Results 1 to 6 of 6

Thread: Inbox.eu konta/satura migrācija

Pieredzējis lietpratējs sharix's Avatar

Default Inbox.eu konta/satura migrācija

nezinu vai šī ir īstā sadaļa, bet ar kaut ko ir jāsāk

situācija - administratīvi teritoriālās reformas rezultātā likvidējās novads un attiecīgi arī epasti ... tagad visiem jaunas adreses, viss skaisti, BET (Godmanis (c)) ... ir konti, kuri lietoti caur inbox.eu interfeisu jau gadus 7-8, mailu tur DAH un pazaudēt tos negribās, likt epasta klientu, tikai lai tajā glabātu arhīvu, arī negribās - jo darbiniekam fiksētas darba vietas un datora nav, vajag lai saglabātos "pēctecība" un mainoties darbiniekam, būtu pieejama visa vēsture/maili!
    teorētiski varu uztaisīt Gmail kontu, un palūgt lai darbinieks pārforwardē visus mailus uz to, bet tas būs 3-4 mēnešu pasākums

ir kādas spožas idejas? saglabāt veco domēnu dzīvu un apmaksāt no savas kabatas nav variants, es jau piedāvāju, man neatļāva
    PUTIN - pull out!

Es darītu tā:

Ielogotos caur outlook,
    ļautu viņam visu nokačāt
    tad eksportēt backupu.

Un tad outlokā nāk jaunais epasts, tad importējam vnk backupu iekšā.

Vismaz kad vajadzēja parnest no zimbras šausmīgi vecos pop3 epastus uz exchnge online, tad šādi to varēja izdarīt.
    Last edited by CeleronS; 1 Week Ago at 09:41.
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Caur IMAP vari gan nolādēt, gan uzlādēt messages pat netiekot klāt failiem uz mailserva.

Visvienkāršāk caur Thunderbird, ja advancētāk, tad isync.

Pieredzējis lietpratējs sharix's Avatar

Nederēs, tur 27Gb

Quote Originally Posted by Bender View Post
    PUTIN - pull out!

Es tev devu divus softus, kas dara to pašu bez limitiem un Celerons uzrakstīja instrukciju!
    Viss, tālāk karogs rokā un rīt pecpusdienā vuss būs pabeigts pat ieskaitot kafijas pauzes.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)