Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 37

Thread: Kuru KASKO ņemt?

Pieredzējis lietpratējs

Default Kuru KASKO ņemt?

Nebiju domājis ņemt KASKO, bet abi servisa veči silti ieteica tomēr paņemt, lai mierīgāks prāts. Kuras firmas tagad skaitās visjēdzīgākās?

if lv

Vai tu esi zils vai rozā, valsts ir jāmīl katrā pozā!

.

Varu iedot savas brokeres nr. Atradīs labākos piedāvājumus, pēc Tavām vajadzībām un nosūtīs variantus. Ir iespēja arī maksāt 4 maksājumos. Jau kādus gadus 5 laikam izmantoju viņas pakalpojumus visām savām mašīnām.
    Visiem kuriem ieteicus, palikuši apmierināti.

Ja gribēsi saņemt atlīdzību bez smadzeņu un laika išanas, tad viennozīmīgi Ergo.
    Kamēr tu pa Kursku siltā tankā vizinājies, tikmēr es apsaldēju kājas pārtikas noliktavas sargājot!

dirnu pie BTA pagaidām nav kasjaku cena ok , izņemot pirms nedēlas pārsitu priekšējo amīti uz LV ceļa dikti uzstāju ka abi jāmaina pēc tehnoloģijas tad nedēļu domāja un samainija tikkai bojāto ar visiem pričendāļiem . sūds ka samainija 1gab bet tā nedēļa bija traki . parasti ja kads gadijums bija max 3dienas un saņēmu auto atpakaļ kā jaunu .
    Kas kaunu nezin , badu necieš .
    Ir tikkai viena patiesiba - manējā !

Kā jau Spoks ieteica, vajag savējo..
    Es arī ar savu brokeri sadarbojos pailgi, cenas labas un viss pārējais process vienkāršs

Kāds auto?

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

KASKO gadījumā ir pa lielam vienalga, visu izšķir pašriski. Pārējo visi sedz vienādi, tikai citiem jaunvērtība ir ilgāka.

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Quote Originally Posted by Nils View Post
    Nebiju domājis ņemt KASKO, bet abi servisa veči silti ieteica tomēr paņemt, lai mierīgāks prāts. Kuras firmas tagad skaitās visjēdzīgākās?
    Ja gribi tādu apdrošinātāju, kas bez ierunām visu maksā un ne*** prātu kur,ko un kā tad tikai un vienīgi If. Ja gribi lēti un ****ies jebkurā situācijā, tad jebkurš derēs Ifs nav lēts, bet man pie šiem salīdzinoši lēti drošināties, jo, kad nordea šancēju ar darbinieka atlaidi visu pie šiem drošināju, un tagad kkas kkaadaa mēra turpinās arī arpus nordea sadarbības prizmas .
    Pussy Power

Ja jau nebija plānojis vispār ņemt, tad diezvai izvēlēsies dārgāko variantu

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Nav tādas "lojalitātes" atlaides. Visi skaitītāji nometās uz nullēm pēc pirmā KASKO gadījuma un bonusā no tevis vēl nākamajā periodā gribēs vairāk piedzīt.

Pieredzējis lietpratējs sharix's Avatar

Quote Originally Posted by Alis View Post
    Ja gribēsi saņemt atlīdzību bez smadzeņu un laika išanas, tad viennozīmīgi Ergo.
    Ne par kasko, bet par ERGO vispār - bija pie viņiem NĪ apdrošināts, truba plīsa, visus 3 stāvus pielēja, firma tāmi par remontu+materiāliem uz 19.6k iedeva, vēl 2 iebūvētās virutuves un viens iebūvētais skapis (iebūvētas mēbeles polisē ir atrunātas) jātaisa jaunas ... kopā vēl kādi 4k .... tātad viss būtu uz 24k ...
    Ergo atbrauca, izstaigāja, samērija, safočēja un ...... pazuda uz mēnesi bļin!
    Labi, remontu ar saviem večiem veicu (un lētāk), sava nauda arī bija ko remontā iegrūst uzreiz ... pēc gandrīz 5.5 nedeļām Ergo iedeva 13.4k .... remonta izmaksas nosedzās (ja savu darbu neskaitu), bet mēbeles gan nenosedzās ... nebūs man vairāk ERGO
    PUTIN - pull out!

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by Logitech THX View Post
    Kā jau Spoks ieteica, vajag savējo..
    Es arī ar savu brokeri sadarbojos pailgi, cenas labas un viss pārējais process vienkāršs

Kāds auto?
    Nu vot man ir drusku aizspriedumi pret brokeriem. Gadās, ka grib pārdot vēl visādu figņu, kas kaitina. Un ja firma normāla, tad procesam arī tāpat jābūt ērtam.

10. gada XC90.

Quote Originally Posted by -JJ- View Post
    Ja gribi tādu apdrošinātāju, kas bez ierunām visu maksā un ne*** prātu kur,ko un kā tad tikai un vienīgi If. Ja gribi lēti un ****ies jebkurā situācijā, tad jebkurš derēs Ifs nav lēts, bet man pie šiem salīdzinoši lēti drošināties, jo, kad nordea šancēju ar darbinieka atlaidi visu pie šiem drošināju, un tagad kkas kkaadaa mēra turpinās arī arpus nordea sadarbības prizmas .
    Kaut ko tādu tieši gribu, paldies. Aizpildīšu viņiem anketu, redzēs, ko sarēķinās.

Quote Originally Posted by Spoks View Post
    Ja jau nebija plānojis vispār ņemt, tad diezvai izvēlēsies dārgāko variantu
    Man liekas, ka man risku ir salīdzinoši maz. Uz ielas neturu, braucu samērā maz, nav arī jauns. Lukturi un haldex gan zagļiem baigi patīkot, bet tiem aizsardzību tāpat uzliku.
    Bet ja ņem, tad nav arī jēgas no čakarīgas firmas. Man ķeksītim to kasko nevajag.
    Paldies par brokera piedāvājumu. Pamēģināšu tāpat, bet ja liksies sarežģīti, palūgšu to numuru.

Pieredzējis lietpratējs

Paldies visiem, paņēmu If. Sanāca krietni lētāk, nekā biju domājis.

Labs brokeris arī pieteikumu sakārto un baksta apdrošinātāju. Ja kas notiek pietiek viņam pateikt un var aizmirst par komunikāciju ar apdrošinātāju.

Quote Originally Posted by Bender View Post
    KASKO gadījumā ir pa lielam vienalga, visu izšķir pašriski. Pārējo visi sedz vienādi, tikai citiem jaunvērtība ir ilgāka.
    Kasko jāņem tajā apdrošināšanas kantori, kur nejās smadzeni pie kasko pietiekuma, smadzeni nejāj IF, sezam, compensa.

Bet slēgsi caur apdrošnātāju vai brokeri, pofig, kur lētāk. Brokera gadījumā viņš palīdzēs ar padomu un zemāku cenu, ka pa taisnoi ergo.lv vai if.lv majaslapā.

Vai tu esi zils vai rozā, valsts ir jāmīl katrā pozā!

.

Pieredzējis lietpratējs duksis's Avatar

Ir kādi auto vecuma ierobežojumi?
    ..viņa uz mani tā paskatījās kā vectēvs uz windows 7..

Katram sava pieredze, man ir bijusi pozitīva pieredze ar Balta gan KASKO vējstikla maiņu manam auto (tēvs/brālis arī mainīja), ātri, ērti pie TRIPLEX Rīgā samainīja.

Dzīvoklī plīsa truba veļasmašīnai 1kvm kārtīgi lamināta uzpūtās. Virtuve savienota ar istabu hrušcenē, nebija atdalošās līstes - bez nekādām problēmām atnāca viņu meistari uzlika jaunu grīdu gan virtuvei, gan istabai nekādas jebļas nebija (30kvm). Piedāvāja arī naudu, bet tas man nebija aktuāli.

Cenas ziņā arī man ir sava brokere un cenu vienmēr labu piedāvā.

Pašlaik gan es no KASKO esmu atteicies un apdrošinu auto @seesam, jo viņi ir vienīgie Latvijā, kas piedāvā OCTA+Sadursme ar dzīvniekiem apdrošināšanu. Manu veco opeli neviens nezags, apskādēs - nekas traks, bet ar dzīvniekiem gan ir reāls risks, jo uz/no laukiem man pārāk daudz gandrīz sadursmju bijis gan braucot uz Gulbeni, gan uz vecmammas māju pa meža ceļiem.
    Last edited by Flyby; 08-22-20 at 13:16.

Quote Originally Posted by Flyby View Post
    Pašlaik gan es no OKTA esmu atteicies
    kas ir OKTA?

Es varu ieteikt Swedbank. Nav pieredze ar kasko gadījumiem, bet ceļojumu apdrošināšana vairākas reizes apmaksāja visu prasīto bez nekādiem jautājumiem. Kā arī kasko līgumu varēja noslēgt intenetbankā, tik pēc tam bija jānosūta auto bildes uz e-pastu.

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Ir octa+kasko no baltas - trīs gadu un 3 čp laikā, vienīgā kasīšanās ir bijusi par maiņas auto, lai nodrošinātā mašīna būtu ar isofix stiprinājumiem. Ja prasa, tad remontējamo mašīnu paši arī aizved, un maiņas auto piegādā.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)