Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 61 to 64 of 64

Thread: Android TV/ Android box

Pieredzējis lietpratējs IronSoul's Avatar

Quote Originally Posted by Brainless View Post
    Vīri, es esmu pareizi sapratis, ka uz Chromecast 4 ar GTV es varu aizmirst par go3 vai tet appiem? Tb, tikai netflix, yt vai tupa streamot no telefona?
    nē nepareizi saprati, pat ir VLC app kas ir bomba, vienīgi FAT32 ņam pretī. NTFS hdd un flash man caur HUBu nesanāca piedabūt strādāt

Quote Originally Posted by bobiksons View Post
    youtube - "Chromecast with Google TV How to sideload install any app"
    neko nevajag sideloadot
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	chromcasts + google tv.jpg 
Views:	54 
Size:	367.7 KB 
ID:	43441  
    Ryzen5 3600/ASRock B450 Steel Legend/G.Skill Ripjaws V 16Gb/rx5700xt 8Gb/SX8200pro 1TB m.2/Cooler Master Cosmos II/MG279Q 27''IPS144Hz/DacMagic Plus/DT770 & HD650
    Kuuminsh;
    Nezinu no kā sastāv atomi, bet ir pamatotas aizdomas, ka tev galvā, viennozīmīgi, dominē salmu un kaku maisījums.

Vīri, liels paldies!

Papildinot iepriekšējo par Chromecast 4 ar GTV - vismaz man sanāca vēl vienkāršāk dabūt appus - ejam uz kontu/iestatījumi/lietotnes/ un izvēlamies google veikals un lādējam visu ko vajag

Laikam tikai sistēmas appos tas Gplay ir.
    Last edited by Brainless; 4 Days Ago at 18:26.

Pieredzējis lietpratējs IronSoul's Avatar

Quote Originally Posted by Brainless View Post
    Papildinot iepriekšējo par Chromecast 4 ar GTV - vismaz man sanāca vēl vienkāršāk dabūt appus - ejam uz kontu/iestatījumi/lietotnes/ un izvēlamies google veikals un lādējam visu ko vajag

Laikam tikai sistēmas appos tas Gplay ir.
    ar voice command ar var atvērt, un uz pc ar var atvērtu Gplay un izvēlēties lai installē uz chromecasta
    Ryzen5 3600/ASRock B450 Steel Legend/G.Skill Ripjaws V 16Gb/rx5700xt 8Gb/SX8200pro 1TB m.2/Cooler Master Cosmos II/MG279Q 27''IPS144Hz/DacMagic Plus/DT770 & HD650
    Kuuminsh;
    Nezinu no kā sastāv atomi, bet ir pamatotas aizdomas, ka tev galvā, viennozīmīgi, dominē salmu un kaku maisījums.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)