Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 101 to 120 of 120

Thread: Tiem, kas iehavājuši Samsung S20, S20+, S20 Ultra, Note 20 Ultra, S22 Ultra

Pieredzējis lietpratējs Semo's Avatar

Bieži saskāros ka vajag app iedot atļauj darboties fonā...kas attiecās uz gadījumiem ka notifications ieskrien atbloķējot. Jāiet zem katra app individuāli un jāpārbauda vai ir. Samsung un android in general diez gan daudz ko acu tēmai sastrādājis pagrabā...

oj , nesen paņēmu jaunu trubu un ar bij tas pats ar notification, tika caur adb nonests built in power saver un atstāts andrīšā, pie autļaujām noņemts optimizēšana tiem apiem kam vajaga notifikācijas instant, v'wl pie app opcijam var uzlikt, lai automātiski startē
    CoolerMaster H500, Corsair CX650M, Asus PRIME X570-PRO, AMD 5900X+Artic Liquid Freezer II 280, G.Skill TridentZ 32GB 3800MHz (16-15-15-30), GIGABYTE GTX 1080Ti+ID-COOLING ICEKIMO 240 VGA-RGB, Samsung 970 EVO+ 500GB, Adata XPG SX8200 PRO 1TB, BenQ ZOWIE XL2720, AOC Q3279VWFD8

Samsung kaut ko sačakarējis ar Android 12 atjauninājumu. Baterijas pietiek 2-3 stundām ieslēgta ekrāna un vēl Gmail paziņojumi nāk ar pusstundas aizkavēšanos. Optimizācijas un cita šņaga atslēgtas.

Pieredzējis lietpratējs atkars's Avatar

Quote Originally Posted by Verneris View Post
    gmail?
    Yes. Kā labot problēmu? Iegādāties iPhone?

Pieredzējis lietpratējs Semo's Avatar

Man sencim arī tikko šito cīnījos, vispar notifications kaut kādam A71 laikam nenāca, ne pie ieslēgtā ekrāna ne izslēgta. līdz noņemu aku optimizāciju gmail. Tb ne tikai vajag, pie app atļaut darboties fonā, bet vēl pie appu accu optimizācijas, Gmail jāliek uz ''neoptimizēt". Tb šinī gadījuma hvz samsung vai android dzimtā appu akku optimizācija nogrieza paziņojumus pilnīgi uz 0. Kaut debīli liekās ka tas vēl ir tik dziļi ierakts, ka vēl jāpacenšas atrast. Sanāk, jau cik akku optimizācijas, app atļaujas, darboties fonā/izmantot datus, tad vēl viena tip optimizācija pa virsu iekš samsung akku settingiem, tad tad pa virsu doze un citi android miega režīmi... domāju ka ne man vienīgajam liekās, ka ja jāizlec caur 10x uguns riņķiem (pie tam vēl dzimtiem android un samsung veidotiem), ir brīnums ka vispār kaut kas strādā normāli un tiek cauri.
    A un btw vismaz viņam bija pašā gmail notifications uz only important (domāju ka tas ir defaulta). Tb ja google izlasīs tavu mailu un noklasificēs ka not important, tad arī notification nefig nedabūsi.
    Last edited by Semo; 05-16-22 at 00:50.

Izskatās update netaisīšu uz 12.to vel

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by Semo View Post
    Man sencim arī tikko šito cīnījos, vispar notifications kaut kādam A71 laikam nenāca, ne pie ieslēgtā ekrāna ne izslēgta. līdz noņemu aku optimizāciju gmail. Tb ne tikai vajag, pie app atļaut darboties fonā, bet vēl pie appu accu optimizācijas, Gmail jāliek uz ''neoptimizēt". Tb šinī gadījuma hvz samsung vai android dzimtā appu akku optimizācija nogrieza paziņojumus pilnīgi uz 0. Kaut debīli liekās ka tas vēl ir tik dziļi ierakts, ka vēl jāpacenšas atrast. Sanāk, jau cik akku optimizācijas, app atļaujas, darboties fonā/izmantot datus, tad vēl viena tip optimizācija pa virsu iekš samsung akku settingiem, tad tad pa virsu doze un citi android miega režīmi... domāju ka ne man vienīgajam liekās, ka ja jāizlec caur 10x uguns riņķiem (pie tam vēl dzimtiem android un samsung veidotiem), ir brīnums ka vispār kaut kas strādā normāli un tiek cauri.
    A un btw vismaz viņam bija pašā gmail notifications uz only important (domāju ka tas ir defaulta). Tb ja google izlasīs tavu mailu un noklasificēs ka not important, tad arī notification nefig nedabūsi.
    Hah, man vecajam S9+ tas pats. Nekāda smaka no 12. androida

Pieredzējis lietpratējs

Sasitu S9+ ekrānu un paņēmu vietā S22 ultra. Ikdienas jūzāšanas pieredzes ziņā nekādu dižo atšķirību nejūt. Praktiski ir tāds kā plato sasniegts.

tiem kam ir S21 ultra, neliekas ka teiksim kkādā whatsapp etc ieraksta ļoti klusu ? salīdzinot ar manu old phone ir klusu
    CoolerMaster H500, Corsair CX650M, Asus PRIME X570-PRO, AMD 5900X+Artic Liquid Freezer II 280, G.Skill TridentZ 32GB 3800MHz (16-15-15-30), GIGABYTE GTX 1080Ti+ID-COOLING ICEKIMO 240 VGA-RGB, Samsung 970 EVO+ 500GB, Adata XPG SX8200 PRO 1TB, BenQ ZOWIE XL2720, AOC Q3279VWFD8

Pieredzējis lietpratējs zantok's Avatar

Kādam ir problēmas ar baterijas ilgumu s10?
    Domāju bača beigta nomainīju uz jaunu izskatās ka pat oriģinālu. Vienalga tur pusi dienas ja lieto normāli. Negribētos Hard reset taisīt. Un pat skatoties battery usage nevar saprast kas rij. Parastās programmas tipa youtube utt, nekas īpaši neizceļas
    Laptop parts, some of laptop and similar equipment repair works.
    Buy and sell laptops for a good price :)

Vienā brīdī pamanīju ka s10 tāpat uzvedās. Kopš tā laika (drusku mazāk par gadu) visu laiku ir ieslēgts power saving. Notifikācijas nāk. Baterija tur ok.
    Bet sanāca skāde s10 sasist ekrānu. s10 bija silikona vāciņā visu laiku. Tagad būs s20, ko iesakāt, lai nesasistu? pietiktu ekrānu nolīmēt ar aizsargājošo plēvi, vāciņu jēga likt?

Pieredzējis lietpratējs

Q cik domā mētāt. man šorīt telefons uztaisīja 'leap of faith' no kāpņu margu balsta otrajā stāvā līdz pirmajam stāvam - pēdas lidojumam nemanu. pagaidām viss strādā, zirnekli neieguvu. (vāciņš spigen tough armor)

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

S9 un s20 izmantoju atveramos led macinus. Viss labi, zirnekli mūk pa gabalu.

Quote Originally Posted by Maxal View Post
    Q ..spigen tough armor..
    Ir ir labs. Pašam lietošanā jau gandrīz 2 gadi.

Pieredzējis lietpratējs Marcha's Avatar

Quote Originally Posted by snaikers View Post
    Vienā brīdī pamanīju ka s10 tāpat uzvedās. Kopš tā laika (drusku mazāk par gadu) visu laiku ir ieslēgts power saving. Notifikācijas nāk. Baterija tur ok.
    Bet sanāca skāde s10 sasist ekrānu. s10 bija silikona vāciņā visu laiku. Tagad būs s20, ko iesakāt, lai nesasistu? pietiktu ekrānu nolīmēt ar aizsargājošo plēvi, vāciņu jēga likt?
    S10+ 3x nometu uz flīzēm uz ekrāna, viss ok Pats šokā. Man šķiet kā paveicās, ja stūrī trāpa tad pip*c
    Best time to do anything is later

Ir bijis s2, tad note, tad s5, tad s7 edge, s8+, tad netika kādu laiku pirkts Samsungs, pirku lētos chainiizerus - mi note series, bij norm trubas, pēdējais bij redmi note 11 pro 5g, kamera bij sad story, baterija, cpu etc priekš manām vajadzībām bij, čoms no uk piespēlēja s21 ultra, esmu drausmīgi vīlies, pašas galvenās funkcijas kā zona un mic ir bēdīgs stāsts, palasiju forumus, neesmu vienīgais, tātad jautājums ir sekojošs, tiem kam ir bijusi šī truba, vai uz s22 ultra nav to pašu problēmu? Vai tik man vienīgajam tādas pašas problēmas, zonu skatijos pēc db

Quote Originally Posted by agrinsh View Post
    Ir bijis s2, tad note, tad s5, tad s7 edge, s8+, tad netika kādu laiku pirkts Samsungs, pirku lētos chainiizerus - mi note series, bij norm trubas, pēdējais bij redmi note 11 pro 5g, kamera bij sad story, baterija, cpu etc priekš manām vajadzībām bij, čoms no uk piespēlēja s21 ultra, esmu drausmīgi vīlies, pašas galvenās funkcijas kā zona un mic ir bēdīgs stāsts, palasiju forumus, neesmu vienīgais, tātad jautājums ir sekojošs, tiem kam ir bijusi šī truba, vai uz s22 ultra nav to pašu problēmu? Vai tik man vienīgajam tādas pašas problēmas, zonu skatijos pēc db
    S22 ultra zonai nav problēmu (nu man dzīvoklī 1 stabiņš, bet s10+ tas pats bija , ārpus dzīvokļa ir ok, 5G arī labi ātrumi). Kas ar mikrafonu? Neviens nav sūdzējies, kad zvanu. Ceru nav kartupelis.

Quote Originally Posted by Marcha View Post
    S22 ultra zonai nav problēmu
    Tas jau vairāk no operātora atkarīgs

Man dzīvojot paneļu mājā- zonas nav ne vienam operātoram. Ja pārslēdzu uz 2G, tad kādas 3 strīpiņas ir stabilas parasti.

Quote Originally Posted by Marcha View Post
    S22 ultra zonai nav problēmu (nu man dzīvoklī 1 stabiņš, bet s10+ tas pats bija , ārpus dzīvokļa ir ok, 5G arī labi ātrumi). Kas ar mikrafonu? Neviens nav sūdzējies, kad zvanu. Ceru nav kartupelis.
    mic reāli klusi ieraksta, es saprastu ja tikai viens, bet abi (testēju caur camera pro režīmu, kur var mainīt kurš mic ieraksta)
    anway tas viss ir salīdzinājumā ar 300 eur trubu, cmon

Quote Originally Posted by agrinsh View Post
    mic reāli klusi ieraksta, es saprastu ja tikai viens, bet abi (testēju caur camera pro režīmu, kur var mainīt kurš mic ieraksta)
    anway tas viss ir salīdzinājumā ar 300 eur trubu, cmon
    S22 izskatās ok. Pamēģināju to pro režīmu - ar kopējo mic ir OK, ar priekšējo OK, ar aizmugurējo klusi, bet nu es turēju vienkārši rokās un parunāju
    Well, tagad jau lētie vairs nav mēsli, samsūdi arī par brendu 100% iekasē kaut ko. Pats neesmu sen pētījis, paņēmu flagmani ar cerību, ka pāris gadi ies

Quote Originally Posted by Spoks View Post
    Tas jau vairāk no operātora atkarīgs

Man dzīvojot paneļu mājā- zonas nav ne vienam operātoram. Ja pārslēdzu uz 2G, tad kādas 3 strīpiņas ir stabilas parasti.
    Tas jau jā, man arī nevelk cauri normāli neviens operators. Vairāk domāts par to, ka ārā, pilsētā viss ir okei. Tieši S10+ man pa retam noglucija ka zona nozuda un vajadzēja sim karti ņemt ārā vai restartēt tel.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)