Results 1 to 15 of 15

Thread: Pneimatiskie ieroči (gaisenes)

Default Pneimatiskie ieroči (gaisenes)

Varbūt šajā forumā ir cilvēki, kuru īpašumā ir pneimatiskie ieroči un kuri brīvajā laikā mēdz pašaudīties pa mērķiem ar šiem nopietni nenopietnajiem ieročiem.

Manējā poļu šautene jau ir fiziski un morāli novecojusi, tāpēc bija doma ieķert kaut ko svaigāku, smukāku- varbūt arī nopietnāku. Principā interesē tikai Break barrel, jo CO2 kaitina (varbūt kāds var pārliecināt par pretējo?) un PCP nebūs pa kabatai. Varbūt foruma lietotāji var padalīties ar pieredzi:
    • Kādus modeļus izmantojam?
    • Kuras firmas tagad skaitās best P/P?
    • Kur šobrīd iegādāties gaisenes?

Ja šādi cilvēki te ir, dalāmies ar pieredzi, šausmu un veiksmes stāstiem un visu pārējo. Mans budžets būtu apmēram līdz 200 eiro, ja kādam ir kāds labs variants, ko man ieteikt.

Iesaku skatīties UK virzienā. Tur parasta gaisene, ar kuru var trāpīt desmitniekā no 30 metriem (darīts), maksā ap 100£. Tur tas sports vairāk izplatīts.

Pieredzējis lietpratējs TritoN's Avatar
    Datu atjaunošana no bojātiem HDD,SSD,USB Flash,SD,microSD,MMC,CF,xD,NAND
    Datu atjaunošana no bojātiem Android telefoniem

Quote Originally Posted by TritoN View Post
    Manā lauku bodē izvēle ir lielāka...

Pieredzējis lietpratējs jopciks's Avatar

ar gaisenēm pieredzes nav, tikai šaujamieročiem.
    Iesaku doties uz normālu ieroču veikalu- piemēram, gunmarket.eu, huberts.lv, siaieroci.lv
    krustu cirtu ozolā

Uuu jā, es arī labprāt uzklausīšu kādu šāvēju! Kas jāņem vērā? Kuras firmas ir sh!!/decent/pro? Kam pievērst uzmanību liekot draugu pie sirds?
    Kādu laiku jau siekalojos gar skatlogiem, bet ,diemžēl, nav poņas šajās lietās!

Banned

Vienkārši močīt, ņem Hatsanu, nav nekas labs, bet ir ok brīvdienās gaļu cepot bundžas paretināt.

Grib precīzī, tad kaut ko no Diana. Ir arī jēdzīga budžeta modeļi ar labu price perfomance. Pudeles gan nešķaidīs kā Hatsan, kam ja nav bail no krimināllietas var arī 30+ J upgrade uzlikt, tik tad par jebko, ko par precizitāti varētu nosaukt, jāaizmirst un atsitiens arī būs tāds, ka pie Hatsan ergonomikas arī 12. cal magnum shotijs liksies mazāk.

Ja ar gaisu aizraujas beigās tāpat pie PCP nonāk

Quote Originally Posted by Hrjum View Post
    Vienkārši močīt, ņem Hatsanu, nav nekas labs, bet ir ok brīvdienās gaļu cepot bundžas paretināt.

Grib precīzī, tad kaut ko no Diana. Ir arī jēdzīga budžeta modeļi ar labu price perfomance. Pudeles gan nešķaidīs kā Hatsan, kam ja nav bail no krimināllietas var arī 30+ J upgrade uzlikt, tik tad par jebko, ko par precizitāti varētu nosaukt, jāaizmirst un atsitiens arī būs tāds, ka pie Hatsan ergonomikas arī 12. cal magnum shotijs liksies mazāk.

Ja ar gaisu aizraujas beigās tāpat pie PCP nonāk
    Līdz PCP vēl tikšu, bet domāju, ka pagaidām es esmu vēl BB evolūcijas posmā Redzēju pāris Hatsan, līdzīgās naudās bija arī Crosman- par tiem kaut kas ir dzirdēts? Tad nedaudz dārgāki bet daudz kur dzirdēti ir Gamo- kā ar šiem?

Sen atpakaļ kad vēl nebiju sasniedzis pilngadību, biju sadabūjis jaunu QB6 modeli. Troeiz pirku Gards veikalā. Izšāvu ļoti daudz, precizitāte manam eksemplāram nebija tik slikta, pudeles arī varēja plēst un atspere turēja godam. Superīga fīča bija nolokāma laide līdzīgi kā kādam MP38, kas ļāva iemest mugursomā. Pēc tam bija Hatsani, par tiem arī neko sliktu neatceros.
    Pirms nedēļas vecāku mājās atradu savu veco QB6, būs jāpielāgo kāda atspere un jāatgriež dzīvē. Tā vēl pašam ir QB78 Deluxe CO2 variants. Arī super verķis ar tonnām modifikācijas iespēju! Liela daļa modifikāciju ko pats var veikt ar savu izdomu un roku darbu. Kaut kad šim biju arī uzprintējis magazīnu. Ja ir vēlme vēlāk var arī pāriet uz saspiestu gaisu no peintbola baloniem. Pats esmu sataisijis no CO2 peintbola balona, var gan piepildīt rezervuāru pašam ierocim, gan pievienot ar lokano cauruli un šaut neatvienojot līdz nelabi metas.
    Last edited by emils25; 04-15-21 at 08:36.

Quote Originally Posted by emils25 View Post
    Sen atpakaļ kad vēl nebiju sasniedzis pilngadību, biju sadabūjis jaunu QB6 modeli. Troeiz pirku Gards veikalā. Izšāvu ļoti daudz, precizitāte manam eksemplāram nebija tik slikta, pudeles arī varēja plēst un atspere turēja godam. Superīga fīča bija nolokāma laide līdzīgi kā kādam MP38, kas ļāva iemest mugursomā. Pēc tam bija Hatsani, par tiem arī neko sliktu neatceros.
    Pirms nedēļas vecāku mājās atradu savu veco QB6, būs jāpielāgo kāda atspere un jāatgriež dzīvē. Tā vēl pašam ir QB78 Deluxe CO2 variants. Arī super verķis ar tonnām modifikācijas iespēju! Liela daļa modifikāciju ko pats var veikt ar savu izdomu un roku darbu. Kaut kad šim biju arī uzprintējis magazīnu. Ja ir vēlme vēlāk var arī pāriet uz saspiestu gaisu no peintbola baloniem. Pats esmu sataisijis no CO2 peintbola balona, var gan piepildīt rezervuāru pašam ierocim, gan pievienot ar lokano cauruli un šaut neatvienojot līdz nelabi metas.
    Jautājums: Cik daudz var izšaut ar vienu co2 kartridžu? Ok, viņi parasti lādējās iekšā 2-3 atkarībā no modeļa, bet cik "lodes" var izšaut ar vienu co2 uzlādi?

Ja godīgi, tad neatminos! Škiet ka varēja būt ap 40 līdz 50 šāvieni no diviem co2 kartridžiem. Ja uzpildās no 340g peintbola co2 balona, tad var līdz nelabumam šaut. Ja drusku ieguldās tad jau var to visu pārtaisīt uz HPA un tad par co2 var aizmirst.

Pieredzējis lietpratējs ORiONz's Avatar

Klasiska locamā gaisene ir ok līdz gribi sākt nopietnāk trenēties. Labi varianti ir arī CZ Slavia 631 (stipri labāks par to, ko ražo Hatsan). Pašam ir Weihrauch ražojums, ja gribas ko kvalitatīvu ar labu nospiedienu. Vari šeit paskatīties, kādreiz sūtīja uz LV https://www.versandhaus-schneider.de

Es un mans čoms esam iepirkuši katrs savu pneimatisko šauteni ar gāzes atsperi- 2 dažādu ražotāju pilnīgi dažādi modeļi. Rīt uzrakstīšu review par abām, jo pa brīvdienām izšaudijāmies uz nebēdu un ir iegūti pirmie iespaidi- uzreiz varu teikt, ka ļoti pozitīvi par abām budžeta līmeņa gaisenēm.

Kāds update?

Pašam arī interesē paņemt gaiseni, savādāk trenējoties katra izšautā patrona kā viens užavnieks pret sienu.
    Kas ir ar to Gamo Shadow komplektu, kas katrā ieroču veikalā uz afišām?

Biju sacerējies sarakstīt visu par un ap, bet galīgi nebija laika

Sev paņēmu Crosman F4 (ķīnietis)- 4,5mm. Spēks viņai ir ļoti liels (tā ka reāli liels), bet arī atsitiens ir visai jūtams. Pasmaga (it īpaši ar optiku)- šai uzreiz uzliku labāku optiku, jo tā, kas nāca komplektā bija mēsls. No 30m attāluma var atkārtoti trāpīt pa benčiku, tā ka neprofesionālām izklaidēm pietiek ar galiem. Plakanās skrotis alus bundžas plēš gabalos, plastmasas "ciskām" arī plēš vaļā strēmeles.

Draugs paņēma Norica Thor Black- 4.5mm. Spēks viņai ir krietni mazāks, bet arī atsities mazāk jūtams. Šautene ir jūtami vieglāka. Lai gan Itāļu izcelsmes, build quality necik nav labāks par manu ķīnieti, draugs pat teica, ka manējā izskatās un jūtas kvalitatīvāka. Precizitātes šai šautenei tiešām netrūkst. Šai pluss, ka pretēji manam ķīnietim, ar šo var šaut arī bez optikas, kas man īsti bija vienalga, jo es gribēju tikai optiku- pilnīgi cita šaudīšanās.

Katrā ziņā pērkot ir jāpaņem rokā un jāpaprovē, jo pat šīs 2, ko aprakstīju ir ļoti, ļoti atšķirīgas no ergonomikas viedokļa. Crosman ir smagāka, ātrāk nogurst roka, bet tas ir tā vērts

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)