Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 26 of 26

Thread: Stiklu tonēšana

Njā, nu priekšējie izskatās kruti, bet ar pilnīgi melniem tur garantēts, ka ceļinieki pie pirmās iespējas apstādinās.
    Bonusā viņiem tā mērīšanas iekārtas ir super neprecīzas, un pat ja pēc specenes būs zem likumā noteiktā, var gadīties, ka sodu tā pat uzliks.

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Klīst baumas, ka vairs nemēra, jo aparātiem nav izieta sertifikācija. Tas gan neatceļ to, ka katru gadu uz TA jāplēš nost.
    Manam pa sešiem gadiem mērīja divas reizes priekšā uz TA, dīvaini, bet pieļaujamās robežās, lai gan teorijā būtu jābūt diviniekam.

Es biju tas psihais, kas tonēja par 150 eur universāli Čalis pie Ikea darbojas, pedants, garāža tīrāka, kā man dzīvoklis. Pierunāja metāliku ar 90% tonējumu. Domāju, ka būs kurmja ala. Tā ar bija. Bet kad plēve pilnība nožuva, ir kruta. No ārpuses neredz neko, ja vien nebāz seju pie loga, bet no iekšpuses redz visu ļoti labi, un spilgtā saulē sīkie var gulēt, pat ja saule bliež pa taisno logā. Krēslā protams ir tumšs, bet ari ar 40% tonējumu ir tumšs. Metālika ir štelle, ir vērts piemaksāt.

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by -JJ- View Post
    Jūs kāds saviem auto neesat priekšējos tonējuši un ripinājušies apkārt? Es te nesen korķi vienu 5to jauno redzēju ar tjomku priekšā 1:1 kā aizmugurē, prasu šim vai menti nepiesienās, atbildēja "nē" un lodziņu uzritināja augšā ir jau pierasts pie tā, bet kad redzi pilno tjomku arī siekalas tek, bet nu nah to pi$*ku..katrs ments, katra tehniskā ir kkaads zināms ****torijs..
    pamēģini pabraukt lietainā naktī pa pustumšu pilsētu ar tonētiem stikliem priekšā un vairs negribēsi!

Quote Originally Posted by Arnis2002 View Post
    pamēģini pabraukt lietainā naktī pa pustumšu pilsētu ar tonētiem stikliem priekšā un vairs negribēsi!
    Piekrītu. Atceraties, kad pāris gadus atpakaļ Berlīne gandrīz applūda dēļ lietus gāzēm, tad es tajās dienās trāpījos uz bāņa, kad sākās tas mežonīgais lietus...visi drāž uz 120, redzēt neko nevar, tik cik priekšā divi sarkani punktiņi...apstāties arī nevari un ja mašīnai tonētie stikli visur...pašnāvnieks 100%.
    Kamēr tu pa Kursku siltā tankā vizinājies, tikmēr es apsaldēju kājas pārtikas noliktavas sargājot!

Baumo, ka smuki džeki logus netonē

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)