Results 1 to 11 of 11

Thread: Datu atgūšana

Pieredzējis lietpratējs Marcha's Avatar

Default Datu atgūšana

Vajag padomu - vai ir kaut kādi super tooļi datu atgūšanai no formatēta diska?
    Atnesa cilvēks disku, itkā esot windows nobrucis un viss pazudis, kaut ko paši darījuši - pēc stāstītā tikai mēģinājuši palaist windows iebūvētos recovery risinājumus un palaiduši Recoverit programmu, kuru pusceļā nostopējuši. Diskā redzu linuxa datu sistēmu, izskatās, ka kaut kādā veidā ir restoru uztaisījuši uz 2017 gadu, jo no windowsa tur ne smakas, ext4 Lejupielādēs vēl mētajas windowsa *****s,restore punkts pirms windows instala izskatās.
    Ir cerība izvilkt failus vai restors būs visus blokus pārrakstījis?
    Best time to do anything is later

Pieredzējis lietpratējs sharix's Avatar

TritonZ tev varbūt var līdzēt, bet pēc apraksta šķiet, ka ir darīts viss iespejamais (izņemot fizisku diska bojāšanu), lai dati vairs nebūtu atjaunojami
    PUTIN - pull out!

Manuprāt, viss jau tur ir ****ā!

Man arī tāda aizdoma, sākumā likās, ka vienkārši windows sad*rsis partīcijas, ko varētu salabot vai vismaz izvilkt datus, tikai pēc laiciņa atjēdzos, ka kaut ko ir salaiduši dēlī. Nu es palaidu recovery utility, kaut kādus failus jau atrod, bet vēl neesmu izracis to vienu word doķi ko vajag

labaakas utiliitas par https://dmde.com/ nav un nez vai buus. verta katru centu. tikai... tur ir jaasaprot, ko dara. liikrocjiem nedraudziiga, bet taa var izvilkt pasju velnu, ja vinjsj tur ir :>
    Quote Originally Posted by KasparsRTK View Post
    Man taisnība ir visā, ko saku.
    http://dzertuve.lv/ - tagad jaunaa kvalitaatee :>

Pieredzējis lietpratējs TritoN's Avatar

Pret cilvēku stulbumu zāles vēl nav izdomātas !
    Datu atjaunošana no bojātiem HDD,SSD,USB Flash,SD,microSD,MMC,CF,xD,NAND
    Datu atjaunošana no bojātiem Android telefoniem

Quote Originally Posted by TritoN View Post
    Šķiet, ka viss d*rsā? Es palaidu to dmde, uztraisīju full scan, kaut kādus doķus atradu, bet visi koruptēti jau. Man kā ne-ekspertam liekas, ka jau viss tur ir pārrakstīts. Vēl aizvien nesaprotu, kā no windowsa tas viss ir noresetots uz linuxu

Quote Originally Posted by TritoN View Post
    tāpat par savu datu pārvērtēšanu vai tiešām vērtīgu datu nedublēšanu, jo redz tik svarīgi, ka jāslēpj vienā eksemplārā itkā būtu Irānas (ne)oficiālā kodolprogramma

Lai gan pats neesmu tieši saskāries, bet esmu novērojis, ka pirātu windows pēc apdeitiem mēdz salauzt disku, esmu 3 gadījumiem jau vilcis datus ārā pēc windows update ****apa Tajā pat laikā, lietojot 10-20eur keyus nekad tādus gļukus neesmu novērojis. Varbūt tas ir arī saistīts ar ko citu, bet nu tie ir mani novērojumi

w10 pats par sevi fis hdd, palasies https://www.google.com/search?q=wind...hrome&ie=UTF-8 :>
    Quote Originally Posted by KasparsRTK View Post
    Man taisnība ir visā, ko saku.
    http://dzertuve.lv/ - tagad jaunaa kvalitaatee :>

Quote Originally Posted by Marcha View Post
    Lai gan pats neesmu tieši saskāries, bet esmu novērojis, ka pirātu windows pēc apdeitiem mēdz salauzt disku, esmu 3 gadījumiem jau vilcis datus ārā pēc windows update ****apa Tajā pat laikā, lietojot 10-20eur keyus nekad tādus gļukus neesmu novērojis. Varbūt tas ir arī saistīts ar ko citu, bet nu tie ir mani novērojumi
    bij gļuks ar defrag/ un trim kad nostop viņš to darīja
    CoolerMaster H500, Corsair CX650M, Asus PRIME X570-PRO, AMD 5900X+Artic Liquid Freezer II 280, G.Skill TridentZ 16GB 3.8GHz (16-16-16-32), GIGABYTE GTX 1080Ti, Samsung 970 EVO+ 500GB, Adata XPG SX8200 PRO 1TB, BenQ ZOWIE XL2720, AOC Q3279VWFD8

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)