sūdīgu HDD kabeli paliek vēl lielākas, sūtīšu jaunu kabrli un tad turpināšu eksperimentus.

Bender - Tu kaut ko te jauc, nav runa par diseiblotu M.2, bet par ne-Dell disku lietošanu.
    Varbūt kaut kādos specifiskos gadījumos, kur dēļ savietojamības ir šādi darīts. Pavisam nesen ar vienu svaigu R340 krāmējos, ieliku Dell Boss kontrolieri ar 2x M.2, kartes aprakstā bija savietojamības tabula, ieliku tur uzrādītos Intel D3-S4510 M.2 diskus un viss rukā, nekādu problēmu. Kaut kādus oficiāli nesuportētus consumer diskus, piedod, pat prātā nenāktu tur mēģināt bāzt.
    Last edited by andrisri; 1 Week Ago at 22:15.

Man pēdējā pusotra gada laikā sāk likties, ka viss, kam virsū rakstīts Dell, ir atkritums.
    Sākot ar dažādām resnām dual Xeon Dell darbstacijām, 7450 Latitudēm, kā arī lielajiem Precision noutbukiem. Ble ja ieslēdz Dell preinstalētu windowsu un viņš aiziet raznosā ar ziliem logiem pirmo pāris stundu laikā, tad kautko tie idiņi ir sajājuši. Nemaz nerunājot par to, ka ja nav pēc fenšui saklikšķināts viss perfekti, saliktas pareizās draiveru versijas, tie hlami mēdz vilkties lēnāk par desmitgadīgiem biroja hlamiem. Un foršākais ir tas, ka daudzi gļuki ir ļoooti līdzīgi gan uz Precision lielajiem torņiem, gan tiem pašiem Latitude un Precision noutbukiem. Ja iepirkumos varētu ierakstīt "Dell atkritumus nepiedāvāt", nekad nevienu tādu vairs nepirktu, bet realitātē Capitals lowballo visus ar cenu un finālā baigi daudz variantu kā skatīties kā kolēģi spļaudas un lamājas nav.

Neesmu HP fanbojs, bet izņemot no kastes HP Z8 torni vai astoņsimtos G6 elitebookus, nevienam nav bijuši līdzvērtīgi gļuki - ieslēdz, pievieno aktīvajai direktorijai un lieto.

P.S. Salikām blakus gan Z8, gan kautkādu lielo Precision torni ar IDENTISKIEM procesoriem, vienādu RAM apjomu, pēc parametriem vienādiem SSD diskiem un vienādām Quadro videokartēm. HP sabāž tos Dell hlamus gan pēc Puget benchmarkiem, gan Cinebench, gan vienkārši vienam un tam pašam cilvēkam iedodot pastrādāt feedbacks ir identisks - Dell ir mēsls.
    Last edited by Eob; 1 Week Ago at 00:42.

Delīrijs vai vienkārši gribējās žulti izliet?
    Vispār mēs te runājam parvismaz 5 gadi vecu noti, kura ir pirkta no pārdevēja tepat EOZ, kurš arī to kaut kur ir pircis citur - pizness. Tur jau vairākas rokas jau ir ķimerējušās pa iekšu. Būtu redzējis kāds te bija iekšā HDD stiprinājums "dell oridžinal", 2 salocīti un apgriezti bleķi, viens pie tam spiedās klāt HDD celiņiem. Ok, zinu ka tur ir laka torētiski, bet nu tā normāli netaisa, ar tādu asu bleķi to var noberzt..

Par prinstalēto Win jēga nekāda nav diskutēt nevienam brandam, tur vienmār pilns ar lieku junk, Win versija parasti nav jaunākā u.t.t., vienmēr daudz prātīgāk un ātrāk ir to visu nafig nonest nost un uzlikt par jaunu.

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by Eob View Post
    Man pēdējā pusotra gada laikā sāk likties, ka viss, kam virsū rakstīts Dell, ir atkritums.
    Sākot ar dažādām resnām dual Xeon Dell darbstacijām, 7450 Latitudēm, kā arī lielajiem Precision noutbukiem. Ble ja ieslēdz Dell preinstalētu windowsu un viņš aiziet raznosā ar ziliem logiem pirmo pāris stundu laikā, tad kautko tie idiņi ir sajājuši. Nemaz nerunājot par to, ka ja nav pēc fenšui saklikšķināts viss perfekti, saliktas pareizās draiveru versijas, tie hlami mēdz vilkties lēnāk par desmitgadīgiem biroja hlamiem. Un foršākais ir tas, ka daudzi gļuki ir ļoooti līdzīgi gan uz Precision lielajiem torņiem, gan tiem pašiem Latitude un Precision noutbukiem. Ja iepirkumos varētu ierakstīt "Dell atkritumus nepiedāvāt", nekad nevienu tādu vairs nepirktu, bet realitātē Capitals lowballo visus ar cenu un finālā baigi daudz variantu kā skatīties kā kolēģi spļaudas un lamājas nav.

Pilnīgi analogiskas domas par DELL , man DELL vairs neškiet tāds uber kā agrāk. Nereti ir pieklājīgs pi$ien$, kad sieva sāk domāt ka man ir mīļākā Jā, ir - pilna ar čipiem un pusvadītājiem. saucas DELL
    Par vidusmēra un zemāk klases laptopu neglītumu un korpusu kvalitāti vispār labāk nerunāsim.

Pievienojos par DELL neuzticamību.

Mums birojā 54xx un 55xx laptopi daži (labi ka tikai daži). Katram citi gļuki - citam bača uzpūšas, cits vnk sāk cepties augšā 3mēnešu vecumā. 55xx bios laiks kaut kur streipuļo (atpaliek), kaut kādi gļuki ar trackpadu bija + enģes izļorkājas pēc gada lietošanas. Par vizuālo nemaz nerunājot - galīgi nav tas laptops, kam gribētos ķerties klāt.

Risinājums: Pēc novērojumiem - Lenovo X/T sērijas bez bēdām iet.

MB Pro

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Manējais vecais dēlis tad ir pirms kapeikiesipsanas... Latitude e4310 un ftw.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)