Results 1 to 18 of 18

Thread: 30XX sērija- ūdensbloki un kartes ar ūdensblokiem.

Pieredzējis lietpratējs fubar's Avatar

Default 30XX sērija- ūdensbloki un kartes ar ūdensblokiem.

Domāju, ka ir vērts taisīt augšā tēmu. Ne man vienīgajam gaming kompim interesē tikai šāds risinājums. Pagaidām tas tirgus patukšs, vērā ņemama ir ASUS karte, kuru ļoti grūti dabūt, protams. Vai kāds jau ir atradis sakarīgus aftermarket? Ar 3080 un 3090 viss viegli, bet izaicinājums ir kaut ko atrast 3070!
    tik ļoti ūber, ka skūšanās krēma vietā izmanto termopastu.

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Pie reizes paņem sev AssRock x570 aqua vai līdzīgu.

jā, manu favorītu Taichi jau bīda malā tevis pieminētā plate, vai MSI CARBON EK X.

vari manu tuf 3070 dabūt
    zem galda mētajas
    Kas kaunu nezin , badu necieš .
    Ir tikkai viena patiesiba - manējā !

Quote Originally Posted by sarkanaodze View Post
    vari manu tuf 3070 dabūt
    zem galda mētajas
    es tavu tufu ļoti labprāt dabūtu, bet ne jau pa 900 m̶a̶n̶s̶ ̶t̶u̶f̶s̶ ̶t̶i̶k̶a̶ ̶a̶t̶v̶e̶s̶t̶s̶ ̶p̶i̶e̶ ̶m̶ā̶j̶a̶s̶ ̶d̶u̶r̶v̶ī̶m̶ ̶n̶e̶a̶t̶v̶ē̶r̶t̶ā̶ ̶k̶a̶s̶t̶ē̶ ̶p̶a̶ ̶7̶2̶5̶,̶ ̶u̶n̶ ̶t̶a̶s̶ ̶j̶a̶u̶ ̶v̶ē̶l̶ ̶b̶i̶j̶a̶ ̶ļ̶o̶t̶i̶ ̶d̶ā̶r̶g̶i̶ ̶;̶)̶ ̶

Edit: atvainojos, sapisos, gara diena, kartes šurpu turpu. Man gan atbrauca 3060ti TUFF. Bet 3070TUFF regulāri ir pieejams pa ~830 ar sūtīšanu uz Latviju. Es par šādu pašu summu izvēlējos SUPRIM, bet TUFF arī ir lielisks.
    Last edited by fubar; 01-16-21 at 20:03.

par tēmu beidzot šie sāk aizvien vairāk izskatīties kā labākā aftermarket izvēle:
    https://shop.watercool.de/HEATKILLER...-3090-ACRYL-Bl
    tik viņu lapā vispār ne sūda nevar saprast, kurš modelis kurai kartei. EVGA tik atsevišķi izcelti.

Quote Originally Posted by fubar View Post
    es tavu tufu ļoti labprāt dabūtu, bet ne jau pa 900 m̶a̶n̶s̶ ̶t̶u̶f̶s̶ ̶t̶i̶k̶a̶ ̶a̶t̶v̶e̶s̶t̶s̶ ̶p̶i̶e̶ ̶m̶ā̶j̶a̶s̶ ̶d̶u̶r̶v̶ī̶m̶ ̶n̶e̶a̶t̶v̶ē̶r̶t̶ā̶ ̶k̶a̶s̶t̶ē̶ ̶p̶a̶ ̶7̶2̶5̶,̶ ̶u̶n̶ ̶t̶a̶s̶ ̶j̶a̶u̶ ̶v̶ē̶l̶ ̶b̶i̶j̶a̶ ̶ļ̶o̶t̶i̶ ̶d̶ā̶r̶g̶i̶ ̶;̶)̶ ̶

Edit: atvainojos, sapisos, gara diena, kartes šurpu turpu. Man gan atbrauca 3060ti TUFF. Bet 3070TUFF regulāri ir pieejams pa ~830 ar sūtīšanu uz Latviju. Es par šādu pašu summu izvēlējos SUPRIM, bet TUFF arī ir lielisks.
    800 eur laidīšu pec mēneša kad karte būs atpelnijusi cenas kritumu
    kad mainoju reali novērtēju hi end galu. Bet ikdienas geimam man būtu pilnigi pie kājas - max zemāko cenu un zināmu brendu ko iesūdzēt tiesā
    Kas kaunu nezin , badu necieš .
    Ir tikkai viena patiesiba - manējā !

arī izskatās labi, bet vispār bez poņas kad būs un vai būs:

https://www.evga.com/products/produc...10G-P5-3899-KR

Uzliku savai asus 3080 tuf gaming oc- EK-Quantum Vector TUF RTX 3080/3090 D-RGB - Nickel + Acetal + EK-Quantum Vector Backplate.oc ir core +170 memory + 700(var 1000 tik fps iet uz leju) temp idle 18 20 geimos max 42.

Bannned Kuuminsh's Avatar
    Blog Entries
    1

A kāda tagad ir norm cena 3080, pie nosacījuma ka ir dabonama?
    3070 neinteresē ibo gribās norm setingus un stabilus 140fps
    Kaut gaaaaan... moš ir vērts mazliet upurēt setingus un ja 3070 ir jūtami labāka cena kā 3080... kaut gan 8GB rams ir baaaaaaigi maz.
    :/

Dateksāa lapā saka ka esot uz vietas
    Asus GeForce RTX 3070, 8GB GDDR6, TUF Gaming
    999,00 €

Bet nu 1k par 70 sērijas karti šķiet mazliet par šerpu :/

P.S par Clix.lv tur viss skaidrs... appisēju kantoris.
    Ja pareizi saprotu, tad Megawatt.lv arī tāds pats, ibo grūti noticēt ka šiem visu laiku ir pieejamas 3080 par 1.2k
    Last edited by Kuuminsh; 01-18-21 at 14:40.
    Только массовые расстрелы програмистоф спасут Родину!

nope nav jēga no 3070, jāpagaida 3080 jēdžigs stock, vai 3070Ti

Es būšu pārlaimīgs, kad man beidzot KAUT VIENA 3070 ieradīsies. Nav nekas sakarīgs tajā galā zem 800 (3070), vispār nav 3060 ti, vispār nav 3080. 3090- aber lūdzu! Es gribu protams spēlēm 3080 ASAP, bet te uz vietas maksāt 1100 negribu, un tur nav. Jau 3060ti, vienīgā, kas fiziski jau ir pie manis, labi ieliek 1080ti, būdama klusāka un vēsāka. Vai tas bija ~700 vērts? Ja aktīvi spēlētu šobrīd- droši vien. Ja rēķinam, ka gaming rig brīvajā laikā sevi smuki atpelna (no 5 eiro dienā), tad tu esi dabūjis par velti šo karti mazāk kā pusgada laikā. KAD VĒL TĀ IR BIJIS?

Bannned Kuuminsh's Avatar
    Blog Entries
    1

fubar aprēķins, manuprāt ir absolūt nekorekts.
    Kartes retabilitāte ir ļoti dinamisks pasākums un visi šitie optimistiskie kalkulātrori, kā likums, melo, jo neviens nezina kas ar kriptu notiks rīt/parīt/aizparīt.
    Pa kam, rentabilitāti izrēķināt uz priekšu nav iespējams. Pat ne aptuvenu.
    Var tikai piemest iespējamību ka reālais laiks ar visiem konvertācijas un rozetes izdevumiem būs vismaz x3 ko rāda kalkulātori.
    Bet tik pat labi var izrādīties ka rozete ir nerentabla vai ka pēc mēneša peļņa ir 0.50centi.
    Visa cita starpā fubar principiāli aizmirst par to ka mainings ir darbs un pisinoties fonā "aj... gan jau kaut kā pats no sevis viss notiksies" nejuja nekas nenotiksies

KAD VĒL TĀ IR BIJIS?
    eeeee nu tā tak ik pa laikam gadās.
    Piemēram, tai pašā 2017 rēķināja ka karte būs pa nullēm par pēc 3 mēneši.

P.S TUFu 3080 par 1.1 paņemtu uz vietas uz sitiena.
    Laikam
    Только массовые расстрелы програмистоф спасут Родину!

Es nevaru principiāli aizmirst to, uz ko man aiziet daudz laiks, tas IR darbs. BET - vairāku fermu ar daudzām kartēm uzturēšana. Arī jau - kad viss palaists, vari aizkūpināt cigāru, un vismaz pirmo gadu fermas tev prātu nečakarēs, tik retu reizi aizej pārstartē, vai nospied telefonā pogu. Gaming rig, kuru es nekad neslēdzu ārā, klusi rok fonā, neko no manis neprasot, es pat aizmirstu, ka tur kaut kas notiek. Mani aprēķini- nu reku ir elektrības cena, reku hashrate, tas tā kā nemainīsies tuvākajā gadā, diezgan droši Kurss, nu palēkās, jā. Baigi palēkās? Ne baigi. Pavisam noklāsies? Nez vai. Augstākā matemātika? Nope. Rezultātā sanāk daudz maz precīzs aprēķins. Es tak neteicu 6.81 dienā, ne? Ir vēl vienkāršāk- paskatīties reālo ieguvumu, piemēram, šomēnes. Drīzāk kurss augs, kā kritīs, tātad aprēķini pat pieticīgi. Ok, 2017 gadā es, kā liela daļa no jums tagad, grozīju ar pirkstu pie deniņiem, nezinot, cik tur kam kas atpērkas. Gan jau ka atpirkās arī tur 3, 4 vai 6 mēnešos, tās mājas ezeru krastos pašas sevi neuzcēla!

TUF gan piedāvā tikai nodokļu žuļiki megawat, un ar pa 1200. Vēl nedaudz piemaksājot- STRIX (labākais).

Par 30xx blokiem...

Ir fizsiki jāskatās uz PCB piemēram partneru 3060ti varētu derēt bloks no 3070...

Piemēram kā tas bija uz vecākā laiduma gigabyte 1070 1080 108ti G1 bloki ar mazu modu derēja uz visiem pcb un kā tas bija ar Asus OEM 10xx sērijas kartēm kur 1060 1070 1080 bija visiem vienāds PCB garumā kā references, bet neviens ūdens bloks neder jo custom dēlis.

Protams Nvidia reference 3060 3070 3080 3090 visām ir savs PCB bet tas neliedz partneriem štancēt 3060 un 3070 uz vienādiem PCB lai ieekanomētu uz ražošanas procesu.

Piemēram uz aci man 3060ti TUF pcb izskatās tik pat garš un plats kā 3070 TUF(vismaz backplate skrūves ir 1:1), kas darās zem dzeses varēs pateikt tikai tam kam ir 3060Ti un gatavs viņu izjaukt, bet domāju vnk mazāk barošanas komponentes, ram un viens 8pin konektors mazāk.

Protams 3080 TUF ir jau pavisam cits zvērs bet 3090 TUF ir prakstiski vienāds layout ar 3080 TUF

3080/3090
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_6.jpg 
Views:	19 
Size:	195.0 KB 
ID:	42574

3070
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_7.jpg 
Views:	16 
Size:	81.9 KB 
ID:	42575

EDIT

aļika blokiem parasti ir milzīgs saderības saraksts starp tieši partneru karšu PCB tipiem un ātrāk pieejams kā citiem lielajiem custom WC ražotājiem, kā arī daudz foršākām apkares iespējām uz IN/OUT portiem digitāli LCD ar noderīgu info u.t.t.

EDIT2

Esmu redzējis cilvēkus sūdzamies par par 3090 dzesēšanu jo backplate pusē ir puse no Vram moduļiem kas tai kartei ir. Būtu nice bloks kas nosegtu abas puses ar full cover blokiem no abām pusēm un savā starpā ir savienots ar vienu lielu plexi kluci
    Last edited by redondo; 01-19-21 at 18:33.
    Dell 5285 / i7 7600U / 16gb / SSD RC100 240gb + 256gb

Pēdējās nedēļas esmu prom no interneta un palaidu EKWB expo garām. Bet šī ir laba ziņa, noteikti sekos izstrādātāka produkta izskats ar full cover plexi u.t.t. iespējams arī plašāk izplestiem ūdens kanāliem uz backplate un protams cenu 300-400eur.
    Dell 5285 / i7 7600U / 16gb / SSD RC100 240gb + 256gb

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)