Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 101 to 114 of 114

Thread: Kā uzlabot koncentrāciju un mazināt nogurumu?

Uzraksti Trench Mafia LOCO, viņš Tev sazīmēs labu labo diļļu stādu.

Bet piekrītu, man dilles ir vislabākais relax, alko nelietoju un nesmēķēju filtrētās.
    Devāmies māju medībās....

Quote Originally Posted by Flyby View Post
    kontaktus vajag, savādāk nevar
    Var uzvilkt, bet ar to or problēma - ilgo turās organismā, līdz ar to ja uzķer braucot 30 dienu laikā un aizved uz ekspertīzi, var saņemt diezgan lielu sodu- pāri 1000 eur un 5 gadi tiesības nost.

Pie reizes gribēju uzprasīt par nootropics - viņas var atklāt organismā? Prasu saisībā arautovadīšanu. Itkā dabīgas vielas, un neskaitās psihotropās vai narkotiskās.

Quote Originally Posted by Malis View Post
    Uzraksti Trench Mafia LOCO, viņš Tev sazīmēs labu labo diļļu stādu.

Bet piekrītu, man dilles ir vislabākais relax, alko nelietoju un nesmēķēju filtrētās.
    Netiešā veidā viņu zinu, caur paziņām. Neteiktu, ka dilles baigi labi iedarbotos - liekas ka sirds pa muti izleks, sākas paranoja un svīšana, un velk uz miegu. Bet jā, domas ka nonāc pie atrisinājuma daudziem jautājumiem, kur skaidrā pat neiedomatos, ka viss ir tik vienkārši.

Nav propogranda, bet šobrīd izskatās apmēram šādi:
    Click image for larger version. 

Name:	drugs.jpg 
Views:	87 
Size:	156.5 KB 
ID:	41521

Nu dažu valstu vadītāji ne tikai mauc zaļo, bet laikam arī osta acetonu.

Tomēr, ja Hjū Hefners kaut ko lietoja, tad es arī to gribu!

Jo resnāks esi, jo ilgāk turās ķermenī, jo slēpjas taukaudos tā lieta. Bet nu atkarīgs: ja regulāri diļļo, tad, jā ap mēnesi, ja neregulāri, tad tik traki nav.

Protams, nedrīkst figņu uz ceļa sataisīt, tas gan, kamēr likumdošanu nesakārto. Viņķeles vienīgā labā lieta, ko izdarījusi, ka publiski bija par dillēm, tā kā varbūt pāris gadu laikā vēl...

Kad bija pieejams, es piektdienas vakarā dillēs gāju ar sievu un bija ļoti labi pēc darba nedēļas. Alko nelietoju/tabaku nesmēķēju.

Quote Originally Posted by Nakiel View Post
    Var uzvilkt, bet ar to or problēma - ilgo turās organismā, līdz ar to ja uzķer braucot 30 dienu laikā un aizved uz ekspertīzi, var saņemt diezgan lielu sodu- pāri 1000 eur un 5 gadi tiesības nost.

Pie reizes gribēju uzprasīt par nootropics - viņas var atklāt organismā? Prasu saisībā arautovadīšanu. Itkā dabīgas vielas, un neskaitās psihotropās vai narkotiskās.
    nootropiķi nav narkotisko vielu sarakstā un to iedarbība reti ir tik spēcīga, lai ietekmētu ārpus kontroles spējām, niknākie parasti vienkārši vēl nav klasificēti. Vairāk pašam jāskatās, lai nav tā ka paņem kādu relaksantu tā ka siekala pār lūpu tek un tad izdomā kaut kur braukt.

Par to sodīšanu, ka esi vilcis diļļu garaiņus manuprāt nav tik viennozīmīgi. Tas, ka atrada organismā niecīgā devā nenozīmē, ka esmu lietotājs. Piemēram, atpūšoties vecrīgā, vai vēl labāk - Kaņepē, garām ejot bieži var sajust zināmo smaržu. Katru reizi kā to saod, tad niecīgā devā tā nonāk arī asinīs. Bet tas nenozīmē, ka pie jebkuras avārijas būsi kā vainīgais.

Bērni, jūs starpbrīdī pīpējāt?!

Nē, skolotāj, garām gāja pīpmanis un uzpūta!!!

Un btw... Es esmu atklāti parunājis ar dažiem saviem draugiem kas no malas izskatās kā gatavie sportsmeņi no žurnāla vāka, skrien maratonus, iet kolkas, kačā svarus utt. Un depresījā cilvēki - dziļā depresijā. Piedzeras līdz kliņķim pasākumos tā ka jānes. Un... sports acīmredzot neārstē visu viens pats.
    BTW man liekas tieši cīņas sports dod labāko hormonu kokteili sportam. Es pēc BJJ treniņa jūtos vienmēr super labi. Tas gan uz 2-3 dienām max. Treniņa devai jābūt regulārai!

Man divi paziņas arī sākuši BJJ apgūt, privātā grupā esot ļoti labi, visi daudz enerģiskāki. Sāncensība ir ļoti laba motivācija.

Es no sevis varu piemest (defam ļoti, ļoti labi padomi par dzīvi vispār, uzturu un sportu), ka skriešana ir labākās zāles. Nevajag daudz (lai gan ar laiku neizbēgami būs daudz), 3 kilo divreiz nedēļā, tad 5 k x2, tad 5k x 3, tad 10k x 3! Antidepresants, sakārtotas domas, hormonu, asinsspiediena līdzsvars, vispārējs tonuss, bezmaksas "high" katrā skrējienā.
    tik ļoti ūber, ka skūšanās krēma vietā izmanto termopastu.

Quote Originally Posted by Malis View Post
    Par to sodīšanu, ka esi vilcis diļļu garaiņus manuprāt nav tik viennozīmīgi. Tas, ka atrada organismā niecīgā devā nenozīmē, ka esmu lietotājs. Piemēram, atpūšoties vecrīgā, vai vēl labāk - Kaņepē, garām ejot bieži var sajust zināmo smaržu. Katru reizi kā to saod, tad niecīgā devā tā nonāk arī asinīs. Bet tas nenozīmē, ka pie jebkuras avārijas būsi kā vainīgais.
    Nu te tev nav taisnība. Eiropā jā, ir minimālā koncentrācija, bet Latvijā, ja aizved uz ekspertīzi un urīnā kaut vai kripatu atrod - tad skaitās tas pats kas "Vadīšana diļlu ietekmē". Vari pameklēt, zebrai bija sižets par to. Ne jau tāpat vien prasu, aiz neko darīt.Viens tur arī politiķa dēls gribēja atmāzēties, ka klubā uzpūta, bet nesanāca. Viss atkarīgs vai liecies aizdomīgs tam, kas aptur, vai nē. Bet ieteicams mēnesi nelīst pie stūres.

Nomierinošiem mērķiem tagad pārdodas CBD Floweri, THC zem 0,2%. Skatīt sutte_organics - https://sutteorganics.com/
    Var dabūt arī nesūtot, veikalā Fito Studija. Par nomierinošo efektu nemācēšu teikt, pats vēl neesmu mēģinājis.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)