Results 1 to 6 of 6

Thread: AIO temperatūras pēc ilgas dīkstāves

Default AIO temperatūras pēc ilgas dīkstāves

Sveiki biedri!
    Tātad pēdējās dienās ir novērota neliela problēma, apmēram 8-9 stundās dators ir izslēgts (laiks kamēr esmu darbā), kad es ieslēdzu datoru, ir lielas temperatūras, paiet laiks (1-2min) un tad viss nostabilizējās.
    Tātad iekšā ir vai nu par maz škidruma (radiators stāv augšā un burbulim būtu jabūt tur), bet tomēr kad aiziet var dzirdēt "akvārija skaņas" vai tomēr pats pumpis iet pie dieviem ? Varbūt kādam ir bijusi līdzīga pieredze.
    Nu un teiksim ja par maz šķidruma ,es varu liet esošajam klāt destilētu ūdeni?
    Vai varētu būt problēma citur? (barojās no mātesplates, tagad no SATA, nekas nemainījās)
    Paldies jau iepriekš.
    CoolerMaster H500, Corsair CX650M, Asus PRIME X570-PRO, AMD 5900X+Artic Liquid Freezer II 280, G.Skill TridentZ 16GB 3.8GHz (16-16-16-32), GIGABYTE GTX 1080Ti+ID-COOLING ICEKIMO 240 VGA-RGB, Samsung 970 EVO+ 500GB, Adata XPG SX8200 PRO 1TB, BenQ ZOWIE XL2720, AOC Q3279VWFD8

Sales & OC referer's Avatar
    Blog Entries
    1

Kāda no šļūtenēm nav zemāk par pumpi? Pamēģini ieslēgtam datoram šļūtenes horizontāli (jeb augstāk par pumpi pastiept, lai iziet viss gaiss no pumpja laukā), ir bijis pāris reizes ar pāris dzesēm tā - tikko ieslēdzot ir akvārija skaņa, galvenais izdzīt gaisu laukā! Ja radiators horizontāli kastes augšpusē, problēmām nevajadzētu būt, ja izdarīsi iepriekš minēto darbību, bet ja radiators vertikāli ar trubām uz augšu, tad šķidruma maz, šajā karstumā arī tas iztvaiko caur savienojumu vietām un kamēr neuzsilst (nepalielinās ietilpība), tikmēr labi nedzesē... Tu to dzesi vari atvērt, lai papildinātu šķidrumu? Kas tev tā par AIO?
    My STORE

Quote Originally Posted by referer View Post
    Kas tev tā par AIO?
    AIO ir šis ICEKIMO 240VGA-RGB

Kāda no šļūtenēm nav zemāk par pumpi? Pamēģini ieslēgtam datoram šļūtenes horizontāli (jeb augstāk par pumpi pastiept, lai iziet viss gaiss no pumpja laukā), ir bijis pāris reizes ar pāris dzesēm tā - tikko ieslēdzot ir akvārija skaņa, galvenais izdzīt gaisu laukā! Ja radiators horizontāli kastes augšpusē, problēmām nevajadzētu būt, ja izdarīsi iepriekš minēto darbību, bet ja radiators vertikāli ar trubām uz augšu, tad šķidruma maz, šajā karstumā arī tas iztvaiko caur savienojumu vietām un kamēr neuzsilst (nepalielinās ietilpība), tikmēr labi nedzesē...
    man viņš ir augšā
    Click image for larger version. 

Name:	IMG_20210721_145156.jpg 
Views:	45 
Size:	395.1 KB 
ID:	43432

Tu to dzesi vari atvērt, lai papildinātu šķidrumu?
    Pašam pumpim var noņemt to vara heatspreader, ir uz skrūvēm, attiecīgi turot augstākajā punkta es domāju ar kadu šprici varētu daliet, ja nu beigts, sliktāk nebūs

Dzesē labi, tikko kapāju spēli - 50c max uz 1080ti, problēmu tikai var novērot pēc ilga laika, kad kompis ir izslēgts teiksim 8 stundas, kad slēdzu iekša, temperatūra uzkāpj pat līdz 90c, paiet 1-2 min, dzirdi "akvāriju", temp momentāli nokrīt uz 30c, fan control ir manual - tie strādā, jo kā karst gpu tā arī venti sāk drausmīgi griezties
    biosā un hwinfo rāda pumpja RPM, tas man ir manuāli uz 60% (1800rpm) no max (2200 rpm), tas pa lielam temp nemaina

bļin reāli liekas pumpis beidzas (bet tak viņš vispār nestrādātu un nebūtu lietojams), teorētiski tak gaiss vienmēr ir augšā
    CoolerMaster H500, Corsair CX650M, Asus PRIME X570-PRO, AMD 5900X+Artic Liquid Freezer II 280, G.Skill TridentZ 16GB 3.8GHz (16-16-16-32), GIGABYTE GTX 1080Ti+ID-COOLING ICEKIMO 240 VGA-RGB, Samsung 970 EVO+ 500GB, Adata XPG SX8200 PRO 1TB, BenQ ZOWIE XL2720, AOC Q3279VWFD8

Blog Entries
    1

Nu jā! CPU AIO gan tev dīvaini uzmontēts, pēc 1.posta liki saprast, ka CPU dzese, atverot bildi domāju, ka problēma redzama, bet VGA galvu vari atvērt vaļā un paskatīties, vai tur vispār ir šķidrums normāli!!! GPU AIO karsē daaaaaudz vairāk nekā CPU, olu var uzvkorpusa augšas mēģināt uzcept! Atver, paskaties un uzraksti, pat interesanti! Biju savai Gigabyte 1080ti licis Id-Cooling, viss bija nice , normāla chain dzese!
    My STORE

Quote Originally Posted by referer View Post
    Nu jā! pēc 1.posta liki saprast, ka CPU dzese, atverot bildi domāju, ka problēma redzama, bet VGA galvu vari atvērt vaļā un paskatīties, vai tur vispār ir šķidrums normāli!!! GPU AIO karsē daaaaaudz vairāk nekā CPU, olu var uzvkorpusa augšas mēģināt uzcept! Atver, paskaties un uzraksti, pat interesanti! Biju savai Gigabyte 1080ti licis Id-Cooling, viss bija nice , normāla chain dzese!
    nopirkšu destilēto ūdeni, tad jau atrakstīšos kas un kā

CPU AIO gan tev dīvaini uzmontēts
    viņs ir push/pull, trubas uz leju, ja uz augšu, tad traucētu gpu AIO trubas

tur viss ok, skatījos gamernexus video, pie artic installation ir pat video par pareizu placement

Name:	IMG_20210721_160225.jpg 
Views:	22 
Size:	423.2 KB 
ID:	43433

IDLE CPU

Name:	Screenshot_64.png 
Views:	13 
Size:	34.2 KB 
ID:	43434

CB20 looped

Name:	Screenshot_65.png 
Views:	17 
Size:	108.8 KB 
ID:	43435

Blog Entries
    1

Quote Originally Posted by agrinsh View Post
    ...

viņs ir push/pull, trubas uz leju, ja uz augšu, tad traucētu gpu AIO trubas

tur viss ok, skatījos gamernexus video, pie artic installation ir pat video par pareizu placement

Name:	IMG_20210721_160225.jpg 
Views:	22 
Size:	423.2 KB 
ID:	43433

IDLE CPU

Name:	Screenshot_64.png 
Views:	13 
Size:	34.2 KB 
ID:	43434

CB20 looped

Name:	Screenshot_65.png 
Views:	17 
Size:	108.8 KB 
ID:	43435
    Okey! Es neko, vnk pēc loģikas, ka tajā pumpī arī gaiss varētu būt! Es profilaksei nolaistu CPU pumpi uz pašu leju uz dažām sekundēm (pirms montēšanas) un tad zinātu, ka atdeve ir 100% (tu saprati, ko es domāju)! Bet GPU gan atgriez vaļā, reāli, tur tādi karstumi, ka easy tas šķidrums var iztvaikot!
    My STORE

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)