Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 46 of 46

Thread: Plaisa uz vējstikla, vai var iziet skati?

Man bija kasko (sudraba kasko no Balta, poor mans kasko) uz 1 gadu paņemts priekš sevis, bija garāki gabali jābrauc, tad evakuators, lai ir iekļauts, katram gadījumam. Man jau bija plaisa, ko nepamanīja (augšējā stūrī šofera) un vnk pazvanīju un teicu, ka brauca auto priekšā un uzmeta akmeni. Paprasīja, kur ērtāk un braucu uz triplex mainīt. Pēc tam tēvs un brālis arī stiklus mainīja, bračkam līdzīgi kā drunk_lizard uzmetās ziemā un tēvam patiešām uzmeta akmeni. Neviens nekur neko neatrādīja un visu nomainīja. Vienīgi, kad brālis man pazvanīja konsultēties ko teikt, teicu, lai nesaka, ka vnk parādījās plaisa, bet braucot, izskatās, ka pareizs lēmums.

Pašlik es ņemu tikai zelta Octa pie Compensa, kas ir pāris eur dārgāka nekā parastā octa (pie viņiem), bet iekļauts ir risks sadursmei ar dzīvniekiem un, ja pats izraisi avārīju, tad arī kaut ko var dabūt - vienīgais kaut cik jēdzīgais OCTA produkts @LV, nevienam citam nav dzīvnieki OCTA iekļauti, jāpērk otra polise uzreiz. Neredzu jēgu manam vecajam opelim kasko gan, atkarīgs jau no auto ar ko brauc ko grib.

71.29eur uz gadu Opel Astra 2007.g. 1.7 dīzelis. 10. bonus malus klase
    Last edited by Flyby; 3 Weeks Ago at 14:59.

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

khm, nomaini brokeri
    tie ir pamatriski, kam KASKO arī ir domāts, par kuriem parasti nekas arī nav jāpiemaksā
    BALTA, +6€ standarta līgumam, ja plāno braukt ārpus Baltijas un mīnuss kaut kas, ja nevajag aizvietošanas auto.

https://fv2-6.failiem.lv/thumb_show....b3f8d9uye&view

Ups, sorry, nepamanīju kurā brīdī no KASKO uz OCTA pārleci. Bet dzīvnieki toč ir pieejami gandrīz visiem iekš OCTA.
    Last edited by Bender; 3 Weeks Ago at 15:47.

Quote Originally Posted by drunk_lizard View Post
    ko dariit? bija kaska, kur pasuutiija tirzt, ibo nav satiksmes negadiijums, nav kriminaala, neviens nav vainiigs... et rouge...
    90' sākums? Iespējams polisē bija kāda speciāla atruna sakarā ar stiklojumu.
    Kamēr tu pa Kursku siltā tankā vizinājies, tikmēr es apsaldēju kājas pārtikas noliktavas sargājot!

nu ap 10-15 gadi atpakāl tā bija tuvu normai, ka stiklus nesedza

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Pirmo KASKO pirku 2005. Sedza pat skrāpētu sānstiklu bez vainīgā meklēšanas.

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by Alis View Post
    90' sākums? Iespējams polisē bija kāda speciāla atruna sakarā ar stiklojumu.
    Kas tie par uzņēmumiem? Es ja nopiržos, varu par kasku uz servisu aizvest, lai izvēdina.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)