Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 23

Thread: episks gļuks ar dlink 890l un ddwrt

Default episks gļuks ar dlink 890l un ddwrt

Sākumā domāju ka gļukoju es, tad sapratu, ka laikam ar mani viss ok.
    Man šis rūteris ir jau gadus 4 man liekas. Un man visu laiku ar to ir problēma, ka es tipa aizmirstu paroli visu laiku.

Bet tagad es saņēmies risināt problēmu secināju, ka rūteris smagi gļuko.
    Tb tas pats pazaudē password - pat tikko ielikts passwords netiek ņemts vairs pretī. Reizēm strādā, reizēm nē. Taisīju hard reset 10 reizes. Pēc restarta it kā strādā un tad... nestrādā. Tipa viss rūteris strādā, pingojas 192.168.1.1, webs iet, bet web gui konfigs hujakš - nevienojas klāt un viss. Es nevaru paspēt vienk neko pamainīt.
    TFTP klienti nevar pieslēgties un pārflashot. Web flash nestrādā jo pie web gui netieku klāt. Mēģināju visādus resetus tai skaitā 30/30/30.

Ir kādas idejas ko darīt ar šo visu? Vai tam rūterim ir kāds atmiņas chips damaged?

Atradu dlink recovery flash - ieflashoju jaunāko ddwrt - viss tas pats...
    Jāmēģina moš dlink original firmware...

edit: original firmware nezaudē password un web gui managment arī nē - vienkārši nets neiet ar to miskasti Vienkārši neiet un viss - web gui visu laiku raustās - internets ir, nav ir, nav...
    Last edited by deff_ins; 4 Weeks Ago at 22:36.

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Mēģini openwrt, kad skatījos kas darās uz un ar ddwrt, man tā izskatījās pēc miskastes zoodārzā.

Kas to būtu domājis...
    http://forums.dlink.com/index.php?topic=72749.0

pēc instrukcijas saliku - viss strādā.
    Ideja - uzliekam original dlink firmware, uzliekam pilno ddwrt un uzreiz pēc tam web-upgrade pārflešo pāri!!!

Nu tā no zila gaisa šo nevar izdomāt...

aa nē, mani prieki bija ļoti īsi...

Iesaku openwrt, krietni stabilāks uz mana mājas tp linka kuram ik pa laikam vifis pazuda ar dd

"Today’s scientists have substituted mathematics for experiments, and they wander off through equation after equation, and eventually build a structure which has no relation to reality."/N.Tesla

Pieredzējis lietpratējs DJWoX's Avatar

Deff man tev iemest ar mikrotik?
    ...
    Pārdodu jaunus, jaudīgus un lētus Dell portatīvos datorus par vissaldākajām cenām!
    Dell EOZ / (Telefons 29392607, ... djwox@inbox.lv)

Deff, klausi DJVoXu! Nezinu par modernajiem Dē linkiem, bet man vecītis pirmās paaudzes 1043 TēPēlinks uz ddwrt nodzīvoja kaut kādus kadus gadus 9, ja ne pat 10 kamēr nenomira wi-fi, kas viņiem vājā vieta. Bet ja godīgi tad Tavs gļuks izklausās vairāk pēc dzelziskas problēmas kuru firmvāres nerisinās. Un pirms pāris mēnešiem lmt samainīja B715 pret LTE18 dēļ manām nerisināmajām problēmām un tas dzelzis ir spridzeklis, it visā!

Quote Originally Posted by BerilsLV View Post
    Iesaku openwrt, krietni stabilāks uz mana mājas tp linka kuram ik pa laikam vifis pazuda ar dd
    openwrt šo neatbalsta, gan jau tieši šī iemesla dēļ ka tas 890l ir miskaste

Quote Originally Posted by DJWoX View Post
    Deff man tev iemest ar mikrotik?
    nerēali daudz jāmācās lai to lietotu. man internetu arī vajag tomēr.

Beidzās šis case tā, ka pēc restarta rūteris nevar saglabāt settingus un mainot kaut ko izrubās web gui. pēc laika tas ir pieejams, un tiklīdz kaut ko tur baksta - atkal pazūd.

Deff, nu nekas tur nav jāmācās. Pat man neko nevajadzēja kā tikai plug'n'play, to fixēto ip failserverim DJWoX pieslēdzās un sačinīja caur anydesk, pēc tam lēnā garā tikai pa brīvajiem brīžiem sāku burties cauri vispirms quickset, pēc tam jau webinterfeisam, pat atradu kā nomainīt aizmirsto admina paroli.

Quote Originally Posted by deff_ins View Post
    Beidzās šis case tā, ka pēc restarta rūteris nevar saglabāt settingus un mainot kaut ko izrubās web gui. pēc laika tas ir pieejams, un tiklīdz kaut ko tur baksta - atkal pazūd.
    Un šis reāli izskatās ka kādam procim ir atlīmējušās bumbas vai nu dēļ brāķa vai hvz kā, un šis netur to slodzi ko uzliek webgui. Vai rams nomiris.

man ddwrt šitā gandrīz nokāva vienu tplinku - tur kur bija jāieraksta jaunais password, nepiefiksēja jauno paroli, bet veco stock izdzēsa
    beigās es nevarēju tikt iekšā ne ar kādu paroli un pēc noklusējuma reset poga bija atslēgta, plus neviens cits reset paņēmiens nestrādāja
    nācās lodēt vadus un caur seriālo iebarot stock firmware. visa šitā seska vietā labāk būtu pircis citu

Quote Originally Posted by deff_ins View Post
    nerēali daudz jāmācās lai to lietotu. man internetu arī vajag tomēr.

Quote Originally Posted by noname View Post
    Deff, nu nekas tur nav jāmācās. Pat man neko nevajadzēja kā tikai plug'n'play, to fixēto ip failserverim DJWoX pieslēdzās un sačinīja caur anydesk, pēc tam lēnā garā tikai pa brīvajiem brīžiem sāku burties cauri vispirms quickset, pēc tam jau webinterfeisam, pat atradu kā nomainīt aizmirsto admina paroli.
    Netici viņiem!
    Ņem jaunu un ātru tp link Archer AX20 un miers!
    Last edited by CeleronS; 4 Weeks Ago at 11:59.
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Quote Originally Posted by CeleronS View Post
    Netici viņiem!
    Ņem jaunu un ātru tp link un miers!
    Noname jau arī nevar ticēt, viņš manuprāt par LTE18, kuram jau defaultkonfigs ir virsū
    Citam uzlikt to jau nu "ir mega sarežģīti".
    Nu nez, priekš parasta cilvēka tur nav vispār no kā baidīties. Tad kad vajag ko vairāk, kādu port forwarding, vai VPN, tad pirmajā momentā var ķert šoks, bet ..

ņemu mikrotiku un būs labi, esmu spējīgs tagad apgūt lietas - nekas jauns mani nebiedē. hap ac2 liekas kičīgs produkts!
    bet pa ceļam iemācījos vēl par šo
    https://advancedtomato.com/downloads

vēl viena jauka alternatīva, tiesa ar ļoti ierobežotu iekārtu daudzumu, ddwrt un openwrt.

paņem vienkāši TPLink Wi-Fi extender un ieliec access point modē. Iespraud, appā iebaksti WiFI name un aizmirsti, ka vispār kas jākonfigurē kādreiz bija. Tikko tādu iespraudu un nav jātnes. Mikrotiku jāēnm, kad liekas izvirtības, par kurā m turklāt neviens nemaksā, nespēj atmest. OK vēl kad vajag bez wifi router, ko sienā iebāzt un aizmirst, arī nav īsti citu variantu

Quote Originally Posted by Hrjum View Post
    paņem vienkāši TPLink Wi-Fi extender un ieliec access point modē. Iespraud, appā iebaksti WiFI name un aizmirsti, ka vispār kas jākonfigurē kādreiz bija. Tikko tādu iespraudu un nav jātnes. Mikrotiku jāēnm, kad liekas izvirtības, par kurā m turklāt neviens nemaksā, nespēj atmest. OK vēl kad vajag bez wifi router, ko sienā iebāzt un aizmirst, arī nav īsti citu variantu
    es mājās mācos linuxus un weblietas - vajag pavirināt portus un tā. tā kā man noder kaut kas no tām izvirtībām.

Porti un vpn (+-viens vpn) būs arī tplinkam.

Vnk. uzmanies, ja ikdienā vajag kaut kādu ķīniešu gadžetu/wifi kameru, mikrotiks ko tādu cauri neizlaidīs defaultā. Es, piemēram, nevēlos tērēt savu laiku un lasīt logu, man vieglāk ir nopirkt muļķa drošu rūteri kurš defaultā laidīs cauri visas šitās wifi kamers utt.

No otras puses - ja viss sanāk, MT ar savām fīčām ir fantastisks! + vēl ļoti patīkami upgreidot to pašu konfigu uz jaunu dzelzi
    Last edited by CeleronS; 4 Weeks Ago at 13:38.
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Pirms ko tādu darīt, neaizmirstam par UPnP CVE-2020-12695 Data Exfiltration & Reflected Amplified TCP DDOS & Port Scan via UPnP SUBSCRIBE Callback ievainojamību, sauktu arī par CallStranger
    Jaunība ir trūkums, kas ar katru dienu iet mazumā

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)