Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 41 to 60 of 95

Thread: Auto iegāde svētdienas braucējam ieteikumi

Pieredzējis lietpratējs atkars's Avatar

Quote Originally Posted by Viruss View Post
    Nu i nafig tādu lamatu. Liekas ka brauc ar kaut kādu veļasmašīnu.
    Mļe. Iedevi good laugh pie kafijas no rīta.

Man tā bija ar 2.0D Corolla 2002 kad vajadzēja dzīt.

Pieredzējis lietpratējs sharix's Avatar

Ko jūs saprotat no mocībām - 2003. polo ar 52Zs un 2004. golp ar 75Zs ir īstie šosejas kingi
    PUTIN - pull out!

Slavenajam golf 4 ir tāds 1.9 sdi dzinējs, turklāt to pamanījās stūķēt pat variantā. Lai nogrābstās, ja sajauks ar tdi. Uz šosejas būs jābrauc aiz fūres visu laiku (nu ja izdosies iesēsties astē), pilsētā regulāri pazemos pusaudži ar aixam.

Nu bet bija tač forši pirmie golfi ar 1.6d, man patika, viss mehānisks, pilsētā vienmēr jūties kā sacīkšu trasē.

Quote Originally Posted by osscar View Post
    mums ar darbā kādreiz vienā kantorī bija jauni avenši vai corollas ( hvz neatšķiru tos ) ..ar variatoru - psc, viņus veda pāršūt pa garantiju - tā arī bija kā biedrs te minēja - iemet pedāli stiprāk grīdā ( nu jāiekļaujas plūsmā ) = a tas neiet apgriezieni uzlec līdz 5K un variators tupī....Otrs mīnuss - nenormāli zemi....jābrauc kā vestu jēlas olas vai alus pudeles bez kastes....uz katra pampaka plastmasas ķeras.
    5k izklausās pec darba abarotiem, atmosferikais benzīns, domajams tad viņam ir max nm un hp. Tas tev nav 1.9 tdi, kur pārslēdzies pie 1.5k benzīns ir jāgriež, lai ietu.
    Autoram iesaku budžetu dalīt ar 2, mazāk zaudēsi no vērtības krituma, jo mašīna tāpat maz lietota tiks. Vai otrā galējība, paņem kādu v8, būs vismaz prieks sejā tos 2k gada nobraucot.

Quote Originally Posted by Sephy View Post
    Sveiki, gadā nobraucu kādus 2-3k. Puse nobraukuma pilsētā, puse ārpus. Gribu iegādāties ģimenes auto, tātad universāli vai hečbeku. Cena 3000-4000 euro robežās.
    Svarīgi ir, lai ņemot vērā mazo nobraucamo kilometru skaitu gadā, nav katru gadu jāremontē. Ļoti svarīgi, lai nebūtu problēmas ar elektroniku un var iedarbināt ziemā un lai nerūsē stāvot pie daudzdzīvokļu mājas pagalmā(garāžas nav). Uz kādiem auto skatīties ss.lv ?

p.s.
    Taksi lūgums neieteikt, jo problēmas ar bērnu pārvadāšanu/braukšanu uz laukiem.
    Nezinu, kur tu dzīvo, bet Rīgā pie tiek maziem nobraukumiem auto nevajag, jo ir normālas auto nomas, kur sarunā uz brīvdienām auto un tev pat pie mājas pieved to un to tur arī savāc. 2018/2019. gada nopakotu WV Passat par 20EUR/dienā. Rēķini, ka puslīdz normāls alkohols jau maksā ~20EUR.

P.S. Ar auto ir jābrauc, jo vairāk tas stāv, jo biežāk tas plīst.

Kur var dabūt par 40 eur 2018 gada passatu uz nedēļas nogali?

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Kaut kā man arī šķiet, ka tajos 20€/dienā iekļaujas tikai padsmitgadīga plika Astra vai labākajā gadījumā Golf.

Un vēl tāda niansīte, kā drošības nauda.

Pieredzējis lietpratējs KPIEBC's Avatar

Kādi 200-300€ mēnesī? Kas tas par lūzni vai luxus auto?
    9 gadus braucu ar japāni, kam mainīju tikai eļļu un bremžu klučus. OK, vienreiz zobene, bremžu diski un amīši vēl. Viss. Būtu pretrūsas apstrāde sākumā veikta - tas autiņš vēl tagad brauktu.

degviela, apdrošināšana, un tas vēl neskaitot savu laiku džit uzservisu, benzīntanku utt.

Nekādi nevaru iestāstīt saviem programmieriem, ka pie viņu algas nevajag pašiem uz tehnisko džit, samaksā ka'dam 50eur un nezaudē pats pusi dienas pa kuru nopelna vismaz divreiz vairāk...

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Par tevi šaubu nav, tu pat sievai par trīs minūšu savu prieku esi gatavs samaksāt. Jeb otrādi, sieva par katru skūpstu maksā?
    Citam tā stunda ceļā uz TA ir smadzeņu izvējošanai un jaunu ideju ķeršanai.

Es, dienās, kad esmu pie stūres, stundas laikā saplānoju visu un galapunktos izskrienu cauri ar 3-5 minūtēm.
    Last edited by Bender; 1 Week Ago at 20:33.

Pieredzējis lietpratējs sharix's Avatar

Bender - žetons no manīm Es arī mājās pats zāli pļauju un mašīnām mazos remontus taisu - galva no ekrāniem un klavierēm atpūšas
    PUTIN - pull out!

Es aizvakar taisīju svečvadus no nulles aizvēsturiskajam čuguna klucim, jo veikalā tjipa kruts jauns komplekts bija precīzi tāds pats kā 5 mēnešu laikā izdegušais. Var tikai sūdu nopirkt vai nu par vidēju vai lielu naudu.

Vajag no monitoriem un IT regulāri galvu vēdināt un savādāk padomāt.

Quote Originally Posted by fuuzels View Post
    5k izklausās pec darba abarotiem, atmosferikais benzīns, domajams tad viņam ir max nm un hp. Tas tev nav 1.9 tdi, kur pārslēdzies pie 1.5k benzīns ir jāgriež, lai ietu.
    Autoram iesaku budžetu dalīt ar 2, mazāk zaudēsi no vērtības krituma, jo mašīna tāpat maz lietota tiks. Vai otrā galējība, paņem kādu v8, būs vismaz prieks sejā tos 2k gada nobraucot.
    Es par v8 balsoju!

Quote Originally Posted by gashixx View Post
    Es par v8 balsoju!
    V8 taču bez turbo neiet
    Lemberga W12 tieši ir izlikts pārdošanā:
    https://www.delfi.lv/auto/zinas/foto....d?id=52868809

Uzzini Robbyworks perekupu telefonu numurus un stalkerē. Jābūt labam piedāvājumam. :-)

Robyworks vispar to žurciņu var vinnēt par velti =)

Varēja ... tagad jāmedī Audi A4. Bet atkal, nezin viņi paši cik liks iekšā līdzekļus.

Tiku pabraukt ar vienu uzņēmuma toyotu ar kkādu mazu benzīna dzinēju. Nezinu kam tādas mašīnas ražo, ja motors spiež pēdējo sulu, lai uzbrauktu uz vanšu tilta Vienīgais labums ka 0-40 ir zibenīgi, tur tā jauda arī beidzas.
    Posta autoram, ja izvēlas tomēr pirkt nevis īrēt, varu tikai ieteikt izvairīties no nezināmiem plačiem un paskatīties vispirms kārtīgi atsauksmes. Pats savu passatu iepirku auto īle un herbst (pieder subaru centram), pirmo gadu tik sīkumi lūza, tagad jau kā 330k nobraukti sāk lūzt kam jāluzt, bet passatiem lēti remonti Bet kopumā esmu apmierināts, mašīnu saveduši kārtībā bija pirms pārdošanas, sīkumi pa laikam izlec. Paņem benzīnieku un dzīvo laimīgs, tik personīgi nezinu mašīnu kas nerūsēs. Nu moš ja ziemā katru dienu pa sāli nevalkāsi mašīnu būs ok
    Best time to do anything is later

E46 unītis ar M52/M54 un manuālo kārbu. Vismaz tos 2-3k km nobrauksi ar kaut kādu smaidu sejā, katru reizi dzirdot to 6 cilindru skaņu, uztinot kādu saulīti un ziemā aizbraucot uz kādu ledus trasi. Detaļas 5 eur / kilogramā, sataisīt var jebkurš. No uzturēšanas dārguma, M52 lētāks, bet tad tas būs pre FL. Galvenais, lai nav uzvārīts motors, tas arī viss. PreFL, ja skaties, uzmet aci grīdai un aizm. tilta stiprinājumu vietām - ja ir plaisas, ej prom no tā auto.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)