Results 1 to 18 of 18

Thread: Galaxy tab s6 vai s7

Default Galaxy tab s6 vai s7

Nevaru izlemt kuru ņemt tab s6 ar amoled vai s7 lcd 120hz (s7 plus nebūs aktuāls) ko jūs ņemtu?

Pieredzējis lietpratējs

Dabīgi, ka s7!

noteikti s7, reviewos dzirdēts, ka ekrāns ir super labs (dzīvē arī izskatījās baigi feini), un dzelži arī attiecīgi top-notch no android pasaules;
    + tiešais ipad pro konkurents

Iphone! Bet ja nopietni, viennozīmīgi s7

Uzsūtiju s7, kad saņemšu padalīšos ar iespaidiem

Quote Originally Posted by Kalnciems View Post
    Kurā veikalā un kādu versiju, 6GB+128GB? Pats arī domāju ņemt s7, tā ka gaidu iespaidus.

Quote Originally Posted by milagr0sa View Post
    Kurā veikalā un kādu versiju, 6GB+128GB? Pats arī domāju ņemt s7, tā ka gaidu iespaidus.
    Bāzes modeli, es ņemu caur LMT (man tur cenas labākas)

Quote Originally Posted by Kalnciems View Post
    nu padalies ar iespaidiem, kaadi + un -
    Vajag jaunas auto detaļas, raksti PM.
    --------------------------------------------------------------------------------

Pieredzējis lietpratējs Semo's Avatar

Esmu arī šīs izvēles priekšā, būtu labi ja padalītos ar iespaidiem.
    Manā skatījuma S6 būtu sapratīgākais risinājums, OLED, battery live, bet morāli vecāks produkts ar tuvāku end of support, nav 120hz, štruntīgāks zīmulis, kuru tāpat izmantošu 1x mēnesī. Ar veselo sapratu saprotu ka šis, bet dvēseli ēd ka vecāks modelis.
    S7 all bling bling, bet lcd ar daudz atsauksmē uz color tint un citām problēmām tieši ar displeju.
    S7+ all bling bling, bet relatīvi liels un 7h battery...kaut kā galīgi ne aļļo...
    Plus visiem <500nits displeji.

Pašlaik nekā labāka par Ipad Air 4th gen nav. Bionic A14 ir uber procis.

Quote Originally Posted by milagr0sa View Post
    Pašlaik nekā labāka par Ipad Air 4th gen nav. Bionic A14 ir uber procis.

Runa ir par samsungu s6/s7, kāds sakars ar ābola fanu klubu, un vēl jo vairāk proci. Manis pēc tas var 10 paaudzes priekšā būt, it visam, ja es nestrādāju tajā ekosistēmā, un konkrētās lietas tur nav man ir dziļi pie kājas kāds tam ir procis.

Atliekot pokemonu padarīšanu, biju ieskrējis akropolē samsung veici. Tur kā reiz S6 un S7 blakus stāvēja galerija bija vienādi demo klipi un bildes. Saliku side by side, un pārsteidzoša kārtā brīžiem S7 lcd likās pat labāks. S7+ atmetu jau rokā paņemot, tur vairs nav praktiskuma. Droši vien smalkāk skatoties color sensative personām tur liktos savādāk, bet es sapratu ka kamēr nebus viens pie otra blakus atšķirību ikdienā nejutīšu. Tiesa apgaismojums spožs un droši vien backlight pat neredzēju. S7+ atmetu jau rokā paņemot, tur vairs nav praktiskuma. Vienīgi S6 tomēr ir acīm redzami mazāks.
    Made my mind s7 + tagad akcija vēl iet.

Atvainojos ka tik ilgi,aizmirsu par postu Iespaidi viesnotaļ patīkami,ekrāns košs un dzirdrs,lcd ekrāni ir progresējuši.Baterijas laiks manām vajadzībām pat ļoti labs.Ārts,bez gļukiem,strādā viss kā nākas.Rokās ļoti ērts,nav par lielu vai mazu.Ja būtu vēlreiz jāizvēlas,tad noteikti ņemtu.Visā visumā esmu ļoti apierināts ar pirkumu

Quote Originally Posted by Semo View Post

Runa ir par samsungu s6/s7, kāds sakars ar ābola fanu klubu, un vēl jo vairāk proci. Manis pēc tas var 10 paaudzes priekšā būt, it visam, ja es nestrādāju tajā ekosistēmā, un konkrētās lietas tur nav man ir dziļi pie kājas kāds tam ir procis.
    Tak vnm kādam jāienāk un ne pa tēmu kkas jāieraksta.Laikam postus krāj

Pagaidām viens mīnus,Gorilla Glass 3 diezgan ātri dabūju vienu švīku ekrānā.Atceros ka kkad sen bija HTC ar Gorilla Glass 3 tas arī nenormāli ātri nobružājās.Esmu akurāts pret lietām,bet mazums sagadīšanās brāķis vai kā,bet lieku uz to ka tas stikls tāds ir

Gorilla GLASS 3 vai XXX tas viss ir blefs... tas ir un paliek glass un stiklam ir tāda cietība un viss. Neatradišu tagad bet ir viens youtube chalis kas visu skrāpē un dedzina ar testa zīmuļiem. Un tāds arī ir sausais atlikums tas gorrila tur dod 0.xx efektu bet globāli stikls, kā stikls.
    Es savam tagad gaidu arī kad atnāks temperad glass.
    No sevis varu piebilst, ka fingerprint reader pwr pogā palietojot liekas viss ērtākais variants. Pirms pirkuma par to škrobojos, ka tik s7+ underscreen reader, bet uz planšetes tas būtu 90% nepraktiskāka nekā poga. Pie tam strādā ideāli, nav pat jāzina kur tā poga, tik novelc pirkstu tajā rajonā, pāri pogai un ir login.
    Also vakar vienā viesnīcā sapratu ka Wifi arī ķēr labi. Lapsis ar intel wifi 6 ax200 uz disconect robežas, bet planšete gandrīz pilnu skalu rāda uz tā paša galda.
    Par akku gan neesmu pārliecināts, liekas ka stingri tik 10h rajonā...
    Un skaņa ir varbūt man ka pirmā planšete ever rada to wow efektu, bet vienalga pārsteidzoši labi skan tie quad skaļruņi.

ja jau tik vecu skatīties, tad mans favorīts ir S5, kuru vēl joprojām lietoju kā ikdienas "apkārt dragājamo" trubu. Jā, uz šī nevar uzlikt svaigu andrīti, dēļ kā šis tas jau vairs neiet. Mazāks, stiprāks, nav žēl. Sasitot kārtējo ekrānu līdz šķembām, es pa 20-40 nopērku nākošo (vai strādājošo, vai donoru ekrānam) un mauc tik tālāk. Pēdējais normālais telefons ar izņemamu bateriju- pirmkārt, tu vari dabā paņemt līdzi dažus kilogramus ar uzlādētām (man ir kādas 7 iekrājušās ) , otrkārt, tā ir izņemama baterija, kam vajag, tas sapratīs, par ko es.
    Ja normālu, tad jau ir daudz variantu. Darbam Note9, kristāla princesīte, tāda pati pidrila, kā āboļi.
    tik ļoti ūber, ka skūšanās krēma vietā izmanto termopastu.

Quote Originally Posted by Semo View Post
    Gorilla GLASS 3 vai XXX tas viss ir blefs... tas ir un paliek glass un stiklam ir tāda cietība un viss. Neatradišu tagad bet ir viens youtube chalis kas visu skrāpē un dedzina ar testa zīmuļiem. Un tāds arī ir sausais atlikums tas gorrila tur dod 0.xx efektu bet globāli stikls, kā stikls.
    Es savam tagad gaidu arī kad atnāks temperad glass.
    No sevis varu piebilst, ka fingerprint reader pwr pogā palietojot liekas viss ērtākais variants. Pirms pirkuma par to škrobojos, ka tik s7+ underscreen reader, bet uz planšetes tas būtu 90% nepraktiskāka nekā poga. Pie tam strādā ideāli, nav pat jāzina kur tā poga, tik novelc pirkstu tajā rajonā, pāri pogai un ir login.
    Also vakar vienā viesnīcā sapratu ka Wifi arī ķēr labi. Lapsis ar intel wifi 6 ax200 uz disconect robežas, bet planšete gandrīz pilnu skalu rāda uz tā paša galda.
    Par akku gan neesmu pārliecināts, liekas ka stingri tik 10h rajonā...
    Un skaņa ir varbūt man ka pirmā planšete ever rada to wow efektu, bet vienalga pārsteidzoši labi skan tie quad skaļruņi.
    Jā fingerprint man ar biedēja, bet reāli šis ir labākais variants

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (1 members and 1 guests)

1. janni