Results 1 to 3 of 3

Thread: AORUS FO48U

Default AORUS FO48U

Vai kādam ir bijis lietošanā virsrakstā minētais monitors vai kas līdzīgs ar PBP (picture-by-picture) funkcionalitāti?
    Radusies vēlme pēc vēl 2 monitoriem papildus 2 x 24" esošajā setup'ā. Tā kā jaut tā uz galda stāv 2 portatīvie un vēl viens nāk klāt, tad krāmēt 4 monitorus rindā neliekas sakarīgi, bet 2 vēl virs esošajiem ir problemātiski uzlikt, tad meklēju tādu kam var pieslēgt līdz 4 ierīcēm vienlaicīgi. Esmu nonācis līdz idejai pirkt kaut ko ar PBP funkcionalitāti, bet vai ir kādi ieteikumi/kritika kā tāda izvēlē?

Man ir Samsung S34J550WQU Diezgan bieži izmantoju PBP- viss čotka. Bet, nu cik es zinu (vismaz manam monitoram) nevar pieslēgt vairāk par 2 ierīcēm vienlaicīgi. Protams arī forša fīča ir PIP, kad vari mainīt attiecīgi abu ierīču izšķirtspēju (ekrāna izmēru) pēc nepieciešamības.

Bez papildus softiem es nezinu vai ir tādi monitori maz pieejami lai ļautu vienlaicīgi 4 devaisus pieslēgt

Ir LG 43" UD79, kam noteikti var pieslēgt 4 ierīces vienlaicīgi. Pat Linus testēja - https://www.youtube.com/watch?v=D9u1vX-pvLs
    Cik saprotu, tad visi tie, kas ir Wide vai Ultrawide parasti support'ē 2 ierīces, 16:9 vai 16:10 - 4 ierīces.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)