Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 20 of 61

Thread: Dell neredz ssd

Default Dell neredz ssd

Ir Latitude E5450 ar hdd kaut kādu.
    Uzliku jaunāko BIOS versiju.
    Lapsis neredz ssd! Ir viens pilnīgi jauns 500gb, un vairāki lietoti 120gb. Visi strādā, uz citiem pc bez problēmām.
    Biosā ssd nevienu lapsis neredz. KAS PAR NAH?!

Joka pēc pamēģināju tāpat uzinstalēt. Tad ssd tika ieraudzīts, bet tāpat neļauj uzinstalēt
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Apsveicu klubiņā
    Man tas pats ar tikko nopirktu E7450, kuram tāpēc meklēju steidzami kabeli lai saprastu vai dot atpakaļ kamēr pārdevējs ņem vai nē.. Tev tā pati paaudze, tikai lētāks modelis.
    Ar 500GB HDD kurs bija līdz - problēmu nav, ieliku savu KC400 SSD un sākas gļuki visādi, līdz neredz vispār SSD. Ņemu nākošo kas pie rokas - UV400 un tas pats. Gribēju WWAN slotā ielikt M.2 2242 PCIe SSD, vajag tikai B+M key eksotiku atrast uz 2230 vai 2242 izmēru, kas ir retums, bet atradu testam 128GB tādu par laimi pirms pērku, sanāk ka Win to SSD redz, instalējas, bet boototies no tā neprot šis modelis
    Daudz pieminēju šajā laikā māti ne valsts valodā gluži + google saka ka citi ir mocījušies ar līdzīgu problēmun šim modelim.
    Izvilku no pagaldes 2 vecus SSD - V300 un Fury, abi gandrīz uz pusi mazrijīgāki pie max patēriņa un viss strādā.
    Mans minējums ir, ka šiem konstrukcijā ir sūdīgs HDD kabelis vai jau uz motherboard sūdīga stabilizācija diska barošanai. HDD tā baigi nelēkā patēriņš, bet SSD izskatās ka tas ļoti nepatīk. Man izdevās ar čakari arī uzinstalēt Win, bet pēc tam zilie logi un bios rāda ka disks nav pievienots.
    Savulaik saskare ar šiem modeļiem ir bijusi jauniem, interesanti ka šiem no Dell oriģinālajā konfigurācijā nekad neesmu redzējis iekā 2.5" SATA disku, tikai pāreju uz mSATA un tajā mSATA disku. Un tur ja nemaldos jau uz plates ir stabilizācija, 3.3V vai tml.? Diez vai tas tā netīššam bija, gan jau Dell inženieri zināja ko safisuši šajā modelī.

Es savam taisos pirkt m.2 sata adapreri uz kura kaut kāda stabilizācija ir + m.2 SSD disku likt, ja nepalīdzēs tad sūtīšu HDD kabeli, ja vēl tas napalīdzēs, tad tirgošu nost, ar 120Gb SSD (vai HDD) nemāku dzīvot
    Tipa šādu:
    https://www.axagon.eu/en/produkty/rss-m2sd
    Last edited by andrisri; 06-26-20 at 18:40.

MAn ir vairāki vecāki ssd, bet nevienu neredz
    Un nelaime ka vajag 500gb ssd obligāti. Tā kā nekā

Jā kabelis ir ļoti ticama versija bet es vēl pamēģinātu citu flešku tai instalācijai un citu iso, vai kaut vai to pašu vēlreiz novilktu. Man pusgadu atpakaļ bija vēl jaukāka problēma - makbukam ar tā paša kabeļa problēmu (kurš nomainīts pusgadu atpakaļ) jau uzinstalētai sistēmai frīzi un kāršanās tādā stilā ka 99% skaidrs ka ssd sāk mirt vai jāpārinstalē, lieki piebilst ka ar citu ssd tas pats. Lai nebūtu garlaicīgi ar oriģinālo hdd bija līdzīgi gļuki izņemot kad tā kārba bija nomarinējusies pie manis kādus pāris mēnešus un pie atdošanas ieliku oriģinālo hdd atpakaļ, un tavu brīnumu - kaste piešķiļās tā it kā nekas nebūtu noticis

Ja nav ko darīt pieGdienas vakarā un gribi skriet pakaļ, tad vari atskriet pēc 60GB V300 testam lai pārliecinātos ka simptomi 100% tie paši.
    Tas gan neatrisinās problēmu, bet vismaz redzēsi vai esi uz pareizā ceļa.

V2 - E5450 taču ir DVD drive, tajā pamēģini ar pāreju iemest SSD. Manam E7450 nav DVD.

p.s. kā jau rakstīju, manā variantā fleshka nav vainīga, man izdevās uz ~ 1h piešķilt arī savu KC400, bet pēc tam procesā zilie logi un bios rāda ka disks nav pieslēgts.

Vēl jautājums - RAID / AHCI mode mainīji? Šo draiveri mēģināji iebarot?
    Intel-Rapid-Storage-Technology-F6-Driver_YN1KH_WIN64_14.8.1.1043_A14_01.EXE
    Faktiski jau bez tā nevajadzētu vispār disku redzēt, nevis šādu kļūdu izmest, bet ...
    Last edited by andrisri; 06-26-20 at 18:58.

Fleskas un instalācijas dažādas izmēģinātas. DVD rooma nav. SSD negribu mēģināt- nav jēgas, tiek meklēts cits lapsis vietā.

Neinteresanti, nu nemaz negribi pafisies
    Laikam E5450 tiešām arī vairs nebija DVD, tikai 5440 bija. Nu tad nekā.

Mājās mētājas m.2 to sata adapteris (m.2 disku var pieslēgt pie sata pieslēguma)
    Ja gribat patestēt, varat atbraukt mežciemā, varu iedot testam
    Laptop parts, some of laptop and similar equipment repair works.
    Buy and sell laptops for a good price :)

Bija līdzīgi ar TV boxu... Usb caurums bija, tev vairāk par 16gb atmiņas karti nenēma.. varēja šamanus saukt, dandoc rinķī ar sīpolu krellēm, rakstīt ražotāja, atbilde bija jāiet, tev rokas līkas))
    Edit: pats intresantākais bija ka arī ar nevisām 8gb kartēm nēma, samsungus neņēma... kautkāda kitajoza firmu ieteica.... beigās budžets pieauga tik tālu ka nebija jēga ņemties
    Quote Originally Posted by Instigater View Post
    Visos gadiijumos iesaku lietot tauri, lai neieruusee, galu galaa,ja shii funkcija automashiinaa ir, tad tomeer taa ir jaalieto biezjaak nekaa reizi gadaa uz TA.

Te nav runa par usb, fleshkām vai instalācijām! Bios neredz ssd!
    Šobrīd +- tā paša gada x250 viss notiek!

Bios nav paredzēts tam SDD, tapēc arī neredz. bios uzprogramēts uz kautkāda pagraba devaisa, un nav teikts ka nebija ar strāvas padevi vis bija labi
    Visos gadiijumos iesaku lietot tauri, lai neieruusee, galu galaa,ja shii funkcija automashiinaa ir, tad tomeer taa ir jaalieto biezjaak nekaa reizi gadaa uz TA.

Kaut kā negribas ticēt, ka vaina varētu būt kabelī, gan Andrim, gan man.
    Kā arī neticu, ka pastāv tāda iespēja, ka bios neredz ssd, bet izvēloties padeizo flešku tas tomērt uzinstalēsies

Nepareizi izteicos, iespējams, tas kurš šuva jaunu biosu, iešuva viņu pilnībā, iespējams ka kautkas pietrūkst

Nu googlē aktuāla problēma, tā kā domāju problēma ir pašā dzelzī.
    Es bios tik updeitoju no A05 uz A23

Sūds un pieci... pieņemsim ja biosa čips tev ir uz 128kilobaitiem tad skaidrs ka nevar iešūt 150k, kautkgan tie modeļi nāca ar 256

Quote Originally Posted by Taarps View Post
    Bios nav paredzēts tam SDD, tapēc arī neredz. bios uzprogramēts uz kautkāda pagraba devaisa, un nav teikts ka nebija ar strāvas padevi vis bija labi
    Jāņi beigušies, laiks mosties Tie ir vidējā un augstā gala biznesa sērijas Latitude un pēdējais BIOS atjauninājumi ir izlaisti 2020. gadā abiem.
    Pie tam mēs te runājam par standarta SATA disku atbalstu, nevis PCIe, kur varētu būt nianses.
    Nav jau tā ka visu laiku neredz, brīžiem BIOS redz, bet tālāk gļuki.
    Šo modeļu anonsēšanas laikā gan 128GB SSD bija "kosmoss" un iespējams inženieri kaut ko safisa... Kā jau rakstīju, tas mSATA pāreju risinājums arī ir interesants, kāpēc tāds tika oriģināli pielietots, jo šie nekad nav bijuši lētāki par 2.5" SATA + vēl pāreja vajadzīga. Tas rada aizdomas uz inženieru gļuku un savu risinājumu
    Vispār jau tas HDD kabelis ņemot vērā ka tur iet gan SATA dati, gan power arī ir ļoti tievs, iespējams kaut kādās sākuma revīzijās ir preobēmas, kas varbūt vēlāk ir salabotas.
    E7450 ir šāds:
    Click image for larger version. 

Name:	s-l1600.jpg 
Views:	34 
Size:	90.8 KB 
ID:	41174
    E5450:
    Click image for larger version. 

Name:	s-l1600 (1).jpg 
Views:	31 
Size:	85.2 KB 
ID:	41175
    Last edited by andrisri; 06-26-20 at 23:52.

Quote Originally Posted by Spoks View Post
    Joka pēc pamēģināju tāpat uzinstalēt. Tad ssd tika ieraudzīts, bet tāpat neļauj uzinstalēt
    viss ok :> njem usb dvd un instalee no plaacenja. tici man, viss notks :>
    Quote Originally Posted by KasparsRTK View Post
    Man taisnība ir visā, ko saku.
    http://dzertuve.lv/ - tagad jaunaa kvalitaatee :>

Quote Originally Posted by Taarps View Post
    Sūds un pieci... pieņemsim ja biosa čips tev ir uz 128kilobaitiem tad skaidrs ka nevar iešūt 150k, kautkgan tie modeļi nāca ar 256
    labaak paklusee... tur kaa minimums 8 megaBAITU dual cjips...
    Quote Originally Posted by KasparsRTK View Post
    Man taisnība ir visā, ko saku.
    http://dzertuve.lv/ - tagad jaunaa kvalitaatee :>

Es tev ticu, bet diemžēl lapsis vairs nav pie manis. Atdevu atpakaļ īpašniekam. Vietā paņēmu x250, un viss bez jebkādām aizķeršanām notika

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)