Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 55 of 55

Thread: Aizņemties USB DAC/Austiņu pastiprinātāju.

Redz kvazi jau cita problēma, viņam it kā nav jāsiekalojas uz to kas internetā jo sen ir ļoti neslikta sistēma, tik ik pa brīdim uznāk besis/depresija/whateva. Te imho vajag vairāk klausīties un meklēt jaunu muzonu, nevis skaldīt matus.

Quote Originally Posted by noname View Post
    Redz kvazi jau cita problēma, viņam it kā nav jāsiekalojas uz to kas internetā jo sen ir ļoti neslikta sistēma, tik ik pa brīdim uznāk besis/depresija/whateva. Te imho vajag vairāk klausīties un meklēt jaunu muzonu, nevis skaldīt matus.
    Tādi periodi pienāk katram man liekas, tapēc es klausos ļoti dažādus mūzikas žanrus, protams ka ir sev sirdij tuvākie bet nevajag sevi ierāmēt tas cilvēku notrulina, un ja tiešām galīgs besis uznāk tad vnk kādu laiku neklausos neko. Jārokas netā jāskatās ko citi klausās utt. Citreiz uzlieku kādu random spotify vai youtube pleilisti un muzons pats atnāk... Šādi esmu atradis mūziku ko tagad speciāli uzlieku atkal un atkal.

Pieredzējis lietpratējs kvazi's Avatar

Man ir ok sistēma tumbām, bet austiņām man nekā nav. Ok, varētu lietot DAC, bet gribas kaut ko potenciāli portablu.

Es vēl tagad gaidu, kad ar kaut kādu setapu man šitās dt770 liksies tik pat superforšas kā dt880 no esi maya/juli@ skaņaskartes. Jā, 880 ir atvērtās un ne tik ļoti congested pēc dizaina, un ir tuvu, bet nav īsti TAS. Tā brutāli vnk urbt caurumus šajās negribas. Aizrakstīju beyeriem jautājumu, cik maksā 880/990 korpusiņi.
    Last edited by kvazi; 12-09-20 at 22:15.

Quote Originally Posted by Orange View Post
    Tādi periodi pienāk katram man liekas, tapēc es klausos ļoti dažādus mūzikas žanrus, protams ka ir sev sirdij tuvākie bet nevajag sevi ierāmēt tas cilvēku notrulina, un ja tiešām galīgs besis uznāk tad vnk kādu laiku neklausos neko. Jārokas netā jāskatās ko citi klausās utt. Citreiz uzlieku kādu random spotify vai youtube pleilisti un muzons pats atnāk... Šādi esmu atradis mūziku ko tagad speciāli uzlieku atkal un atkal.
    Nu protams, man arī ir bijušu vairāku gadu periodi kad klausos gandrīz neko un par jaunu mūziku vienkārši nav laika domāt jo vienīgais kas prātā ir paēst un atkrist gultā.

Quote Originally Posted by kvazi View Post
    Man ir ok sistēma tumbām, bet austiņām man nekā nav. Ok, varētu lietot DAC, bet gribas kaut ko potenciāli portablu.

Es vēl tagad gaidu, kad ar kaut kādu setapu man šitās dt770 liksies tik pat superforšas kā dt880 no esi maya/juli@ skaņaskartes. Jā, 880 ir atvērtās un ne tik ļoti congested pēc dizaina, un ir tuvu, bet nav īsti TAS. Tā brutāli vnk urbt caurumus šajās negribas. Aizrakstīju beyeriem jautājumu, cik maksā 880/990 korpusiņi.
    Nedari šitādas muļķības, kanibalizācijas vietā labāk paņem patestēt kaut ko no citiem ražotājiem.

Pieredzējis lietpratējs IronSoul's Avatar

Thx, es visticamākais uz nākamo nedēļ tikai varēšu tā brīvi atļauties patestēt - padošu ziņu. Tu vēl joprojām pārdaugavā?
    jap

Quote Originally Posted by Orange View Post
    Pie PC izmantoju Cambridge audio Dac Magic Plus, nekas īpašs ar pavāju austiņu stiprekli, bet pie PC man pagaidām pietiek, bet kad eju ārā ir pleijeri un tur ir cits stāsts.
    he he es ar tagad uz DacMagic Plus dzīvo, man pietiek Ja gribu iekurbulēt savas DT770 80 Ohm vai HD650 ausis un pabaudīt jaudu, tad pie izejas stāv Little Dot MKII amps
    Ryzen5 3600/ASRock B450 Steel Legend/G.Skill Ripjaws V 16Gb/rx5700xt 8Gb/SX8200pro 1TB m.2/Cooler Master Cosmos II/MG279Q 27''IPS144Hz/DacMagic Plus/DT770 & HD650
    Kuuminsh;
    Nezinu no kā sastāv atomi, bet ir pamatotas aizdomas, ka tev galvā, viennozīmīgi, dominē salmu un kaku maisījums.

Pieredzējis lietpratējs melts's Avatar

Ok, varētu lietot DAC, bet gribas kaut ko potenciāli portablu.
    Lietoju FIIO K3 - skan manām ausīm labi un var arī līdzi paķert.
    *Sanity not included

Pieredzējis lietpratējs atkars's Avatar

Es arī uz FiiO K3 sēžu un esmu ļoti apmierināts! Audio Technica ATH-M50X ausis un Edifier R1850DB tumbas laižu caur šo DAC'u.

starp citu pēc maniem novērojumiem spotifaijs skan labāk ja atslēdz to "auto volume for all tracks" vienādotāju..
    Desktop 100% silent PC: Asrock J5005 mini itx, 85w brick psu, 8GB RAM, SSD, mini itx case.
    HTPC: Gigabyte GA-A320M-H, Athlon 200GE (passive cooling) , 8GB RAM, SSD+HDD, Cooler Master CM media 260 ATX

Tiku pie B&O H6, un esmu ļoti apmierināts, kā viņas skan no mana UCA202. Ok, augšas dažos ierakstos ir grūti izturamas (vairāk pašu austiņu, ne UCA vaina), bet viss cits ir vienkārši super. Man liekas, ka ausīs neesmu dzirdējis basus tik zemus + neizplūdušus, un galīgi bav kaut kāda stulba midbass bump.
    Žēl, ka nemāku lodēt, - tā uztaisītu vēl šo- http://nwavguy.blogspot.com/2011/03/...rankendac.html

Esmu klausījies B&O H6, man galīgi nepatika. Vienīgais plus bija tas, kā viņas ir uzbūvētas, bet tāpat spieda man galvas vidus daļu.

Bass man šķita tāds, ko vislabāk raksturo vārds - LOGITECH Vokāls man likās krietni neizteikts un augšas griezīgas.

Bet, tā ir tīri gaumes un mūzikas izvēles lieta. Katrs klausās to, kas patīk.
    Devāmies māju medībās....

Par augšām nedaudz piekrītu, bet to var risināt ar plānu papildus švammīti.
    Viss pārējais gan man tur šķiet ļoti niansēts, detalizēts, precīzs, ātrs un lineārs. Un vispār H2 man arī ļoti patika, es gan tieši teiktu, ka viņas ir fun.
    Un vokāls H6 man tieši liekas ļoti labs.
    Tev bija gen 1 vai gen 2 viņas?
    Last edited by kvazi; 3 Weeks Ago at 20:23.

Tiku pie B&O H6, un esmu ļoti apmierināts, kā viņas skan no mana UCA202. Ok, augšas dažos ierakstos ir grūti izturamas (vairāk pašu austiņu, ne UCA vaina), bet viss cits ir vienkārši super. Man liekas, ka ausīs neesmu dzirdējis basus tik zemus + neizplūdušus, un galīgi bav kaut kāda stulba midbass bump.
    Žēl, ka nemāku lodēt, - tā uztaisītu vēl šo- http://nwavguy.blogspot.com/2011/03/...rankendac.html
    kupil tās ss.com?

Nop, ebay.

Esmu par 99% pārliecināts, ka tās bija GEN 2 ausis.

Kā ar DAC testu, sanāca Tev kaut ko salīdzināt?
    Devāmies māju medībās....

Tiku pie Sound Blaster X-Fi HD, bet nejutu baigo atšķirību no sava UCA202.
    Kaut kad vēlāk joka pēc pieslēgšu savu north star design dac un salīdzināšu ar uca202, bet domāju, ka nekādu starpību nemanīšu.
    Last edited by kvazi; 3 Weeks Ago at 18:13.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)