Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 27 of 27

Thread: Vai tagad HDD būs deficīts kā Video kartes?

Man liekas ilgāk izdzīvos visādi lielie ražotāji HP, Dell, Apple. Kam ir lielie līgumi un salīdzinoši stabīlas piegādes (bet ar tie protams cietīs ar laiku).
    Sliktāk būs brīvā tirgū (respektīvi veikalos) pieejamie komplektējoši, tiem, kas pats ko taisa, vai sīkākas firmiņas kas iepērkas nevis no ražotājiem bet vairumtirgotājiem.

Man nepaveicās nopirkt jaunu NASu un tagad paliek brības vietiņas diskiem, kuras nav ar ko aizpildīt (jo likt mazus diskus negribas).
    nbinc at www.nbinc.lv
    Intel Core i7 4GHz, RAM 16Gb, Radeon M295X 4Gb, SSD 4Tb.

Quote Originally Posted by nbinc View Post
    Man liekas ilgāk izdzīvos visādi lielie ražotāji HP, Dell, Apple. Kam ir lielie līgumi un salīdzinoši stabīlas piegādes (bet ar tie protams cietīs ar laiku).
    Tam momentam jau mēs esam tikuši garām - HP cenas pacēla par ~20-30% un piegādes tagad 1-2 mēnešu vietā ir 4-6 kā minimums.
    Lenovo kompjus mēs gaidam jau entos mēnešus ar mazām cerībām uz piegādi jūnijā.

Es atceros ka man ziedu laikos bijs burstcoin rigs ar 140TB un videokarte izskanēja visus plotus zem 20sec. Kamēr tajos laikos tāds tipiskais AMD r7 1700X spēja palīst knapi zem minūtes.

Lielā mega ideja tajos laikos bija uzrakstīt programmu, kas visu plotēšanu un skanēšanu dara videokartes ramā nonostopā katru raundu. Tajos laikos gan teorētiskais maximums bija ap 100-150TB, ko varētu paspēt izlaist cauri to divu minūšu laikā.
    Tagad noteitki būtu jautrāk ja tāds kods būtu...
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Stylez no Kurienes jūs ņemat kompjus?
    Šodien dabūju apstiprinājumu ka uz nākamo nedēļu dabūsim kompjus. sūtam HP Elitebook 840 g8
    bet nu labi, tas pa lielam ir vienīgais modelis kuru tagad varam dabūt. pārejie pēc 3-4 mēneši

ar dokiem gan ir pilnīga nāve un pat uz augustu vairs nešķiet ka būs.

Atsūtiet PM info kas tieši intresē, es pajautāšu saviem galiem, man šķiet ka mums doki toč bija.
    Vismaz peidāvājumu un aptuveno piegādi varēšu pateikt!

Zinu ka HP Dragonfly un mazās Ryzen 4300U Elites/Probookus toč var dabūt diezgan fiksi.
    Last edited by CeleronS; 05-14-21 at 11:50.
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Quote Originally Posted by zobenzivs View Post
    Stylez no Kurienes jūs ņemat kompjus?
    Šodien dabūju apstiprinājumu ka uz nākamo nedēļu dabūsim kompjus. sūtam HP Elitebook 840 g8
    bet nu labi, tas pa lielam ir vienīgais modelis kuru tagad varam dabūt. pārejie pēc 3-4 mēneši

ar dokiem gan ir pilnīga nāve un pat uz augustu vairs nešķiet ka būs.
    Arī ņemam G8 Elitebookus, bet ar speciālo konfigu un lielos apjomos, tb HP speciāli ražo pēc pasūtījuma. Tādā gadījumā nav svarīgi no kurienes ņem, shēma visiem vienāda.
    Protams, ka ik pa laikam kaut kādas partijas ar dažiem datoriem ar random konfigiem parādās stokā, bet no nulles kaut ko sūtīt ir nāve.
    Un jā, ar dokiem ir vēl trakāk - pasūtījām vai tik ne februārī - tagad rāda, ka piegāde paredzēta oktobrī vai kas tamlīdzīgs..

Nu izskatās ka krīzes pīķis ir garām, skatos ka atkal disku cenas sāk samazināties un arī ir nopērkami veikalos (teiksim Amazonā ir "uz vietas").
    Patreiz esmu apmierināts un mierīgs izdevās noraut 16TB Seagate Exos pa 450EUR, kaut gan iespējams ka cenas vēl kritīsies, bet tukšo vietu savā NASā aizpildīju un varu gilēt mierīgi
    nbinc at www.nbinc.lv
    Intel Core i7 4GHz, RAM 16Gb, Radeon M295X 4Gb, SSD 4Tb.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)