Results 1 to 17 of 17

Thread: i9 remonts - vai ir iespejams, kur/kas/kaa?

Default i9 remonts - vai ir iespejams, kur/kas/kaa?

Salut!

Ir sekojoshaa staavoklii i9 - https://prnt.sc/19q7bfo

ir kaads, kas to vareetu saremonteet? vai ir kaada info par/ap shaadu jautaajumu?

Ir no tā kaut kādi gļuki vispār?
    Es kaut kā neredzu celiņus priekš tiem 3 elementiem labajā pusē

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Es kaut kā neredzu celiņus priekš tiem 3 elementiem labajā pusē
    Varētu padomāt, ka pārējiem elementiem Tu redzi celiņus

Tas nav kāds Ķīnas pakaļdarinājums vai Pļavnieku Serjožas labošanas mēģinājums? Nu baigais bardaks ar vēl esošajiem atlikušajiem elementiem - aizpeldējuši kur nu kurais.

Sales & OC referer's Avatar
    Blog Entries
    1

CPU strādā? JA strādā, tad viss OK un nav jāuztraucas (tie elementi neko vairāk par stabilu - lielāku/mazāku voltāžu neregulē)! Bildē redzu, ka tieši 2 elementiem NAV dublējošo, norauti abi , attiecīgi - baigi zem jautājuma, vai bildi rāda)... Diez vai šo varēs saremontēt, BET, ja uzmanīgi notīrītu laku, tur celiņi būs, ja neviens nav neko jau mēģinājis darīt, tikai - elementus gan atrast pareizos nāksies pacensties! Ir gadījies, ka 1-2 elementu nav, CPU strādā gadiem bez problēmām un ir pat VĒSĀKS temp ziņā nekā ar visiem elementiem vietā !
    My STORE

^ tur ir sadrukaats daudz glupiibu.

kaadreiz, vecaakiem procjiem tiktiesjaam tur bija izvietoti tikai blokjeejosjie kondensatori un paariits taadu truukuma iipasju skaadi standartrezjiimiem nenodara. tagad tur apaksjaa sakabinaata cjupa ar preciizijas rezistoriem, feriita droseles, etc., kuri IR KRITISKI ELEMENTI
    PAREIZAI PROCESORA DARBIIAI.

par attieciigo eksemplaaru. izskataas, ka tur aprauts ar visiem padiem naher. nekaads remonts tur nav iespeejams. un jaa, nez vai tas procis straadaa...
    Quote Originally Posted by KasparsRTK View Post
    Man taisnība ir visā, ko saku.
    dolbaku saraksts - Hrjum, Monstrs, nabukoo, junkmail

Sales & OC referer's Avatar
    Blog Entries
    1

Quote Originally Posted by drunk_lizard View Post
    ^ tur ir sadrukaats daudz glupiibu.

kaadreiz, vecaakiem procjiem tiktiesjaam tur bija izvietoti tikai blokjeejosjie kondensatori un paariits taadu truukuma iipasju skaadi standartrezjiimiem nenodara. tagad tur apaksjaa sakabinaata cjupa ar preciizijas rezistoriem, feriita droseles, etc., kuri IR KRITISKI ELEMENTI
    PAREIZAI PROCESORA DARBIIAI.

par attieciigo eksemplaaru. izskataas, ka tur aprauts ar visiem padiem naher. nekaads remonts tur nav iespeejams. un jaa, nez vai tas procis straadaa...
    Ok, EOZ gudrais

The caps are there to eliminate/reduce current starvation on spikes of consumption. If the caps are placed only on mainboard, plastic substrate lead/plane inductance will not be able to supply changing current, and voltage will drop killing CPU functionality
    Tā, kā visi zina, kas ir OC, tad tās strāvas svārstības NAV kritiskas procesoram! Cik desmitiem CPU ir bijis, norauts emelents dod mazāku voltāžu CPU kodolam un visu to var pacelt BIOSā atpakaļ! Šobrīd lietoju i9 10-gen, pirms izvēlējos no 5 eksemplāriem savu ideālo (kurš @stock strādā ar VISMAZĀKO voltāžu, t.i. 1.15V, jā 1.15V, nevis 1.26V), bija arī CPU ar norautiem 2 elementiem un viņš bija vēsāks nekā citi, jo STOCK voltāža bija zemāka nekā citiem, bet darbību tas nekādā veidā neietekmēja!

Paņem Corsair PSU ar parastajiem vadiem, ir RIPPLE un (P.S. visam ir ripple, poh)? Nekas nav nodedzis (neskaitot dažus gadījumus ar pašiem lētajiem PSU) un nenodegs....tad KĀPĒC VADI, KUROS IR KAPACITORI MAKSĀ DĀRGI? Tāpēc, lai mazāka slodze MB un VGA droselēm, bet kā jau minēju - mierīgi var iztikt BEZ capacitoriem !

*** Mans viedoklis un TIKAI mans! Visi pārējie komentāri ir to autoru personiskais viedoklis !
    My STORE

tas ir labi, a izgliitjies, mhhhh
    tikai... tie zilie elementi bildee nav kondensatori :>

cpu nestraadaa.
    cpu fiziski nav pie manis - taapeec paluudzu siikaaku bildi, lai redzeetu vai "pad"-i ir veseli vai nee

Teorētiski ir iespējams uzrestaurēt dajebko ja ir vēlme krāmēties.
    Ķirzakai instrumentu komplektā nav iekļauts gravieris?

@V6er, kurš i9 tas ir? Ņem vērā kad dzīvojam laikos kad inteļa i9 ES 14nm processori ir dabonami zem 100eur.

Quote Originally Posted by Lucifugum View Post
    Teorētiski ir iespējams uzrestaurēt dajebko
    teoreetiski jaa, praktiski nickuja... runaajot tiesj par ts procesoru. saproti, tur ir augsjaa ksristaals, kursj pielodeets pie PIRMAA pamatnes slaanja. taalaak jau aieziet vismaz 10 slaanji starp kuriem ir via. nu nevar tur nakuj neko restaureet, ja via ir aprautas nackui...

Quote Originally Posted by drunk_lizard View Post
    teoreetiski jaa, praktiski nickuja... runaajot tiesj par ts procesoru. saproti, tur ir augsjaa ksristaals, kursj pielodeets pie PIRMAA pamatnes slaanja. taalaak jau aieziet vismaz 10 slaanji starp kuriem ir via. nu nevar tur nakuj neko restaureet, ja via ir aprautas nackui...
    Es zinu kā ir uzbūvēts tekstolīts Ja vien tur ar kaltu nav līsts tad nevajadzētu būt izplēstam vairāk kā vienam slānim.
    Ja autors pateiktu precīzāku cpu modeli, varētu pafrēzēt kko līdzīgu un papētīt tekstolītu.

Pieredzējis lietpratējs netbeast's Avatar

Quote Originally Posted by Lucifugum View Post
    Es zinu kā ir uzbūvēts tekstolīts Ja vien tur ar kaltu nav līsts tad nevajadzētu būt izplēstam vairāk kā vienam slānim.
    Ja autors pateiktu precīzāku cpu modeli, varētu pafrēzēt kko līdzīgu un papētīt tekstolītu.
    Mike's electric stuff saskatiijies esi?

Ja tur nebuutu padi aprauti, gan jau vareetu kko pacuukaaties, pat Kjirzaks. Bet padi aprauti, tur jaameklee pie kaa pielodeeties, zem mikroskopa. cik LV taadu cilveeku ar mikroskopu vispaar ir? Alja TronicsFix...

Quote Originally Posted by netbeast View Post
    Mike's electric stuff saskatiijies esi?

Ja tur nebuutu padi aprauti, gan jau vareetu kko pacuukaaties, pat Kjirzaks. Bet padi aprauti, tur jaameklee pie kaa pielodeeties, zem mikroskopa. cik LV taadu cilveeku ar mikroskopu vispaar ir? Alja TronicsFix...
    Kur ir tā ekskluzivāte slēpta lodējot zem mikroskopa? 70eur mikroskops? Jeb nedrebošas rokas?

Pieredzējis lietpratējs TritoN's Avatar

Mans mikroskops izmaksāja 375+ un tiek izmantots katru dienu !
    P.S. Bet vēlme skatīties to kankaru nav
    Datu atjaunošana no bojātiem HDD,SSD,USB Flash,SD,microSD,MMC,CF,xD,NAND
    Datu atjaunošana no bojātiem Android telefoniem

Pieredzējis lietpratējs KPIEBC's Avatar

Гитарюга atjaunotu

Quote Originally Posted by KPIEBC View Post
    Гитарюга atjaunotu
    Kas tur tāds viņa video ir? Atvēru "stipri bojāto" Ryzen video, domāju, ka kādu kājiņu lodēs atpakaļ, kas arī būtu sūds uz kociņa pret šeit nepieciešamo i9 remontam, a tur tikai ar pinceti kājiņas taisno. Pie tam vispār dabā neko neparāda, jautājums vai viņš vispār reāli dara, vai kaut ko citu knibina reklāmai

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)