Results 1 to 12 of 12

Thread: Taivānas gruntētie spārni

Default Taivānas gruntētie spārni

Vai šeit ir kāds, kurš varētu objektīvi pastāstīt par Taivānā ražotajaiem gruntētajiem spārniem. Man stāsta, ka nopērkot šos spārnus, krāsošana izmaksā 100eur par detaļu. Rodas jautājums, par ko tieši, jo tie jau it kā sagatavoti krāsošanai. Uz ko man atbildēja, ka tā grunts esot sūc un to tīrot nost, gruntējot pa jaunu utt utjp. Vai tiešām ir tik slikti?

Slikta tā grunts nav, ja ar šķaidītāju nost nenāk tad pirms krāso, labāk samatē ar speciàlo švammi un pūš tik nost.
    Nu mūsdienās krāsotāji ir dārga padarīšana :d

Nu no pieredzes vismaz 3gads paša krāsots town&country kapots turas godam uz tàs pašas grunts, no ruslana ne smakas

Esmu licis poļu un austrumnieku aftermarket spārnus. Es gan ar attiecīgo auto nebraucu vēl 10 gadus, bet, ja tie spārni jau startā nav aprūsējuši, tad problēmām nevajadzētu būt - var mierīgi uzlaist lieku grunts vai krāsas kārtu, iekšpusi nopūst ar grubuli vai kaut ko citu pēc fenšuja. Krāsošanai 100eur par gatavu noņemtu detaļu ir kosmoss (ja vien nedari dīlerī), tāds cipars ir tad, ja detaļa ir uz auto, vēl jāšpaktelē utt.

Taču te var būt cita problēma - šīs lētās detaļas šad tad nevar pielikt, jo caurumi un stiprinājumi neatbilst tad var sanākt nedaudz locīt un urbt. Es par to satrauktos vairāk, nekā par grunti.

Ja auto nav rolsroiss vai benķaga, tad labāk ir šrotā sameklēt detaļu tādā pašā krāsā pa 30eur, uzlikt un braukt.

100 eur par detaļas krāsošanu ir ok cipars.

Vai tu esi zils vai rozā, valsts ir jāmīl katrā pozā!

.

ne tikai developeri grib 50 eur/h

man golf4 sparns 3šo gadu turas pats gan krāsoju šņūnī un tonis nesakrīt bet rūsas vēl nav
    Kas kaunu nezin , badu necieš .
    Ir tikkai viena patiesiba - manējā !

Paldies par iedrošinājumu. Pasūtīju vienu spārnu.
    Šrotos ātri izpērk un ar ruslanu. Es jau arī nebrīnītos, ka šrotauto jau tādi ir.

Šrotos parasti izķer apdrošinātāju servisi, lai sataisītu klapētās priekšas.

Man kā reizi goļāram izrūsējuši abi spārni. Nemainīju, jo ātrumu nemazina, bet nu jau apskati vairs nevarēs iziet. Varbūt kāds var ieteikt kādu krāsotāju, kurš pa saprātīgām naudām nopūtīs/nolakos? Idēlaā gadījumā varētu vēl nošpaktelēt sliekšņu galus, kas zem spārniem, tiem arī ruslans iemeties.

Quote Originally Posted by sarkanaodze View Post
    man golf4 sparns 3šo gadu turas pats gan krāsoju šņūnī un tonis nesakrīt bet rūsas vēl nav
    Krāsu jauca pēc koda vai ar spektrometru (vai kā viņu tur) nolasīja no detaļas?

Senk jū! Uzgriezu, izklausās pēc normāla čiekura.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)