Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 61 to 80 of 114

Thread: Kā uzlabot koncentrāciju un mazināt nogurumu?

Par miegu jau te runāja – 8 -7h man pietiek, bet pieļauju, ka tas ir individuāli. Es mēģinu gulēt max. Ilgi no rīta (krekls/džemperis jau vakarā izgludināts lai no rīta nav jāmeklē ko vilkt)- mostos ap 7 – uzreiz uz virtuvi: glāze ūdens + ātras bet sātīgas brokastis (paka biezpiena, muslis vai vakardienas karbonāde ar gurķi/tomātu – man nav problēmu aukstu apēst un daudz apēst no rīta) Tad duša un darbs. No pamošanās līdz izbraukšanai man vajag 15 min. Kafiju dzeru darbā, tukšā dūšā – nekad. Pusdienas obligātas un viegls iekodiens pirms sporta zāles un vēl viens pēc vakarā. Nu 4x ēdu dienā ..tā kaut kā,..kā var izvilkt bez pusdienām vai brokastīm – nesaprotu, vēl jo vairāk ja sporto. Bet nu sēsties uz nopietnām zālēm – tas būtu pēdējais imho..
    Desktop 100% silent PC: Asrock J5005 mini itx, 85w brick psu, 8GB RAM, SSD, mini itx case.
    HTPC: Gigabyte GA-A320M-H, Athlon 200GE (passive cooling) , 8GB RAM, SSD+HDD, Cooler Master CM media 260 ATX

Tu esi pārāk perfekts, tādi cilvēki neeksistē.

Es pamanīju ka gribu ēst biežāk arī kad ar vēlo sāku vairāk braukāt, bet reāli vienā ēdienreizē vairs nespēju tik daudz apēst kā senāk.
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

skaidra lieta - ja ir fiziskā aktivitāte rīt gribas labi cita lieta - jo vairāk gadi - jo grūtāk dabūt nost tos uzēstis kg...kādreiz pietika ar velo pabraukāt, papeldēt un gerai - tagad skuju 2x vairāk enerģijas jāpaterē lai to pašu nomestu un sportošana ir tā kas palīdz turēties rāmjos, nekāds svētais neesmu - alko arī garšo Darbā jau visiem imho reizēm grūti koncentrēties, jo īpaši ja neinteresants ikdienas rutīnas darbs...cita lieta ja kaut kas interesants vai kaut ko hobijiem paplānot tad enerģija ka tik turies. Man palīdz saņemties projektu dedlaini - uz tiem iespringsti..
    Desktop 100% silent PC: Asrock J5005 mini itx, 85w brick psu, 8GB RAM, SSD, mini itx case.
    HTPC: Gigabyte GA-A320M-H, Athlon 200GE (passive cooling) , 8GB RAM, SSD+HDD, Cooler Master CM media 260 ATX

Quote Originally Posted by Verneris View Post
    Xanax sazīmē no ārsta Darbā DAUDZ vieglāk nerviem. Hz kā nokāpšu gan, bet par to domāšu vēlāk
    Visticamāk nenokāpsi, ja vien uz opiātiem nepāriesi. benzo ir vajprāts lielāks par heroīnu. To var paŗis dienas lēkmes laikā anxeity nosist, lai vēnas negrieztu vārda tiešā nozīmē palietot. Pēc dažām ned''elām atkarība jau ir 50% cilvēku un peč pāris mēnešiem gandrīz ar garantiju. Lai "atlauztos" lomkas smagākas kā heroīnam...

https://youtu.be/GzRbEMzr0k8 un tas ir cilvēks kas visu par to zin, saprot psiholoģiju un savā klīniskajā praksē ar dažādiem smagiem gadījumiem ir strādājis.

Man paveicās, labi mediķi bija, tā arī pateica ka nedos un lai labāk sēžu ledus baļļā, ja ar anxeity netieku galā. Jo būs ****jec un vēlāk dārzenis atkarīgs.

Pieredzējis lietpratējs

Es reiz no vieniem antidepresantiem nokāpu. Un pat ne pakāpeniski, vnk nogriezu kā ar nazi. Nu bija sajūta tuvu nāvei. Tad kkā izdzīvoju, sapratu, ka nav labi un uz xanax uzsēdos. Bet man ir 2 paziņas, kas no xanax ir nokāpuši. Tādi, kas arī pa 2x1Mg dienā dzēra.

da nu v****u tos antidepresantus, visu naudu nenopelnīsi un ja ir tā ka rokas trīc no trauksmes, 50g laba destilāta un miers. Alko ir spēcīga anti-anxeity iedarbība un visaz zināmi blakus efekti un atkarības dinamika.

Ja tiešām grib depresiju risināt tad MDMA un kāds kas klausās ko runā. Ir paziņa, kas tikai tā divās nedēļās sakārotja galvu labāk par gadiem ilgu medikamentozu un citādu "valsts atzītu speciālistu" programmu. MDMA ļauj bez emocionālas negatīvās piesaistes recall cēloņu notikumiem iziet cauri un pēc noteikta atkārtojumu skaita smadzenēm ir īpatnība nevis orģinaļo traumējošo saturu saglabāt, bet last modified versiju, kur ir tikai fakti, bet nav traumatisku emociju

Pieredzējis lietpratējs

Rokas netrīc, vnk ikdienu uztvert palīdz daudz mierīgāk. Ir cilvēki kam pa defu ir mīkstais uz visu un ir, kas saasinaataak uztver lietas. Un shitais palīdz. Motoru ar neklapē vairs kā agrāk.

Quote Originally Posted by Verneris View Post
    Xanax sazīmē no ārsta Darbā DAUDZ vieglāk nerviem. Hz kā nokāpšu gan, bet par to domāšu vēlāk
    Ieteikt cilvēkam lietot Xanax... nopietni? Tā jau pie mums ļoti daudz cilvēku sēž uz legālajām narkotināk (recepšu zālēm).
    Nomierināt nervus - CBD.

vienkāŗsi nedarīt to kas liek rasties trauksmei. Ja tas nozīmē downshiftot un audžet mierīgi kazas laukos, aŗi tas ir jāpieņem, jo tātad nav modernie mērķi tavam organismam paceļami. p.s. ar kazām laukos aŗi tos pašus 2-10k mēneši var savākt

Pieredzējis lietpratējs dust's Avatar

Man palīdz rīta sekss un izvairīšanās no negatīviem cilvēkiem.

Īstenībā daļu veču noēd dzīvesbiedres, it sevišķi kļūstot par mātēm vienam vai vairākiem bērniem & ja izvēlas neizmantot aukles pakalpojumus un kļūst par mājsaimnieci 24/7.
    Moš šoreiz ir šis te storijs, ka sieva vakarā visu savu negatīvo enerģiju izgāž uz veci un es nerunāju par vārdiem, bet (nu jūs zinat to "es kalpone un sūdvācēja" atieksmi). Ja šo te pa abiem nesakārto tad piļuļas un velosipēds nepalīdzēs... Parasti jau vecis arī nav bez grēka...

Nāc spēlēt basketbola manāgeri.

Es visu izlasīju un gaidu, kad uzzīmēsies veči, kuri mauc dimidrolu ar alu un osta līmi - tīri relaksam un veselībai.

Atzīšos, ka Kamaz dīzelis smaržo

Quote Originally Posted by Nakiel View Post
    Ok, ko tagad jau izmēģināju -
    Melatonīns, lai laicīgāk aiziet gulēt
    Omeprozols, lai mazināt kuņģa skābi un merautu uz augšu no rīta.
    Nekādas kafijas tukšā dūšā.
    Sajūta nedaudz uzlabojusies, liekas ka enerģijas ir palicis nedaudz vairāk.
    Nezinu par pirmo, bet izskatās, ka tas saistīts ar otro.
    Tev ir atvilnis? Pa nakti celies augšā? Heliobaktērija moka?

Te vēl kāds par Xanax (alprazolams) bija ierakstījis.
    Čomam mamma jau 15 gadu nevar no tā nokāpt. Toties pa dzīvi viss "saldi". Viens paziņa arī sēž uz šitā sūda. Arī viss "cukurā"

Quote Originally Posted by Hrjum View Post
    vienkāŗsi nedarīt to kas liek rasties trauksmei. Ja tas nozīmē downshiftot un audžet mierīgi kazas laukos, aŗi tas ir jāpieņem, jo tātad nav modernie mērķi tavam organismam paceļami. p.s. ar kazām laukos aŗi tos pašus 2-10k mēneši var savākt
    "audžet mierīgi kazas laukos" - kad tu pēdējo reizi biji laukos?

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Quote Originally Posted by Sunroot View Post

Čomam mamma jau 15 gadu nevar no tā nokāpt. Toties pa dzīvi viss "saldi". Viens paziņa arī sēž uz šitā sūda. Arī viss "cukurā"
    Omeprazols/Lomac un Co. ir paredzēti lietot, lai mazinātu kunģa skābes veidošanos. Faktiski šos lieto tikai gadījumos, kad muskulis nenoslēdzas pilnībā un atsit skābi tik ļoti, ka sākas dedzināšana. Un dedzināšana tādā apjomā, ka nelīdz tās parastās tabletītes novēršanai/mazināšanai vai pat pārtikas soda ir jārij tējkarotēm dienas laikā, šis ir preventīvs līdzeklis. Vienīgais veids, kā to ārstēt ir operācija.
    Autora gadījumā nevaru apgalvot, bet izklausās, ka lieto bez iemesla un nepareizi. Vienu brīdi tas pat bija recepšu medikaments. Parasti tas ir jādzer divas nedēļas no vietas un tad uz mēnesi vai diviem ir miers, un obligāti no rīta ar pirmo ūdens glāzi pirms ēdienreizes!
    Manā gadījumā ir iedzimta/mantota kaite, tāpēc Omeprazols iet katru otro-trešo dienu cauru gadu jau kopš tīņa vecuma, jo maitā kunģi mazāk par dzeramo sodu, bet Renny un pārējie māla izstrādājumi nelīdz.
    Bet atkārtošos - šis ir preventīvs līdzeklis, bet Renny un pārējie ir momentānai iedarbībai pēc vajadzības.

P.S. būtiski samazināt skābes daudzumu man līdzēja izfiltrējot produktus, kurus man vnk nedrīkst lietot uzturā. Filtrējot ēdienkarti un izkasot no salātiem papriku (jebkādā veidā -svaigu/griletu/ceptu/vārītu), no melnās maizes tikai rudzu rupjmaize un arī tikai dažu ražotāju, šampis tikai Rīgas, ar vīniem izvēlē vēl ir pārāk plaša, lai veidotu sakarības, man izdevās Omeprazole dozu paretināt līdz katrām 3-5 dienām.
    Last edited by Bender; 08-27-20 at 19:33.

Quote Originally Posted by Sunroot View Post

Nu kad beidzu smēķēt, tad kuņgim kļuva labāk un neceļos pa nakti. Atvilnis ir, jā.
    Melatonīns vairāk lai izrubītos, nevis skatītos pewdiepie un citus sūdus, cerot ka tas palīdzēs aizmigt, bet reāli nomokoties līdz 1 naktī.

Quote Originally Posted by Bender View Post
    Omeprazols/Lomac un Co. ir paredzēti lietot, lai mazinātu kunģa skābes veidošanos. Faktiski šos lieto tikai gadījumos, kad muskulis nenoslēdzas pilnībā un atsit skābi tik ļoti, ka sākas dedzināšana. Un dedzināšana tādā apjomā, ka nelīdz tās parastās tabletītes novēršanai/mazināšanai vai pat pārtikas soda ir jārij tējkarotēm dienas laikā, šis ir preventīvs līdzeklis. Vienīgais veids, kā to ārstēt ir operācija.
    Autora gadījumā nevaru apgalvot, bet izklausās, ka lieto bez iemesla un nepareizi. Vienu brīdi tas pat bija recepšu medikaments. Parasti tas ir jādzer divas nedēļas no vietas un tad uz mēnesi vai diviem ir miers, un obligāti no rīta ar pirmo ūdens glāzi pirms ēdienreizes!

Pirms tam kādu laiku atpakaļ pie abu meri, tur izrakstīja kaut kādu speciālo(Nav nekas psihotrops, bet speciālais kuņģim), kas spēcīgāks par omeprozolu. To palietoju, bija miers. Ir gadījumi, kad dedzina visu rīkli, pa rokai bija soda, to ieēdu, bet jā, uz skābu ļoti reaģē.
    Lai arī varbūt skādē tas medikaments, kā jau visi, bet vismaz sajūta ir labāka. Domāju, ka kaut kādu skādi dod arī nootropics, bet ja sajūta ir laba un uzlabojas koncentrācijas spējas, tad laikam tomēr ir vērts. Negribās dzīvot viduvējības (Vai pat zem tā) dzīvi, ka visu laiku ir jādomā vai pietiks enerģijas vai nē.

Par to, ko ēst vai neēst - protams, tur skatīšos vairāk tagad. paldies par ieteikumiem, noteikti arī izmainīšu savu ēdienkarti.

Par xanax - arī ir variants, bet tomēr laikam nav tas labākais. Depresijas itkā nav, drīzāk ir aizkaitināmība, kas parādījusies pēdējā laikā. - Gan par to, ka nevaru izdarīt visu ko gribu, gan arī citas lietas, piemēram, lēni braucēji utml.

Sanāk arī, kad ilgi sanāk braukt uz kaut kurieni, pie stūres(Pēc darba) - nezinu ko tad būtu labāk ēst, varbūt arī tam ir kādi ieteikumi? Lai kuņģis nesāk gremot pats sevi utt....

Agrāk bija Depresija.lv pašnovērtēšanas tests, tagad verot vaļā - nekā. Jautājumi primitīvi, bet var saprast un pašam liek saprast cik elementāri jautājumi un cik pats cilvēks ir kļuvis negatīvs.

Man tēvu piemeklēja nopietna slimība, protams, cilvēks spēcīgs, neatkarīgs un ģimenes galva, pats sev bija iestāstījis, ka depresijas nav. Lai gan mēs kā ģimenes locekļi to manījām. Pirmais solis bija tieši šis tests. Izpildījām un pamazām sākām par to runāt. Bija grūti to atzīt, ka ir depresija, bet slimība tomēr bija ieviesusi savas izmaiņas. Beigu beigās viss labi, tika pārvarēta depresija un arī uzveikta slimība, kas viss kopā bija ļoti smagi, bet tagad cilvēks ar dzīves prieku un platu pacilātu soli dzīvo tālāk laimīgs.

Bet par depresiju nav jākaunas (tā manuprāt tiešām ir slimība), tā ir pirmā lieta, kas ir jāpārvar (bet to var izdarīt tikai pats cilvēks). Pēc tam jau seko komunikācija ar tuvajiem vai kādu draugu, pēc tam, ja nepieciešams, ar kādu speciālistu. Pats ļoti daudz lasīju un pētīju, kā pareizi atbalstīt un runāt ar cilvēku, kas ir nomākts un depresīvs. Tās taktikas tomēr strādā. Nevaru šobrīd atrast, bet kaut kur lasīju vai youtube redzēju pētījumu par to, ka COVIDS ir palielinājis depresijas diagnosticētos gadījumus.
    Devāmies māju medībās....

Protams ka Covid laikā depresija lielāka, jo īpaši tiem kuriem ienākumi kritušies..
    Vnk tagad dzīvojām tādā laikmetā kad visi visu gribu – uzreiz un ātri un daudz…un kad aplaužas – tad čau…man sievai draudzene ar amerikāni apprecējās…tagad Covid laikā šim tur startapu bizness neiet – atbrauca uz LV, guļ dzīvoklī neko nedara jau mēnesi vai 2 – tipa depresija. Īrē dzīvokli Vecrīgā..saprotu čalim krīze, bet nu kāpēc tad Vecrīgā īrēt – ir tak lētākas vietas Vnk varbūt nevajag censties būt visur pirmajam un uzstādīt kaut kādus nereālos mērķus un pēc tam aplauzties ? Es labāk saņemu mazāk, bet ir laiks hobijiem, sportam etc…kā jau te minēja visu piķi nenopelnīsi un vadība tevi tikai izmantos, izspiedīs pēdējo sulu un izmetīs. Un stresā un ar to saistītajās problēmās iedzīvosies tu. Es ar pirms pāris gadiem nopietni saslimu, pametu darbu , pusgadu neko nedarīju, tad aizgāju uz citu kur maksā biku mazāk, bet stress krietni mazāks un brīvā laika vairāk. Nožēloju, ka to agrāk neizdarīju.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)