Results 1 to 16 of 16

Thread: [pērku] bērniem planšetes (ieteikumi?)

Default [pērku] bērniem planšetes (ieteikumi?)

Meklēju planšetes priekš sīčiem 2gab. Var arī ieteikt kaut ko jaunu, protams (paldies valdībai par štuku).

• Also varat padalīties ar pieredzi kā vislabāk softiski ierobežot un monitorēt bērnu darbības (gan jau) android devaisos.
    • Kā arī konkrētus yt kanālus varbūt zinat, kur ir pamācoši video a to zb peppa pigu lupīt uz riņķi
    • Vēl kas?

Ps. Bērniem 1,5g un 4g

Kaspersky SafeKids vari mēģināt uz Android.

Manējais iemācijās krievu valodu, lupijot Nasja i papa, tik tālu, ka tagad spēlējot ar lellēm viss pamatā notiek RUS Drīz uz 5 gadi.
    Paco, vai tad Tev jau iebira?

@andrisri noted.

Quote Originally Posted by erglis4 View Post
    Manējais iemācijās krievu valodu, lupijot Nasja i papa, tik tālu, ka tagad spēlējot ar lellēm viss pamatā notiek RUS Drīz uz 5 gadi.
    Paco, vai tad Tev jau iebira?
    Manējam youtubes algoritms only english met ārā, tāpēc angliski dragā jau ļoti nopietni. Tagad aizgājis uz visādiem minecraftiem un among us strīmiem, bet tie nav labi tik mazam (4g puika). Tāpēc gribās lai ir savs aparāts un tad to var iedot uz noteiktu laiku ar kontentu ko es viņam atļauju. Un TV tad lai priekš vecākiem paliek Krieviski tik skaitīt māk un ja pasaka viņam kko krieviski tad pretī ir “ŅIET!”

Neiebira, tas jau hz kad vēl tik būs

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Family Link + atbilstošs vecumam Youtube Kids.
    Ar Family Link pie parastā Youtube klāt netiks, instalēt visu pēc kārtas bez atļaujas arī nevarēs. Var iestatīt dienas kopējo lietošanas laiku, piespiedu pauzes un naktsmieru. Lietošanas laiku var iestatīt katrai aplikācijai atsevišķi, lai nejauši nenoraujas videozvans ar vecvecākiem.

* katram bērnam vajadzēs savu G-kontu un kopā jāizveido ģimene. No lielākajiem bonusiem - ar vienu pirkumu jebkurai aplikācijai vai saturam, to var lietot visa ģimene.
    Last edited by Bender; 1 Week Ago at 22:17.

Quote Originally Posted by Paco View Post
    N|eiebira, tas jau hz kad vēl tik būs
    Visi ērgļi tik izdzird, ka būs!!! Pārējo nelasam vispār, ne? Ja slinkums lasīt, tad pateikšu priekšā kārkļiem- marts, marts būs datoru noietu mēnesis
    Jā es ar saņemto 1k tērēšu uz bērniem, bet, nu ir doma apģērbā

Es tiešām neiedziļinājos, tik zinu ka čista jābūt. Mums uz remontu aizies un bērniem cheap-o planšetes.

Būs! Līdz 18 gadiem un nedzimušiem būs!
    Esmu tik par, bet nu neesmu ne no viena dzirdējis praktiskus tēriņus bērnu virzienā!

Quote Originally Posted by Spoks View Post
    Būs! Līdz 18 gadiem un nedzimušiem būs!
    Esmu tik par, bet nu neesmu ne no viena dzirdējis praktiskus tēriņus bērnu virzienā!
    Yes, yes. Man tas pats, bet nu noteikti būs daudz ģimeņu kam tas ļoti noderēs, itsevišķi neoficiālo algu saņēmēji, kuri sēž mājās un skolo bērnus.

Quote Originally Posted by Spoks View Post
    Visi ērgļi tik izdzird, ka būs!!! Pārējo nelasam vispār, ne?
    Jā es ar saņemto 1k tērēšu uz bērniem, bet, nu ir doma apģērbā
    !) tā kā tu parasti atzīmē pieGdieni, tad šajā laikā atbildēt uz šīm nejēdzīgajām replikām nav vērts. Arī par vakcinācijas potēm teica, ka būs prioritāres rindas, bet nopotē nabaga ministrus. P.S, izslimoju Covid janvārī! Tāpēc labāk piedāvā "paco" kādu planšetu, nevis gvelz jēlības!

2) Par apģērbu, tas noteikti ir labāk kā tev alch! P>S. Laba lapa ir limango.de, mēdz būt labas lietas par lētām naudām. FB ir dāmas, kas organizē piegādes.

3) Ej ar mieru!

Biju iegriezies bitē, un kamērt bija jāuzgaida, pačamdīju aiz muguras stāvošo planšeti- Samsung Galaxy Tab A7. Likās super! Šķiet par 300€ vispār kolosāls aparāts.
    Protams esmu baigais samsung fans, bet nu piedodiet neesmu labāku planšeti par samsung saticis savā ceļā. Ātrdarbība un baterijas laiks ir best. Man puika lieto ''vecu'' samsung planšeti, bet viss strādā uz urrā un bača dzīva.
    Tas ir ja jautājums par jaunu. Par lietotu, tad jāskatās uz konkrētiem piedāvājumiem!

Esmu savā laikā lietojis/testējis asus, lenovo, prestigio, overmax, huawei un vēl kaut kādas. Visšvakākais samsungs sasita lupatās visus. Ok, vecie asus vēl likās +- ok.

Tu gribi 300€ planšetes dot 1.5 gadu un 4 gadu veciem bērniem?
    Bez pielīmēšanas pie gultas vai tml. mēs te varētu likt derības cik ilgi tās būs dzīvas. Un arī tas nedrbosies pret piem. touchscreen darbības pārbaudes ar koka āmuru

Oooo! Martā varēs normālu konjaciņu uz bērnu veselību iekapāt! Būs jāpaņem Camus Dark & Intense

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Tu gribi 300€ planšetes dot 1.5 gadu un 4 gadu veciem bērniem?
    Bez pielīmēšanas pie gultas vai tml. mēs te varētu likt derības cik ilgi tās būs dzīvas. Un arī tas nedrbosies pret piem. touchscreen darbības pārbaudes ar koka āmuru
    Nav tik traki, baigi jau zemē nemet, turklāt mazajiem jau ir mazāks augstums pastāvīgi ar planšeti žonglē no 3gadiem, nevienu nav sasitis, tikai nedaudz noskrāpējis... Man pašam savulaik mobilie telefoi ir gan podā krituši, gan zemē, tas jau atkarīgs no paša, bet nedot, tapēc ka mazs? Vecīt, tagad 10 gados jau bērni bučojas (sūcas) 12 jau kniebjas...

10 / 12 gados sūcas un kniebjas tie kuriem planšetes nav.
    Kuriem ir, tie sēž planšetē

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    10 / 12 gados sūcas un kniebjas tie kuriem planšetes nav.
    Kuriem ir, tie sēž planšetē
    ...galvenais, lai nav garlaicīgi!

P.S. tas tāds moderns tagadējās jaunatnes izteiciens

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)