Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 41 to 60 of 64

Thread: Android TV/ Android box

Tuvākajās dienās atnāks Apple TV 4K, varēšu iemest kādu viedokli. Viens viedoklis jau ir- DĀRGS maita.

Pieredzējis lietpratējs

JANKS, sorry par Tavu bēdīgo pieredzi, cerams vismaz tālāk notirgoji bez lieliem zaudējumiem. Mierinājumam varu teikt, ka es uz to sūdu zaudēju ap 30eur, ar muitu kopā kautkas 60+ iznāca.
    Pēc tās ķīniešu kastes, Apple TV 4K dārgs likās tikai pirkuma brīdī, sākot lietot saproti par ko maksā un sāpe beidzas
    Bet topiks ir Android TV/ Android box, tiešām nav nevienas kastes kas kvalitātes ziņā līdzinātos ābolam?

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Quote Originally Posted by geex View Post
    Bet topiks ir Android TV/ Android box, tiešām nav nevienas kastes kas kvalitātes ziņā līdzinātos ābolam?
    Es savulaik aiztestējos līdz devaisiem ( Android TV/ Android box), kas maksāja 200+ un neko jēdzīgu neatradu. Nestabilas un gļukainas miskastes. Tāds bija mans īsais rezumē.

Es dedicated apple tv kasti nemaz neesmu jūzojis, bet vairākkārt jau ir labi noderējis/sevi parādījis teļikā iebūvētais apple tv, konkrēti airplay fīča, un es pieļauju, ka atsevišķa kaste to dara vēl raitāk. Katrā ziņā google cast vs airplay, ja salīdzina built in variantus, tad airplay viennozīmīgi ir stabilāks. Google cast uz tiem pašiem sony android teļikiem man ir bieži crashojis, kad tavs streaming devaiss pēkšņi neuzrāda google cast esamību tīklā un vajag forceclosot google cast no app listes..es uz airplay tādu ***ņu vēl neesmu izķēris..
    Last edited by -JJ-; 03-31-21 at 10:08.
    Pussy Power

Quote Originally Posted by -JJ- View Post

Šis gan ir gamechangers.
    ITS ALLLLLIVE!

https://www.tet.plus/
    Pussy Power

Par jauno TET+ - uz Sony TV app ir safisušies meistarībā jau ar app logo, vēlāk iemetīšu bildi
    App nekādas revolucionāras izmaiņas neredzu, Premiere ir pārdēvēts par Kino, pamainītas krāsas, vēl kaut kas, bet citādi viss pa vecam.
    Par app darbības stabilitāti redzēsim vēlāk..
    Ir gan klāt jauni, forši kanāli, pirmais kas pašlaik izgriež pogas penšu VH1 fona app ir I Want My MTV80S!

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Par jauno TET+ - uz Sony TV app ir safisušies meistarībā jau ar app logo, vēlāk iemetīšu bildi
    App nekādas revolucionāras izmaiņas neredzu, Premiere ir pārdēvēts par Kino, pamainītas krāsas, vēl kaut kas, bet citādi viss pa vecam.
    Par app darbības stabilitāti redzēsim vēlāk..
    Ir gan klāt jauni, forši kanāli, pirmais kas pašlaik izgriež pogas penšu VH1 fona app ir I Want My MTV80S!
    Mjaa, izņemot to, ka tagad tajā mini-maksājuma ir iespējams sapakot gan filmu-seriālu, gan kanālu sadaļu, stabilitāte ir same shit tikai citā ādiņā.

Uz kādas soņkas tu to darbini? Pamēģini izdarīt sekojoši - no arhīva palaid jebkuru pārraidi, un pačeko, kas notiek, kad tu pārtin kādu spotu, nu kaut vai reklāmu bloku? Man uz 2018.g.9.sērijas android soņkas uz jebkura arhīva materiāla pēc pārtīšanas rezultātā ir melna bilde, bet skaņa iet, t.i. arhīvu var bez bagiem lūrēt tikai ar nosacījumu, ka netiek pārtīts same shit bija arī arī jau n-tajām shortcut versijās.. Vēlāk iečekošu kā uz LG tv updeitotais shortcuts apps šancē, kur tas saknē bijis vienmēr nedaudz savādāks, jo dēļ šitās jaunās pakošānas fīčas, kur tas nostājas tv3go cenā es domāju ir vērts to jūzot, jo filmu-seriālu paka šiem ir laba.
    Pussy Power

Pieredzējis lietpratējs

Ka tikai nesanāk tā, ka uz rudens pusi no seriālu pakas noplauks viss HBO saturs — līdz ar HBO Max ienākšanu Eiropā.

Quote Originally Posted by -JJ- View Post
    Mjaa, izņemot to, ka tagad tajā mini-maksājuma ir iespējams sapakot gan filmu-seriālu, gan kanālu sadaļu, stabilitāte ir same shit tikai citā ādiņā.

Uz kādas soņkas tu to darbini? Pamēģini izdarīt sekojoši - no arhīva palaid jebkuru pārraidi, un pačeko, kas notiek, kad tu pārtin kādu spotu, nu kaut vai reklāmu bloku? Man uz 2018.g.9.sērijas android soņkas uz jebkura arhīva materiāla pēc pārtīšanas rezultātā ir melna bilde, bet skaņa iet, t.i. arhīvu var bez bagiem lūrēt tikai ar nosacījumu, ka netiek pārtīts same shit bija arī arī jau n-tajām shortcut versijās.. Vēlāk iečekošu kā uz LG tv updeitotais shortcuts apps šancē, kur tas saknē bijis vienmēr nedaudz savādāks, jo dēļ šitās jaunās pakošānas fīčas, kur tas nostājas tv3go cenā es domāju ir vērts to jūzot, jo filmu-seriālu paka šiem ir laba.

KF55XF9005 - jau 2+ gadi modelis, Android 9 šim iznāca salīdzonoši nesen - 18.11.2020.
    Man arhīvs + pārtīšana neko nenograuj, bildi bez skaņas nekad neesmu redzējis. Bet tā- ​reizēm kaut kas iefrīzo (pieļauju, ka ir īpatnības ar manu 4G netu), kanāliem reizēm nereāda (vai nerādīja) tekošā raidījuma nosaukumus / ikonas, skatoties laikā nobīdītus raidījumus pie raidījuma beigām / nākošā sākuma pārlec uz jauno - šāda pati figņa bija ar Baltcom interaktīvās TV box.
    Ar vienu no iepriekšējām firmware (ar vecāku Android) gan bija diezgan drausmīga uzvedība Shortcut app, regulāri uzkārās, biju jau iemācījis savai piepei un sīkajiem kā piespiedu kārtā aizvērt Shortcut app / notīrīt cache u.t.t., firmware updeits visu stipri uzlaboja. Sony tai firmwarei piedēvēja wifi gļukus. Kaut gan liekas, ka citos app (Youtube u.c.) neko tādi nemanīju.

Visu app ikonas, kā ikonas, tikai TET+ izceļās
    Click image for larger version. 

Name:	TET.jpg 
Views:	84 
Size:	76.1 KB 
ID:	43007

p.s. nez cik Sony šo modeli vēk ilgi čakarēs, t.i., supportēs Nu jau sen XG / XH modeļi, pēc kāda pusgada laiks nākamajiem..
    Last edited by andrisri; 04-02-21 at 02:02.

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Manam KD-49XD7005 ar to pašu novembra firmware, tādas problēmas nav.
    Jānotestē darbībā, neesmu vēl ielogojies.

Tātad, pirms Lieldienām manā īpašumā nonāca Apple TV 4K. Kāpēc- brīdī, kad nolēmu, ka tomēr televizoru vajag, izlēmu, ka tas būs Android TV. Pamatojums- tur taču daudz visādu appu, noteikti varēšu salasīt komplektu, kas nodrošina visas manas vajadzības. Un vajadzības ir sekojošas- dažreiz LTV1, LTV7, bet pārsvarā filmu skatīšanai no savas kolekcijas, Youtube un Netflix. Filmu kolekcija glabājas uz NAS.
    Nepagāja ilgs laiks, un sapratu, ka esmu iegrābies ar Android, respektīvi, viss pasākums ir stipri bremzīgs, un droši vien līkrocības pēc nevaru atrast nevienu universālu softu, kas spētu bez aizķeršanās atskaņot VISAS kolekcijas filmas, kas ir dažādos formātos un dažādien skaņas celiņiem. Acīmredzot esmu pieradis, ka uz iOS viss notiek bez aizķeršanās, un tādu pašu pieredzi gribēju saņemt arī uz TV. Pēc neilgas meklēšanas sapratu, ka Apple TV varētu būt risinājums.
    Pieslēgšana- super easy, izpakojam, pievienojam ar HDMI pie televizora HDMI ARC porta, un aiziet. ARC nodrošina, ka gan skaļuma regulēšana, gan ieslēgšana un izslēgšana notiek ar Apple TV pulti, līdz ar to var iztikt ar vienu, ļoti sexy Apple pulti. Tai nav virziena pogu, navigācija noteik ar glāstīšanu un klikšķi uz tās pašas virsmas. Vēl ir laba iebūvētā fīča- ja ļoti nepatīk Apple pults, var iekārtu apmācīt darboties ar TV pulti, dublējot galvenās funkcijas. Pults prot veikt ātro pārslēgšanos starp pēdējām lietotajām aplikācijām, tas ļoti pietrūka uz Android TV. Zinu, ka ar atsevišķu aplikāciju to izdarīt var, bet tur ir galvenais Apple pluss, ka nekas papildus nav jāmeklē.
    Apple TV izvēlēties var ieteikt tiem, kas lieto iPhone. Ja tie ir vienā wi-fi tīklā, tad kaut ko meklējot, uz telefona automātiski parādās teksta ievadīšanas dialogs, kurā protams kaut ko uzrakstīt ir daudz ērtāk, nekā uz TV. Plus- jebkurā iPhone jau ir iebūvēta ļoti ērta tv pults kontrolcentrā. Jebkas, kas tajā brīdī tiek atskaņots uz tv, parādās uz telefona, ar iespēju paslēgt nākamo dziesmu, filmu, pauzēt, regulēt skaļumu. No telefona lieliski darbojas Airplay, jebko, kas varētu neiet uz TV, var strīmot no telefona.
    Apple TV ir arī kā spēļu konsole, pateicoties A10X Fusion čipam, kas nāk arī uz iPad. Var pievienot xbox kontrolieri, bērni iemēģināja, strādā.
    Šobrīt setups sekojošs- vienā tīklā Synology NAS, Androit TV(TCL), Apple TV. Uz NAS Plex serveris, uz Apple TV Plex klients. Pagaidām neesmu saskāries ar filmu vai skaņu celiņu, kas nestrādātu.
    Virzszemes TV skatāmies LTV1, LTV7, caur Megogo aplikāciju, bez maksas.

Kopumā- visi ģimenē apmierināti, jo viss beidzot strādā. Bez aizķeršanās. Bez "šit, šitai filmai skaņu celiņš nepareizā formātā, ar ko šoreiz atskaņosim?"
    P.S. Par pulti var kalpot pat Apple Watch, ar crown paregulēt skaļumu ir kruta.

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    KF55XF9005 - jau 2+ gadi modelis, Android 9 šim iznāca salīdzonoši nesen - 18.11.2020.
    Man arhīvs + pārtīšana neko nenograuj, bildi bez skaņas nekad neesmu redzējis. Bet tā- ​reizēm kaut kas iefrīzo (pieļauju, ka ir īpatnības ar manu 4G netu), kanāliem reizēm nereāda (vai nerādīja) tekošā raidījuma nosaukumus / ikonas, skatoties laikā nobīdītus raidījumus pie raidījuma beigām / nākošā sākuma pārlec uz jauno - šāda pati figņa bija ar Baltcom interaktīvās TV box.
    Ar vienu no iepriekšējām firmware (ar vecāku Android) gan bija diezgan drausmīga uzvedība Shortcut app, regulāri uzkārās, biju jau iemācījis savai piepei un sīkajiem kā piespiedu kārtā aizvērt Shortcut app / notīrīt cache u.t.t., firmware updeits visu stipri uzlaboja. Sony tai firmwarei piedēvēja wifi gļukus. Kaut gan liekas, ka citos app (Youtube u.c.) neko tādi nemanīju.

Visu app ikonas, kā ikonas, tikai TET+ izceļās
    Click image for larger version. 

Name:	TET.jpg 
Views:	84 
Size:	76.1 KB 
ID:	43007

p.s. nez cik Sony šo modeli vēk ilgi čakarēs, t.i., supportēs Nu jau sen XG / XH modeļi, pēc kāda pusgada laiks nākamajiem..
    Man uz Mi Tv ar Android arī tā ikona sākumā izskatījās saspiesta, bet pēc Tv restarta palika normāla.

Tikai man uz TV un telefona kaut kā nesinhronizējās izvēlēto kanālu saraksts. Uz PC caur browseri viss rādās korekti.
    Mēģināju gan izlogoties/ielogoties, gan dzēst kešu. Hz.

Ps. Bet vispār ideja ļoti laba, ka var savus kanālus savākt. Kā jau biedrs augstāk minēja, var paņemt mazajā pakā Filmas/Seriāli + kaudzīti TV kanālu, ko patiešām skatos.

izvilku šodien veco gen 3 tv...psc..youtube vairs neiet, jāmēģina uzlauzt - izskatās, ka beidzot var kodi/xbmc uzlikt. Piedāvā nopirkt 4 vai izmantot airplay. tikai ābolu vairs man nav.
    Desktop 100% silent PC: Asrock J5005 mini itx, 85w brick psu, 8GB RAM, SSD, mini itx case.
    HTPC: Gigabyte GA-A320M-H, Athlon 200GE (passive cooling) , 8GB RAM, SSD+HDD, Cooler Master CM media 260 ATX

Kāds lieto to jaunāko google chromecast 4 with google tv?
    Kā ir, kādi komentāri? Kā ar ne pārāk legālu kontentu? Plex utt?

Sony TV iebūvētais Android TV pat 9 versijā tomēr liekas bremze. Pamatā tikai YT, Plex un vēl daži strīmošanas servisi, tāpēc skatos ko var paķert.

Kāds lieto helio uz mi stick?
    Pirku 98% priekš helio, bet aprāvos, ka nav play veikala listē. Domāju, ja jau android tad tak jābūt
    Ja galīgi nav variantu, varbūt kāds vēlas iepirkt dienu lietotu stiku ar garantiju?
    Enjoying 0db PeaCe...

Quote Originally Posted by kaut_kaads View Post
    Kāds lieto helio uz mi stick?
    Pirku 98% priekš helio, bet aprāvos, ka nav play veikala listē. Domāju, ja jau android tad tak jābūt
    Ja galīgi nav variantu, varbūt kāds vēlas iepirkt dienu lietotu stiku ar garantiju?
    Vai tad tas Helio nav tikai paredzēts ar Helio iekārtu lietot? Līdzīgi, kā LMT televīzija- tikai uz LMT iekārtas.

Ps. Atmet ciparu, cik vēlies par to stick, iespējams paņemšu.

Quote Originally Posted by cedgars View Post
    Vai tad tas Helio nav tikai paredzēts ar Helio iekārtu lietot? Līdzīgi, kā LMT televīzija- tikai uz LMT iekārtas.

Ps. Atmet ciparu, cik vēlies par to stick, iespējams paņemšu.
    Nu uz telefona android ir lietotne. Bet telefona android un tv box android gluži nav tas pats. Vakarā vēl pamocīšu, bet ja nekas nesanāks tad došu ziņu.
    Enjoying 0db PeaCe...

Navigācija patupa, bet nu darbojas!
    Uz tv un telefona vajag "send to tv" appu.
    Tad telefona lejupielādi (apk no apkpure) aizsūta uz stiku.
    Tad caur fx explorer atrod apk uz stika. Atļauj instalēt nezināmus un ieinstalē.
    Tālāk jau tikai logins utt.
    Enjoying 0db PeaCe...

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Priekš TV ir tak spec apps - Tet+

Vīri, es esmu pareizi sapratis, ka uz Chromecast 4 ar GTV es varu aizmirst par go3 vai tet appiem? Tb, tikai netflix, yt vai tupa streamot no telefona?

youtube - "Chromecast with Google TV How to sideload install any app"
    gordo.lv - grāmatvedības pakalpojumi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)