Page 7 of 9 FirstFirst ... 3456789 LastLast
Results 121 to 140 of 163

Thread: Tiem, kas iehavājuši Samsung S22 Plus/Ultra, S23 Plus/Ultra

Pieredzējis lietpratējs

NU kāds gatavojas s23 iegādei? Es laikam salūzīšu šogad. Netipiski man tik ilgi stigāt ar vecu(s20ultra) trubu. Kgan viss labi strādā esošajam.

Pieredzējis lietpratējs DJWoX's Avatar

Nu teorētiski jābūt kā 1 februārī paziņo un 9 var nopirkt. Bāzes cena 900e parastajām S23.

Tev ir kāds operators pašlaik vai votle labi strādā?
    ...
    Pārdodu jaunus, jaudīgus un lētus Dell portatīvos datorus par vissaldākajām cenām!
    Dell EOZ / (Telefons 29392607, ... djwox@inbox.lv)

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by DJWoX View Post
    Nu teorētiski jābūt kā 1 februārī paziņo un 9 var nopirkt. Bāzes cena 900e parastajām S23.

Tev ir kāds operators pašlaik vai votle labi strādā?
    Bite un viss čotka.

Cik saprotu būs pirmajiem arī kkāds bonuss klāt, austiņas, naudas atmaksa, vai tur kkāds lādētajs gudrais.
    Pagaidām s20 ultra vēl pa 351 eur atpērk, kas arī ir pluss.

Vēl ar note 10+ staigāju, pie****u ar metāla skaidām skaļruni no flekša acīm redzot. Mainīju skaļruni un sačakarēju kameras kaut kādā veidā ņemšu 23 noteikti tikai ar sticku. Darba specifika tāda, ka bieži kādu sūdu vajag ātei uzrasēt, ļoti patīk. Un es laikam esmu viens no retajiem kas raksta piezīmes ar roku nevis drukātiem.

Pieredzējis lietpratējs

Vēl internetos lasīju, ka iespējams 2000nit ekrāns būs.

Quote Originally Posted by RmaxLV View Post
    Vēl ar note 10+ staigāju, pie****u ar metāla skaidām skaļruni no flekša acīm redzot. Mainīju skaļruni un sačakarēju kameras kaut kādā veidā ņemšu 23 noteikti tikai ar sticku. Darba specifika tāda, ka bieži kādu sūdu vajag ātei uzrasēt, ļoti patīk. Un es laikam esmu viens no retajiem kas raksta piezīmes ar roku nevis drukātiem.

Piekrītu Tavam viedoklim par piezīmēm! Veicot piezīmes ar roku, vari izveidot kāda objekta attēlus vairākos skatos un katrā skatā piefiksēt vajadzīgās detaļas un to visu var izdarīt, ja telefonam ir aktīvais irbulis un daudz maz jēdzīga piezīmju veidošanas programmiņa. Ar Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G tas viss ir paveicams, taču piezīmju veidošanas ērtuma ziņā liels lēciens uz priekšu ir darbā ar Samsung Galaxy Fold 4, kuram aktīvais irbulis ir ērtāks un ekrāns attiecīgi lielāks. Kabatā to aparātu nākas ievietot ar ekrāu pret sevi un telefona aizmugurē ievietotais irbulis caur biksēm izspiežas kā dinķis, atvainojos, cincītis Kad jāveic darbības telefona atvērtajā ekrānā, tad telefons ļoti ērti turas rokā pateicoties tai irbuļa turēšanas izvirzītajai ligzdai. Ieguldītie eirīši telefona iegādes brīdī kož acīs, taču ar katru nākošo piezīmi un attālinātās darba virsmas pieslēguma sesiju apmierinātības sajūta pieaug, jo saproti, ka beidzot rokās ir nonācis kārtīgs instruments, kas tika gaidīts kopš pirmo planšetdatoru un nokia komunikatoru parādīšnās brīža. Pāris centi par Fold 4 - tas nav putekļu drošs attiecībā pret Samsung Galaxy S23, flekša skaidu putekļi varētu ātri vien to foldu nokaut...
    cīņa ar vējdzirnavām mēdz būt neatņemama manas ikdienas sastāvdaļa

Pieredzējis lietpratējs

Kur Tev tā ligzda, vāciņā? Viņu arī tāpat ērti rokā turēt.
    Man ļoti patīk tas ekrāna formāts. Būtu vēl normālas kameras...

Pieredzējis lietpratējs

nu kā? Kāds jau pasūtījis? Bitē tikai zaļajai versijai brīžiem parādās 512gb, Bet man gribās melnu. Zvanīju bitei, teica, lai sekoju mājas lapā līdzi

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by Verneris View Post
    nu kā? Kāds jau pasūtījis? Bitē tikai zaļajai versijai brīžiem parādās 512gb, Bet man gribās melnu. Zvanīju bitei, teica, lai sekoju mājas lapā līdzi
    poh, pasūtīju zaļo, 512gb, papētīju, pat labāk kā melnais izskatās. 12:00 jābrauc pakaļ uz bites ofisu

Es gribu pāris dienas pagaidīt tomēr, un redzēt cik ultrai baterija ilgi tur salīdzinot ar sifona pro max. Tur bačiņa ir mega. Jeb drīzāk optimizācija

Es veel nolažoju un nepiereģistrēju epastu lai bezmaksas austiņas dabūtu
    Last edited by RmaxLV; 3 Days Ago at 12:50.

Quote Originally Posted by Verneris View Post
    Jā, pēc stundas būs uz rokas, melnā 12/512gb versija.

Pasūtiju vakar zaļo ultru no samsunga, vēl nav ziņa, kad izsūtīts.

Ieķēru plusu. Pagāšgad zaļais bija smukāks.
    https://failiem.lv/u/dgex4dryk

Pieredzējis lietpratējs

Es ap 9:00 pasūtīju un 12:30 biju pakaļ pie viņiem birojā un savācu.

Pieredzējis lietpratējs Semo's Avatar

1419 par ultru es piesaucu seno acteku dievību da'nu'nah. 20 ultra kalpo godam un pat accu tur izvelk visu dienu.

Pieredzējis lietpratējs MMGA's Avatar

1419 ieskaitot PVN par 512GB ultru nemaz nav tāds kosmoss, ja ar ābolu salīdzina. Ir pieprasījums, ir piedāvājums.
    Ryzen 5 5600G, Arctic Liquid Freezer II 240, Gigabyte B550M AORUS PRO-P, GV-R665XTEAGLE-8GD, Patriot Viper 4 DDR4 16GB CL16 3200 MHz (PV416G320C6K), WD SN730 256GB, Be Quiet! Pure Base 500, Be Quiet! Pure Power 11 600W

Quote Originally Posted by Semo View Post
    1419 par ultru es piesaucu seno acteku dievību da'nu'nah. 20 ultra kalpo godam un pat accu tur izvelk visu dienu.
    +1 man liekas, ka tās cenas aizgājušas mazliet kosmosā....

Vai tu esi zils vai rozā, valsts ir jāmīl katrā pozā!

.

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by Semo View Post
    Man s20 ultra pa nakti noēda ~15% bateriju, s23ultra noēda 3%

...kamēr jauns, baterija svaiga un ar fona softu neaizkakāts

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Quote Originally Posted by genius View Post
    +1 man liekas, ka tās cenas aizgājušas mazliet kosmosā....
    jūūū tas jaunais standarts, kur premium truba piķo kā putjofka uz kādu budžetīgo, bet tomēr silto spotu, ir galīgi sic it sevišķi tādiem uz trubu_hw pasistiem kā mani, bet nu ko padarīsi. Nestaigāsi jau ar gadu vecu telefonu kā tads ***s
    Pussy Power

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)