Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 54 of 54

Thread: Tiem, kas iehavājuši S20, S20+, S20 Ultra

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Bet LMT nometuši tikai S10+5g 300e no standarta cenas.

S20+5g, bet 120hz screens ir cool

Ja kadam velaizvien S20+5g piedavajums ir aktuals, tad visdrizakais busiet nokavejusi, jo piradzini ir izkerti. Tapat ari pie viniem S20+ view un led coveri vairs nav atrodami.

Pec majaslapas ir palikusi tikai dazi baltie, un no tiem, kas ir riga ir tikai viena veikala. Kad uzvietas jautaju, tad teica ka vairak/papildus nebus.

Pedejo tadu S serijas iztirgosanu atceros pirms ~2gadiem junija, kad S9 bija par labu cenu. Drusku pectam EOZ/SS/BMWPower sludinajumos vini jauni naca par 350eur. Tad skiet nakama tada noliktavas tirisana varetu but vasara pec vel ~2 gadiem.

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by ardisb View Post
    Šodien, ar mokām tiku pie s20+ , visi izkerti, bija uz vietas tikai Valmieras un Jūrmalas LMT :d Tiku ar iepriekšēju rezervāciju Valmierā :d
    PS , par galaxy s6 ar sasistu stiklu iedeva 176eur atlaidi
    Te ir tā atzīme. Samsung telefoniem un ne tikai, pārējiem android dārgā gala tālruņiem arī cena krīt nejēgā. Pirmā mēnesī apm 10eur/dienā!
    Otrā mēnesī jau apm 5eur/dienā! Bet tā vienmēr jau ar visu ir Tikko iznāk cipars kosmosā, pēc tam tuvākajos mēnešos nejēgā krīt.
    Cik tad ir jauna s20+ 5g cena šobrīd? 450-500eur robežās Pats sagaidīju s20 iznākšanu un paņēmu s10 (lietotu gan)

Ta ka nodevu minimalo luzni, ko akcija nem preti, tad man sanaca gandriz taspats kas ieprieksejam ~530eur par pasu telefonu. Papildus sitam vel japiemekle flipcovers, savadak mana telefonam atveleta kabata jau pirmaja nedela izgrauzis caurumus ekrana.

500e+ par telefonu man skiet ir pilnigs kosmoss, bet divaina karta ir 19. trolebusa ir varendaudz noverojami brauceji ar jaunakajiem iphoniem, galaxyiem un zelta rolexiem (pirktiem ss.lv).

par huawei honor 10, gan deva tik 45+150, pec zirnekla tik 15 +150... hvz, kāda politika, resusrsu atkal izmatošana, tik naivs es reiz biju...

Quote Originally Posted by erglis4 View Post
    resusrsu atkal izmatošana, tik naivs es reiz biju...
    bļin, latviski kad sāksi rakstīt?!

S20+5g tāds letdowns nevis apgreids no S9. S9 fingerprintot ērtāk, s20+ ir milzu lāpsta ko grūti vienā rokā darbināt un tràpīt uz burtiem, 5g tīklu vel rīgā neesmu redzējis. Vienīvais kamera ir drusku labāka un atmiņas vairāk.
    Last edited by BigFish; 2 Weeks Ago at 23:58.

Tak jau vismaz no 2017 nekādu upgrade nav in general mobilo jomā. Vienam caurumu priekšā vairāk otram pakaļā un tas arī viss. Galīgi nav motivācijas 2017 modeļa trubu mainīt, vēl jo mazāk vajadzības. Stagnē inovācijas mobilajos. Nez varbūt tas Z folds jāpaskatās, moš vismaz ērtāks form faktors, ja šaurākas kabatas gadījušās.

Būtu tas Fold līdz 300 Eur, varētu paņemt to atmetamo tiešām tīri formfaktora dēļ.

Pieredzējis lietpratējs

foldu aptaustiiju. nu neee.... tur taa lociijuma vieta ekraanam ir reaala bedre, ar pirkstu juutam un ari nenormaali aciis kriit. Kameer tas netiks labots, nu nji naaaah...

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Quote Originally Posted by Hrjum View Post
    Tak jau vismaz no 2017 nekādu upgrade nav in general mobilo jomā...
    Šaubos, ka tev ir izgājusi tāda trubu plejāde kā man caur rokām, bet nevaru nepiekrist šim apgalvojumam. 2017.gads bija pēdējais interesantais gads, kad bija pēc kā siekaloties..man konkrētais all time favorīts tāpēc arī palicis iphone X ar visu savu herovo dynamic range..form, weight, fun factor!..tas telefons bija bomba uz to momentu.. pat kameru ziņā, spriežot tikai pēc foto, ir baigi nosacīts tas jumps noticis, jo tā kā bildēja otrais pixelis (arī 2017.g.) vēl joprojām bildē tikai pats pixeļots ar savu hrenovo video!
    Pussy Power

Vienīgais "jūtamais" upgrade pēdējā laikā ir hz pacelšana ekrāniem.
    Ar Pixel 4 pirmo reizi mūžā bija tā, ka paņemot Android un pabakstot viņš šķiet more-smooth nekā iPhone.

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Quote Originally Posted by Luckyone View Post
    Vienīgais "jūtamais" upgrade pēdējā laikā ir hz pacelšana ekrāniem.
    Ar Pixel 4 pirmo reizi mūžā bija tā, ka paņemot Android un pabakstot viņš šķiet more-smooth nekā iPhone.

Ja vien tā nav beta, Andrītis uz Pixeļiem griežas smooth as ****..nu kā tam arī būtu jābūt, tāpēc arī man nav alternatīvu trubās ņemot vērā, ka man ios patīk tikai uz lieliem ekrāniem - ipadiem vai maxiem, bet maxshi atkal ir sūdīgi izsvaroti..tie visi kopš plusiem gāžas laukā no plaukstas, jo lielākais svars ir virspusē..ir lāpstas, kas ērtāk guļ rokā..piemēram, no lāpstām 9t pro bija vnk perfekts tajā ziņā!
    Last edited by -JJ-; 2 Weeks Ago at 14:11.
    Pussy Power

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)