Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 37 of 37

Thread: Kuru KASKO ņemt?

Quote Originally Posted by Spoks View Post
    kas ir OKTA?
    Sorry, KASKO.

IMHO ātri vērtībā krītošu pašpatēriņa preci apdrošināt ir pilnīga naudas izmešana vējā. Auto un telefona ekrāni ir spilgts piemērs - ne tev prāts mierīgs, ne nauda ietaupīta. Protams, ja tev dzīve iknedēļu pa citronam izsniedz, tad varbūt, bet apdrošināšanas tāpat kā azartspēļu biznesā house always wins!

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Nepiekrītu pilnīgi. Ja azotē ir pārdesmit pakas nevajadzīgas, tad varētu mainīt domas - savādāk ir lētāk apdrošināt.
    Mūsu ģimenē uz deviņiem auto reizi gadā iestājas tas īpašais gadījums. Un summas ir tādas, ka nosedz pārējo astoņu iemaksātās prēmijas.
    Tikai sūda plastmasas buferi salabot un nokrāsot nostājas virs 300€. Ja jālabo bleķi, tad vispār vāks.
    Nezinu kādi cipari ir citiem, bet mums pat 35k € nullītei pilns KASKO bez pašriska nostājas zem 350€.
    Last edited by Bender; 08-23-20 at 13:54.

Un ko es teicu par dzīvi un citroniem? Man ir sanācis vienreiz nošķilt paša auto, tur remonts savulaik uz kādiem 120Ls nostājās, pārējās 4 reizes ir bijusi otras puses OCTA un tas ir pa ~20 gadiem un pierēķinot klāt vēl draudzeņu/sievas pāridarījumus.

Apdrošināšana ir maza samaksa par izvairīšanos no lielām izmaksām. Protams, kasko 1k euro vērtai miskastei, kurai rētas tikai uzlabo vērtību netaisīs, bet vērtīgam auto ir must have.

Vai tu esi zils vai rozā, valsts ir jāmīl katrā pozā!

.

Arī 1k vērtam auto kasko var atpirkties uz 1 vējstiklu

Atbildiet tikai uz vienu jautājumu - no kurienes apdrošināšanas kompānijām ir nauda ne tikai kompensācijām, bet arī darbinieku algām, nodokļiem un vēl dividendēm īpašniekiem?

PS. Jautājums retorisks - atbildi negaidu.

Runā tā itkā azartspēļu kompānijā nestrādātu

.

Tieši tāpēc Biznesa modelis identisks, vieni dāvā azartu, otri mazina bēdas.

apdrošināšana ir kaŗ'tigi jāskatās. Ir stulbi māju/mantu neapdrošina't, jo tur prēmija pret vērtību ir nekāda. Auto jau paliek interesantāk, seviški ja tas viss no pēcnodokļu naudas. Tiesa apdroīsnāšan bieži palīdz pret paša neesošo FInansū IQ un gribasspēka tŗukumu. Jo reti kurš saņemās to pašu uzkrāt, ko būtu samaksājis apdrošinātājam vai veikt amortizācijas uzkrājumus tāpat kā uzņēmumos.

Vecais piemērs, ka aploksnē saņemt ir ok, ja starpību noliec "zeķē" un pats pensiju fondos investē, nevis notrallini. Tā kā algas nodokļi ir sava veida apdrošināšana pret vidēja iedzīvotāja idiotismu.

Es KASKO ņēmu tikai lai nodrošinātos pret zādzības gadījumiem. Tizli, ka auto ar Kasko arī ir nepieciešama Octa, tādēļ arī apdrošinātājiem arī ir tik laba dzīve.
    --Apkures tehnikas tirdzniecība un montāža ( malkas/granulu katli, granulu degļi)--
    www.apkuresmeistars.lv

miniride.lv- bērnu elektro auto.

KASKO galīgi neaizvieto OCTA!
    KASKO pasargā Tevi no materiāliem zaudējumiem no sevis izraisītas avārijas, bet neko nedod tam nelaimīgajam, kuram būsi iemaucis sānos
    OCTA pasargā materiālo stāvokli tam nelaimīgajam, kurš nav vainīgs, no tā, ka būsi viņam samīcījis sānus vai norakstījis viņa autiņu.
    Jaunība ir trūkums, kas ar katru dienu iet mazumā

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Dzy pasteidzās pirmais paskaidrot

OCTA vēl ir viens bonuss - nelaimīgais nevar vērsties pret Tevi ar zaudējumu piedziņu. Tādējādi OCTA pasargā arī Tavu materiālo stāvokli, ja būsi vainīgais avārijas izraisīšanā
    Jaunība ir trūkums, kas ar katru dienu iet mazumā

Quote Originally Posted by sharix View Post
    nebūs man vairāk ERGO
    Redzi, nezinot polises nosacījumus grūti pateikt, kāpēc tā notikās.
    Man un citiem paziņām ar Ergo ir tikai pozitīvas atsauksmes.
    Kamēr tu pa Kursku siltā tankā vizinājies, tikmēr es apsaldēju kājas pārtikas noliktavas sargājot!

Es biju domājis, ka Kasko varētu ietvert arī octa funkcijas, lai nebūtu jāķēpājas ar divām polisēm, beigu termiņiem utt.
    --Apkures tehnikas tirdzniecība un montāža ( malkas/granulu katli, granulu degļi)--
    www.apkuresmeistars.lv

miniride.lv- bērnu elektro auto.

Quote Originally Posted by Dzy View Post
    OCTA vēl ir viens bonuss - nelaimīgais nevar vērsties pret Tevi ar zaudējumu piedziņu. Tādējādi OCTA pasargā arī Tavu materiālo stāvokli, ja būsi vainīgais avārijas izraisīšanā
    Ar šo uzmanīgāk.
    https://www.laa.lv/octa-regresa-pras...natajiem-auto/

.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)