Results 1 to 6 of 6

Thread: Kartei nestrādā apgaismojums!

Default Kartei nestrādā apgaismojums!

Hei, man te ir viena problēma, ar kuru jājos jau gana ilgi, arī interneti nespēj sniegt atbildes.
    Karte- Gigabyte AORUS 1080ti Xtreme. Ieradās pie manis, kārtīgi pastrādājusi fermā, un jau ar šo figņu-

ieslēdzot kompi, visas gaismas kartei uz īsu brīdi nomirgo un tad vairs nedeg. Ventilatori griežas, karte visādi citādi uzvedas labi, klokojas lieliski, gļuku nav.

Ko tik es neesmu mēģinājis- vispirms pāršuvu biosu uz jaunāko (lai gan tas jau tur bija). Nekā. Izjaucu, pārbaudīju katru konektoru gan gaismām, gan ventiem- strādā. Pārbaudīju konektorus uz kartes- dod ārā strāvu pie slodzes. Šuvu vienu biosu pēc otra, pāris reizes arī "nobrikoju" karti, bet arī šī pi$a par velti. Nesen bija līdzīgi ar Zotac, tai gaismas bija, bet pazuda, bet tīklā bija atrodama Zotac firmware fix programmele, kas izlaboja kļūdu, un gaismas sāka strādāt. Gigabyte nekādu tādu fix, cik man zināms, nav izlaiduši, un viņu biosi, tas ir murgs.

Varbūt kādam ir pieredze ar līdzīgu situāciju?
    tik ļoti ūber, ka skūšanās krēma vietā izmanto termopastu.

Pamēģini uzinstalēt GB RGB fusion 2.0. Man ar šo karti līdzīga problēma - kā nav win palaišanas reizē palaista šī progr, gpu rgb nestrādā.

Quote Originally Posted by Kursis View Post
    Pamēģini uzinstalēt GB RGB fusion 2.0. Man ar šo karti līdzīga problēma - kā nav win palaišanas reizē palaista šī progr, gpu rgb nestrādā.
    ok, pamēģināšu, varbūt jau mēģināju, es vairākām šāda tipa programmām gāju cauri. Jocīgākais ir tas, ka man ir vēl viena Extreme un daudzas parastās versijas, visām gaismas strādā ideāli uz jebkura kompja. Domāju, varbūt šai fermeris atslēdzis biosā apgaismojumu, lai gan nezinu nevienu pašu, kas tā darītu. Otra doma ir drūmāka- nosprādzis RGB kontrolieris uz kartes.

Bez lodāmura tur tikai šāds fix iespēams:
    https://cenuklubs.lv/40-led-diozu-vi...as-294115.html

Quote Originally Posted by Kursis View Post
    Man arī bija problēmas ar Gigabyte softu uz GTX 1070 G1(vecais reference tipa layout, ne tāds kā uz 1070Ti G1) vairs jau neatceros kura versija nostrādāja. Ar GB RX570 Aorus gāja gan vecā versija gan jaunākā.
    Dell 5285 / i7 7600U / 16gb / SSD RC100 240gb + 256gb

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Bez lodāmura tur tikai šāds fix iespēams:
    https://cenuklubs.lv/40-led-diozu-vi...as-294115.html
    nebūs eglīte jārotā, ja kompis jau s****ēs kā sarkanais kvartāls

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)