Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 26

Thread: Stiklu tonēšana

Default Stiklu tonēšana

Kur varētu par sakarīgām naudām notonēt stiklus universālim, aizmugurei, pa perimetru?
    Meklējot internetā varianti ir pārpārēm, bet citi prasa lielas naudas, citi prasa mazas naudas un stāsta visādus pekstiņus, nav īsti saprašanas kas ir kas.
    Varbūt kādam ir ieteicams kāds labs p/p, Rīgā, Pārdaugavā, bet nu teorētiski var izbraukāt arī citur...

cik tad ir dārgi ? es savām lamatām tonēju Dārzaugļu ielā pie Satoila Pēernavas/ čaka stūris pirms tilta. Ar parastu melnu plēvi kaut kas ap 50-60 EUR...
    Desktop 100% silent PC: Asrock J5005 mini itx, 85w brick psu, 8GB RAM, SSD, mini itx case.
    HTPC: Gigabyte GA-A320M-H, Athlon 200GE (passive cooling) , 8GB RAM, SSD+HDD, Cooler Master CM media 260 ATX

Nu jā, ap 50 eiro liekas adekvāti, vienkārši ir redzēts arī 100+.

tur jau viss atkarīgs no izvēlētās plēves un auto lieluma imho.
    Desktop 100% silent PC: Asrock J5005 mini itx, 85w brick psu, 8GB RAM, SSD, mini itx case.
    HTPC: Gigabyte GA-A320M-H, Athlon 200GE (passive cooling) , 8GB RAM, SSD+HDD, Cooler Master CM media 260 ATX

ap 100+e jārēķinās
    Pie viņa tika tonēti 3 auto (land rover- freelander , X5, 530 bembis), visas reizes perfekti(garantija darbiem arī ir), ar autiņiem jau tiek braukts 3+ gadi viss perfekti un TA tiek izietas bez aizrādujumiem
    https://www.autologutonesana.lv/
    iesaku
    Es vakar atkal šodien aizgāju gulēt

kāpēc par tonēšanu lai būtu aizrādījums ( ja netonē priekšu) ?
    100 ir ar kaut kādu kruto plēvi. Ar parasto nav tik dārgi, neredzu jēgu tām advancētajām plēvēm - bet varbūt ir. Man ar aparasto melno 90% tonējumu bija ap 60 cik atceros (foresteram, kas arī ir tipa unītis un stikikli viņam lieli) , bet es uzreiz ienācu un pateicu ka skaidrā iun čeku nevajag Mājas lapā unīšu cenas ar lēto plēvi ir ap 70 +-. nekad nav bijušas problēmas un nost nekas nekrīt ( arī 3 auto)
    Last edited by osscar; 09-03-20 at 13:53.

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Universālim 100 ir ar lēto plēvi...
    Dārzauglu ielā darbu dara labi, bet tā garantijas cedele ir tikai papīrs - reālas garantijas nafff. Uzreiz atšūs pamatojot, ka lieto nepareizi ķīmiju tīrot. Nost sāk lobīties metāla slānis pat krutām Jhonson pēc septiņiem gadiem, lai gan garantija ir desmit.

x2 līmējis esmu @ tonesana.net. kkādi 6-7 un 4 gadu laikā pretenziju 0 pret plēvi vai veikto darbu

Tādēļ arī gribēju jautāt, jo re, šeit arī, vieni saka 100+, citi saka, ka par 60 var nodarīt kvalitatīvi.
    tonesana.net uzrakstīju, redzēsim ko atbildēs. Mājaslapā it kā universāļiem "no 60 eiro".
    Man pašam e46, tas tā, referencei. Stikli lieli galīgi neliekas.

E91 ar labu plēvi Dārzaugļu ielā un maksājot skaidrā nostājās uz 150€. Tur tie lodziņi diži lielāki/mazāki nav.
    Bet tas par visiem logiem - priekšējie sānu ir ar caurspīdīgu nolīmēti, bez tonējuma, tikai metāliskais slānis.
    Last edited by Bender; 09-04-20 at 09:46.

Quote Originally Posted by osscar View Post
    cik tad ir dārgi ? es savām lamatām tonēju Dārzaugļu ielā pie Satoila Pērnavas/ čaka stūris pirms tilta. Ar parastu melnu plēvi kaut kas ap 50-60 EUR...
    es tur arī notonēju ātri un kvalitatīvi ar kkadu brenda karstum aizturošu plēvi 70 eur samaksāju par volvo s60
    Kas kaunu nezin , badu necieš .
    Ir tikkai viena patiesiba - manējā !

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Tur pat, pirms 3 gadiem notonēju visu aizmuguri ar 90%metālisko, ir labi. Ja nemaldos, tad deva 5gadu garantiju.

Kad mainīju savam Audi bagāžnieka vāku, tas bija klārs. Tā kā visa aizmugure viegli tonēta, tad nācās meklēt risinājumu. Atradu to Dārzaugļu ielas kantorī, piemeklēja vistuvāk pēc toņa plēvi un turpat man uz vietas pagaidot pēc pusstundas jau braucu prom un naudās arī likās gandrīz nekas.

Es toneju jurmalas gatve 35 autofit manliekas ka bija. 35eur universālim aizmugurējo un divus mazos ar tumšo plēvi. IDEĀLI bez burbuļiem. Labs meistars. google mapsā var saskatit telefona nr. uz mājas sienas.

Quote Originally Posted by osscar View Post
    kāpēc par tonēšanu lai būtu aizrādījums ( ja netonē priekšu) ?
    tur bij ar tā spoguļvplēvēm kkas savā laikā, priekšu ar varēja, bet tur tie % jaskatas atļautie
    Es vakar atkal šodien aizgāju gulēt

Bļ kam jānotiek lai 150eiro maksāt par tonēšanu, nu ja tas nav Ikarus vienīgi
    Es tonēju Jelgavā abiem bimbalām, e46 sedans 40 vai 45eiro un unīts e91- 60 eiro, kvalitatīvi, garantija..

Quote Originally Posted by JameDeee View Post
    tur bij ar tā spoguļvplēvēm kkas savā laikā, priekšu ar varēja, bet tur tie % jaskatas atļautie
    Priekšā spogulene arī nevar

Un tagad parēķini pats, kādu mēslu tev salīmēja, ja tur knapi darbs iekļaujas tajā budžetā.
    Garantija... LOL. Neviens tev nemainīs aizmugurējo logu vai līmēs radio antenu sānu logā, ja plēve savērpsies, sāks burbuļot vai tupa izbalēs plankumos.

Un, jā - melnam auto ar melnu ādu pat caurspīdīga metālikas plēve dod jūtamu starpību.
    Last edited by Bender; 09-04-20 at 13:57.

tonesana.net aizmugurējiem logiem un bagūzim uz e46 uni iedeva kvotu 70 eiro.
    Jūrmalas gatve 35 labs, dzīvoju praktiski blakus, domāju, ka uzzvanīšu un noskaidrošu.

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Jūs kāds saviem auto neesat priekšējos tonējuši un ripinājušies apkārt? Es te nesen korķi vienu 5to jauno redzēju ar tjomku priekšā 1:1 kā aizmugurē, prasu šim vai menti nepiesienās, atbildēja "nē" un lodziņu uzritināja augšā ir jau pierasts pie tā, bet kad redzi pilno tjomku arī siekalas tek, bet nu nah to pi$*ku..katrs ments, katra tehniskā ir kkaads zināms ****torijs..
    Pussy Power

Quote Originally Posted by Bender View Post
    Un tagad parēķini pats, kādu mēslu tev salīmēja, ja tur knapi darbs iekļaujas tajā budžetā.
    Garantija... LOL. Neviens tev nemainīs aizmugurējo logu vai līmēs radio antenu sānu logā, ja plēve savērpsies, sāks burbuļot vai tupa izbalēs plankumos.

Un, jā - melnam auto ar melnu ādu pat caurspīdīga metālikas plēve dod jūtamu starpību.
    Pajāt, ar vienu auto tāpat netiek braukts 5 gadus un līdz šim nav bijušas nekādas problēmas
    Par caurspīdīgo metāliks plēvi painteresēšos, kaut gan, vasaras karstais laiks jau garām...

Quote Originally Posted by -JJ- View Post
    Jūs kāds saviem auto neesat priekšējos tonējuši un ripinājušies apkārt? Es te nesen korķi vienu 5to jauno redzēju ar tjomku priekšā 1:1 kā aizmugurē, prasu šim vai menti nepiesienās, atbildēja "nē" un lodziņu uzritināja augšā ir jau pierasts pie tā, bet kad redzi pilno tjomku arī siekalas tek, bet nu nah to pi$*ku..katrs ments, katra tehniskā ir kkaads zināms ****torijs..
    Ir redzēti, bet cik dzirdēti gadījumi par tādu pasākumu iesver 70 vai 80 eiro

Kas man piesaistīja uzmanību vienreiz, priekšējie sānu logi, ja skatās tieši pretī logam, tonējums ļoti minimāls, uz aci skuju pateiksi, bet kā paej sāniski un vienu vai otru pusi, tā arvien grūtāk saskatīt salonu, idejiski tāpat kā bankomāta displeji ar to plēvi (pieļauju plēve)
    Last edited by Logitech THX; 09-04-20 at 14:54.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)