Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 61 to 76 of 76

Thread: Elektronistalācija mājās

Quote Originally Posted by tolx View Post
    Atradu nekrofilijas topiku, bet mēģināsim atdzīvināt.
    Ir lieta - gribu ievilkt jaunu elektrības kabeli starp māju un garažu.
    Doma ir to likt sarkanajā gofrā un ierakt. Bet jautājums ir par to, ko darīt gofras galos. Ja vienā galā vēl to 40mm gofru varētu izlaist cauri sienai, tad otrā galā tā noteikti nav opcija.
    Vai eksistē kaut kādas uzmavas vai pārejas uz tievākām gofrām, ko var izmanto šādā gadījumā?
    Kam tev to gofru pazemē? Kabelis automātiski kļūst kā instalēts gaisā un vairāk sils, līdz ar to, varbūt būs jāņem nākamais dzīslu sķērsgriezums. Gofru es saprastu, ka jālaiž kaut kur mājā zem grīdas, cauri pamatiem, utt, tur, kur negribēsies lauzt augšā, bet nu zemi rakt jau nebūs bēda, ja nu kādreiz vajadzēs. Atceries tikai brīdinājuma lentu 20cm virs kabeļa ieklāt, lai kāds cits racējs to laicīgi pamana.

Atradu nekrofilijas topiku, bet mēģināsim atdzīvināt.
    Ir lieta - gribu ievilkt jaunu elektrības kabeli starp māju un garažu.
    Doma ir to likt sarkanajā gofrā un ierakt. Bet jautājums ir par to, ko darīt gofras galos. Ja vienā galā vēl to 40mm gofru varētu izlaist cauri sienai, tad otrā galā tā noteikti nav opcija.
    Vai eksistē kaut kādas uzmavas vai pārejas uz tievākām gofrām, ko var izmanto šādā gadījumā?
    Pasaki kādu kabeli taisies vilkt?

P.S.
    Varu piedāvāt 4x240 draudzīgā ciparā arī.

4x35 140m labāk iedot labā cenā

cilveeks 200A uz faazi veelas (spriezjot peec gofras izmeeriem), bet juus te par siikumiem :>
    Quote Originally Posted by KasparsRTK View Post
    Man taisnība ir visā, ko saku.
    dolbaku saraksts - Hrjum, Monstrs, nabukoo, junkmail, Kaspars, deff_ins. Instigater

Quote Originally Posted by mickys View Post
    4x35 140m labāk iedot labā cenā
    Nomet PM, kādu tieši ,Al vai Cu. Gofra arī ir. Arī automāti ir.

Gofra 40mm, jo tā ir mazākā sarkanā. Bik kkā bail no melnas un lentām - pats vēl aizmirsīšu un pārrakšu kkad
    Bet nu ja jau visi saka, ka ***nj, var jau mēģināt arī tievo melno, vai vispār bez. Kabelis tjip zemē guldīšanai paredzēts.

Dell/Lenovo/HP laptopi par labām cenām. PM

Starp citu, skaties kurā vietā vienosies klāt. Pa tiešo kaparu ar ļumīniju vienot nedrīkst, tur speciāli tanci s bubnom jāizveic, lai tā pojebūcija nesāk sadalīties rezinātājos ar laiku.

Man jautājums no stipri līdzīgas sērijas. No mājas uz saimniecības ēku esmu izvilcis balto kabeli caur gofru, nevis melno. Cik lielu muļķību esmu izdarījis?

Quote Originally Posted by Instigater View Post
    Starp citu, skaties kurā vietā vienosies klāt. Pa tiešo kaparu ar ļumīniju vienot nedrīkst, tur speciāli tanci s bubnom jāizveic, lai tā pojebūcija nesāk sadalīties rezinātājos ar laiku.
    Nameiz, visur kapars.

Dell/Lenovo/HP laptopi par labām cenām. PM

Pieredzējis lietpratējs

kuru pieskrūvē pie aluminija šinām!

Quote Originally Posted by wxy View Post
    Man jautājums no stipri līdzīgas sērijas. No mājas uz saimniecības ēku esmu izvilcis balto kabeli caur gofru, nevis melno. Cik lielu muļķību esmu izdarījis?
    tavam muuzjam pietiks, ja neiedursi ar laapstu, mhhhh
    Quote Originally Posted by KasparsRTK View Post
    Man taisnība ir visā, ko saku.
    dolbaku saraksts - Hrjum, Monstrs, nabukoo, junkmail, Kaspars, deff_ins. Instigater

Pieredzējis lietpratējs

varbūt kāds pats ņemas vai arī var ieteikt elektriķi lai pārvilktu vadus 602. sērijas dzīvoklī Rīgā?
    kopā ar elektroinstalācijas pārbaudes aktu.

Quote Originally Posted by drunk_lizard View Post
    tavam muuzjam pietiks, ja neiedursi ar laapstu, mhhhh
    Lai cik muļķīgi tas neizklausītos, bet viņam ir taisnība.

Dzīvē nekas nav tikai melns vai balts...tā pat arī ar kabeļiem.
    Sveicieni piektdienā!

Quote Originally Posted by Instigater View Post
    Ni****. Tanci s bubnom vari savā kaktā veikt. Var normāli AL ar Cu savienot, bēdu nezinot.

Gofra 40mm, jo tā ir mazākā sarkanā. Bik kkā bail no melnas un lentām - pats vēl aizmirsīšu un pārrakšu kkad
    Bet nu ja jau visi saka, ka ***nj, var jau mēģināt arī tievo melno, vai vispār bez. Kabelis tjip zemē guldīšanai paredzēts.
    Ja ir bail, var pa gaisu vilkt.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)