Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 41 to 60 of 114

Thread: Kā uzlabot koncentrāciju un mazināt nogurumu?

Bannned Kuuminsh's Avatar
    Blog Entries
    1

Viss augstāk sarakstītais ir sūdc

Dzīvē viss ir vienkāršāk.

1) ir jāatpūšas un ja ir pārslodze, tad tur nav citu risinājumu, kā atpūta.
    Pareizs darba režīms, pareizs miega režīms, fiziskā slodze palīdz vakara būt ar pareizu nogurumu, kas palīdz turēties pie pareiza diennakts režīma.
    bla bla bla

2) Ir jānodala nogurums no slinkums/grūti saņemties.
    Ja nogurums, tad skatīt punktu 1.
    Ja slinkums, tad neredzu problēmu. Negribu - nedaru.

Viss
    Только массовые расстрелы програмистоф спасут Родину!

Quote Originally Posted by Kuuminsh View Post

Pareizs darba režīms, pareizs miega režīms, fiziskā slodze palīdz vakara būt ar pareizu nogurumu, kas palīdz turēties pie pareiza diennakts režīma.
    bla bla bla

Viss
    Tici pats ko uzrakstīji?

Mazliet par pašreizējo tehnoloģiju (soc tīkli, google,utt) ietekmi uz smadzenēm:

https://www.facebook.com/10000173754...1089276958963/

3. nepirkt 2 kodolus pa 100€, jo Tu neesi ta vērta!
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Quote Originally Posted by Brainless View Post

Par sportu - ja efekts ir pēc pusgada, tad jāsāk cilāt kaut kas smagāks par datora peli.
    Pēc savas pieredzes vismaz man, ejot uz zālīti reguāli 3x nedēļā - izmaiņas spogulī ieraudzīju tikai pēc 1-1,5 gada

Jebkurā gadījumā, sirsnīgs paldies.

Mainīt kaut ko - jālauž sevi, ļoti, it sevišķi ja runa iet par normālu gulēšanu.

Ko esmu pamainījis vismaz pēdējā laikā - vairs nelietoju 9gag, un ja godīgi, spēles neesmu spēlējis jau ilgu laiku (Jo kompis nevelk un pazuda interese tāpēc).

Miega režīms
    Dzelzs
    D vitamīns

Sākt skriet vai kustēties vairāk. - pēc tam zāle vai cits sports.
    Ēst brokastis - tas ir celties agrāk, lai paspētu viņas apēst.
    Mazāk kafijas.

Grāmatas par veselību - jāatsķir figņa no noderīgā.
    Kaut kur lasīju, arī ka vismaz 2 stundas pirms miega nav ieteicams lietot datoru vai telefonu.

Mazāk stresot - ar to ir grūtākais, jo naudu kaut kā vajag pelnīt, itkā nav vienalga kas notiks, bet nu pa***ts laiks un to neatgūt. -
    Gribās kā jau visiem iekrāt un nopirkt kaut ko vērtīgu vai Behu.

Var jau protams, iet strādāt mierīgākā darbā un tā - bet īsti bez perspektīvas un knapi spējot savilkt kopā galus. - gribas tomēr iespēju ko atļauties vairāk.
    Veselība pirmajā vietā un ir vērts ieguldīties, kaut gan daudz reiz žēl tam naudas, liekas ka izmesta vējā nauda.....

Ir vietas, kur domāšana jāmaina, jo varbūt domāju nepareizi vispār par visu kopumā kas un kā, kas jādara dzīvē kas nē, kā jāuzvedas.

Motivācijas trūkums - jā, protams. Liekas bieži vien ka iet pa apli viss, ka nekas nav mainījies, bet tas atkal dēļ enerģijas trūkuma un hobiju trūkuma, jo bieži vien liekas, ka nekas īsti neinteresē, vai arī ka tas ir bezjēdzīga laika un naudas tērēšana, ja tas nenes ienākumus - kaut gan ja tas dod atslodzi un stimulu dzīvot un darīt tālāk, tad ir vērts par to padomāt un sākt pētīt kaut vai listes ar hobijiem, mēģināt dažādus veidus.

Quote Originally Posted by Kuuminsh View Post

bla bla bla

Viss
    Var nogurt tā ka nevar vairs atpūsties Tad vislabāk ir psihodēlija. Ja nepatīg druuuggggssss, mkay, vai bail ka slēpta šizofrēnija uzpeldēs, tad var sākt ilgo ceļu kāpās ar savas bioķīmijas lēnu sakārtoānu līdz var atkal atpūsties, vismaz tik daudz lai padoma'tu kā reāli atpūsties.

Veselība un perfomance mūsdienās ir TIKAI naudas jautājums, atkarībā no tā cik dziļā bedrē, jāvar atvēlēt 100-200k gadā un vismaz 30h nedēļā, neskaitot miegu veltot aktīvitātēm dažādām ar wellbeing&helth mērķtiecīg un pēc individūāla plāna sev veltītām. Welcome our overlords Homo Novus, kas to var atļauties un vēl pēc paaudzes divām jau CRISPERoti dzims jau gatavi tam procesam. Tā kā mums visiem te bomžiem vien nāksies atgriezties getto un par vēdera tiesu pusbeigtiem pie konvejera ņemties.

Tie kas grib un var pāris simtus līdz paŗis kilo eiro mēnesī tam veltīt, nekas cits neatliks kā Deffa parādītajam ceļam sākt sekot un pētīt pašam, uz semināriem iet, utt. Neviens LV ārsts neko nepalīdzēs, nav viņiem smadzenēs kognitīvo spēju pārlēgties no pataloģijas uz perfomance enchancment un profilaksi. Arī analīzes pašam būs vien jāmācās interpretēt un analizēt. Vai jāmaksā kādam no LV biohakeriem, bet tur arī savi mīnusi, pie LV auditorijas skopuma, viens vilks MLM produktos, otrs vel kādu šņagu upselot mēģinās, tā kā atkal pašam nāksies filtrēt.

Quote Originally Posted by Nakiel View Post
    Jebkurā gadījumā, sirsnīgs paldies.

Mainīt kaut ko - jālauž sevi, ļoti, it sevišķi ja runa iet par normālu gulēšanu.

Ko esmu pamainījis vismaz pēdējā laikā - vairs nelietoju 9gag, un ja godīgi, spēles neesmu spēlējis jau ilgu laiku (Jo kompis nevelk un pazuda interese tāpēc).

Miega režīms
    Dzelzs
    D vitamīns

Sākt skriet vai kustēties vairāk. - pēc tam zāle vai cits sports.
    Ēst brokastis - tas ir celties agrāk, lai paspētu viņas apēst.
    Mazāk kafijas.

Grāmatas par veselību - jāatsķir figņa no noderīgā.
    Kaut kur lasīju, arī ka vismaz 2 stundas pirms miega nav ieteicams lietot datoru vai telefonu.

Mazāk stresot - ar to ir grūtākais, jo naudu kaut kā vajag pelnīt, itkā nav vienalga kas notiks, bet nu pa***ts laiks un to neatgūt. -
    Gribās kā jau visiem iekrāt un nopirkt kaut ko vērtīgu vai Behu.

Var jau protams, iet strādāt mierīgākā darbā un tā - bet īsti bez perspektīvas un knapi spējot savilkt kopā galus. - gribas tomēr iespēju ko atļauties vairāk.
    Veselība pirmajā vietā un ir vērts ieguldīties, kaut gan daudz reiz žēl tam naudas, liekas ka izmesta vējā nauda.....

Ir vietas, kur domāšana jāmaina, jo varbūt domāju nepareizi vispār par visu kopumā kas un kā, kas jādara dzīvē kas nē, kā jāuzvedas.

Motivācijas trūkums - jā, protams. Liekas bieži vien ka iet pa apli viss, ka nekas nav mainījies, bet tas atkal dēļ enerģijas trūkuma un hobiju trūkuma, jo bieži vien liekas, ka nekas īsti neinteresē, vai arī ka tas ir bezjēdzīga laika un naudas tērēšana, ja tas nenes ienākumus - kaut gan ja tas dod atslodzi un stimulu dzīvot un darīt tālāk, tad ir vērts par to padomāt un sākt pētīt kaut vai listes ar hobijiem, mēģināt dažādus veidus.
    Es varu iepriecināt - nākošais solis ir pēkšņa trauksmainība, tahikardija ar aritmiju, ko pavada auksti sviedri , asinsspiediena svārstības ar reiboņiem un redzes auru, liekais svars, nāk vēmiens - tas viss sēžot pie kompja, turklāt es nojaušu, ka Tev vēl nav pat 40. Tad motivējošs faktors ir ārsta apmeklējums, tur atstātais kāposts un uzstādītā diagnoze.

Quote Originally Posted by Viruss View Post
    Pēc savas pieredzes vismaz man, ejot uz zālīti reguāli 3x nedēļā - izmaiņas spogulī ieraudzīju tikai pēc 1-1,5 gada
    Es neesmu Tev klāt stāvējis, bet tur 100% kaut kas nebija - vai nu zālē slinkots (un programma ar pārgudriem splitiem), vai ultravegānisks gavēnis vai negulēšana.

Pieredzējis lietpratējs KPIEBC's Avatar

Quote Originally Posted by Viruss View Post
    3X nedēļā man liekas par daudz.
    Acis visu laiku sarkanas gan jau
    Bet ja darbs no mājām, tad jau po

Bannned Kuuminsh's Avatar
    Blog Entries
    1

Viruss
    Bet protams
    Ja kaut ko nedara jo nogurums bla bla, nozīmē ka zema motivācija.. slinkums, po***.
    Ja tas tomēr nav slinkums, pohu utml., tad vienkārši jāiemācās strādāt normāli, nevis dojebeņi virsstundas. Jāiemācās strādāt darba laikā, nevis darbā dzen luni un tad brīvajā laikā kaut kā uz ot***** nomoka to, kas bija jādara.
    Nu un jā... moš nevajadzētu aizrauties ar geimošanu
    Только массовые расстрелы програмистоф спасут Родину!

Quote Originally Posted by EX-eddy View Post
    Dabā pēdējā laika nenormāli galva sāp tieši pēc pl: 13:00 un psc vakars uz ezera.. ne uzrakstīt ēpastu ne neko nevaru savakties izdarīt.
    Meklē citu darbu, aktīvi.

Tiko no podcasta:
    Cik psihiatru nepieciešams lai nomainītu spuldzi? Viens, bet spuldzei jāgrib mainīties.

Analoģija šim ir, ja negrib mainīties tad tiešām ****ā ir un ir jāgaida nāve vienk.
    Mans tuvinieks kas slimo ar azartspēlēm, un, BTW, te EOZ pirms gadiem 8 runāju par šo, negrib mainīties, un jebkas ko es viņam stāstu par iespējām ārstēties viņam totāli neinteresē.

Bet tiem kas grib mainīt kaut ko, bet nesaprot kā izkļūt no ****as:

ja negrib lietot nelegālās narkotikas, tad var mēģināt holotropo elpošanu. Tāds Jānis Brūns šo dara LV. šis gan nav viegli - stundu intensīvi jāelpo - bet šis var iecirst kaut kādu jaunu dzirksti smadzenēs. Vēl ir hipnoze - nedaudz interesējoties par neiroloģiju un apjēdzot 1% no tā kā hipnoze darbojas, es ticu, ka hipnoze varētu darboties. Apkārt cilvēki ir stāstījuši kā ar hipnozi alkoholismu ārstēja.
    Reliģija sa*** visu tik tālāk - to nevajag testēt.

Bet visādi citādi iesaku izglītoties par nelegālām substancēm, ko mūsu valsts grib lai neviens nelieto, lai visi kapā alko - jo alko ir ļoti, ļoti neirotoksisks. Ja salīdzina ar citām zinātniski pētītām vielām kas uzlabo smadzeņu darbību, tad alkohols vispār nekā, necik, neko neuzlabo - tikai totāli nojauc neatgriezeniski esošās sinapses un turklāt aktīvi čakarē konekciju starp smadzeņu reģioniem. Bet narkotika legālā! Hamiltons Moris, žūrnālists-ķīmiķis kas raksta par narkotikām teica - smagākās paģiras mūžā viņam ir bijušas no heroīna un alkohola.
    Es pats esmu ļoti daudz nodzēris savulaik. Tagad izdzeru pa 2 vīna glāzēm nedēļā un pietiek.

Tā kā esiet spuldzes kas grib mainīties.

Quote Originally Posted by Brainless View Post
    Es neesmu Tev klāt stāvējis, bet tur 100% kaut kas nebija - vai nu zālē slinkots (un programma ar pārgudriem splitiem), vai ultravegānisks gavēnis vai negulēšana.
    Tajā laikā dzīvoju gastranomiskā mekā, kur viss bija garšīgs, zāle bija zaļāka, daudz strādāju, tusēju un gulēju pa 5-6h. Trennējos ar draugu roommeitu, trenneri, bez forsēšanas.
    Bet tas bija sen un tā vairs nav taisnība

Varu no savas ilggadīgās treniņu pieredzes ( 20gadi+) pastāstīt ( eju kopš 17 gadiem x 3 nedēļā, kad biju jaunāks gāju 4x) :
    1. Skaidrs, ka motivācija ar laiku zūd – tas ir normāli – parasti vasarā paņem brīvu un tad atkal sagribas sportot, vismaz man un rezultāti labāki;
    2. Var ik pa laikam pamainīt zāli – jauna vide, jauni čomi kuri ir kā treneri u.t.t..citādi treniņi;
    3. Protams neiztikt bez ilgākiem pārtraukumiem, man pēdējais bija ap 5 mēn. dēļ covida = elkonis sāpēja – jo vecāks paliec – jo ilgāk viss dzīst , atlaiž u.t..;
    4. Treniņu laikā parasti galvā sakārtoju nākošas dienas darba/ģimenes plānus, kamēr atpūšos starp piegājieniem;
    5. Medicīnu nelietoju (steroīdus tu.t) , bet tie cik dzirdēts arī psihi ietekmē;
    6. Es parasti sev nospraužu mazo mērķi -piem. uzspiest uz ziemu 140kg vienu reizi…nu tā lai ir uz ko strādāt.;
    7. Vismaz man treniņi palīdz ikdienas rutīnu mainīt – darbs, mājas…un tik forša sajūta dušā mazgājoties, ka nenoslinkoji un piecēlies no dīvāna un aizvilkies uz zāli (it īpaši kad tumšs, snieg vai līst) – var sevi ar 2 aliņiem pēc tam palutināt pie TV sēžot Protams ir reizes kad noslinkoju un neaizeju, bet tad mēģinu sestdien vai svētdien aiziet vai uz baseinu papeldēt vai bumbu padzenāt;
    8. Protams vajag citas aktivitātes arī -paralēli šad tad eju uz baseinu papeldēt – tā ir cita slodze un citas kustības + varēsi meičām torsu atrādīt Vēl cope ar spiningu visas dienas garumā ir fizisks darbs īpaši ja uz airiem eju ar kajaku bez motorenes.
    Desktop 100% silent PC: Asrock J5005 mini itx, 85w brick psu, 8GB RAM, SSD, mini itx case.
    HTPC: Gigabyte GA-A320M-H, Athlon 200GE (passive cooling) , 8GB RAM, SSD+HDD, Cooler Master CM media 260 ATX

Quote Originally Posted by EX-eddy View Post
    pačīkstēšu arī es
    Dabā pēdējā laika nenormāli galva sāp tieši pēc pl: 13:00 un psc vakars uz ezera.. ne uzrakstīt ēpastu ne neko nevaru savakties izdarīt.
    Viss jau ir pateikts, pateikšu tikai, ko nemanīju vēl pieminētu:

Ik pa 30 min celties, izstaipīties ir provēts? Vēl kruta ir stāvgalds. Sitting is the new smoking. Jo sports esot labi, bet vēl labāk ir regulāri kustēties. Un labāk kaut minūti bieži, nekā ilgāk, bet retāk.
    Ā un pilnīgi stulbs variants, bet tomēr - skābelis birojā. Mums piemēram, ja no rīta kāds(paši) neieslēdz ventilāciju, arī pēcpusdienā sākās tāds miegainums/nespēja koncentrēties.

Ok, ko tagad jau izmēģināju -
    Melatonīns, lai laicīgāk aiziet gulēt
    Omeprozols, lai mazināt kuņģa skābi un merautu uz augšu no rīta.
    Nekādas kafijas tukšā dūšā.
    Sajūta nedaudz uzlabojusies, liekas ka enerģijas ir palicis nedaudz vairāk.

Vēl dzīvei "tapetes nomainīt" ļoti palīdzētu - nu tur kaut vai mēbeles istabā savādāk sakārtot un vismaz kaut ko arī nakuj izmest! Tas galvā simboliski daudz ko nozīmē - atmest lieko nastu!

Man fiziski grūti, toties dzīvei boosts bija tad, kad pametu vieglu/garlaicīgu darbu valsts kantorī, aizgāju strādāt nelegāli Krievijas uzņēmumā un vienlaicīgi iestājos par savu naudu augstskolā. Fiziski pesec - toties galvā mācības, jaunā kārtība un dzirksts parādījās un prieks dzīvot. Tiesa, 3 mēnešus katru otro dienu galva sāpēja tā, ka arī prasījās dažreiz ko nelegālu palietot.

Rodas gan sajūta, ka tagad atkal kaut ko dzīvē jāmaina - tie 3 sīkie teroristi sāk besīt arvien vairāk.

Pieredzējis lietpratējs

Xanax sazīmē no ārsta Darbā DAUDZ vieglāk nerviem. Hz kā nokāpšu gan, bet par to domāšu vēlāk

man palīdz darbā dzert daudz ūdens - sekot līdzi, lai krūze nav tukša; palīdz neiesēdēties, ik pēc 30-60min izkustēties vai nu pēc ūdens vai uz wc
    imho, labs kombo ir pastaiga + audiogrāmata, atslēdzies no visa un liek pārdomāt dzīvi / paskatītes no cita skata punka uz problēmām; ieteiktu noklausīties mark manson - subtle art of not a giving ****, un par cik te bija ieteikumi par psihodēliskajām vielām michael pollan - how to change your mind, par lsd un sēnēm

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)