Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 32

Thread: Lenovo Ideapad servis

Default Lenovo Ideapad servis

Pēdēja naivā cerība ka iespējams kāds no šejienes varētu izpalīdzes ar Lenovo IdeaPad laptopa servisu.

Pāris mēnešus atpakaļ bračka nopirka Yoga Slim 7 Pro-14ITL5 pie LMT
    Nedēļu-divas atpakaļ laptops nokūpēja (tiešā vārdu nozīmē) un vairs neslēdzās.
    Aizstiepa pie LMT lai sūta uz garantiju, bet šamējie garantīju atteica jo it kā uz plates esot ticis mitrums, nekādas bildes un slēdzieni no servisa netika izsniegti.
    Laptops lietots diezgan maz. Lietots saudzīgi vienmēr stāvējis somiņā u.t.t. un noteikti nekas nav nedz apliets vai bijis mitrās vietās.
    Pēc Lenovo support lapas warranty vēl it kā esot spēkā.
    Laptopa S/N: PF2Q3ST5

Iespējams kādam ir gali/idejas kas varētu kā izpalīdzēs šajā situāciju (protams ceru uz garantijas remontu/maiņu).
    Click image for larger version. 

Name:	Capture.PNG 
Views:	52 
Size:	441.9 KB 
ID:	44254

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Šos mēslus LV neserviso garantijas servisā. Cerības ir tikai uz veikalu kas tikai pārsūtīs uz PL servisu. Bet veikals jau atšuva...
    Lenovo/IBM ir tikai ThinkPad, viss pārējais ir naudas izmešana...

Pieredzējis lietpratējs

uz capital!

Quote Originally Posted by Verneris View Post
    uz capital!
    Muļķības, Capital ar to nav nekāda sakara.

Nu ok. Agrak strādāju arī ar klientiem un vismaz agrāk dažām iekārtām bija tā ka var tipa nest uz kkādu neatkarīgo ekspertīzi vai kko tam līdzīgu lai tikai dabūtu lapeli/slēdznu par to ka tas ir rūpnieciskais defekts, un tālāk jau ar to lapeli var iet pie paša veikala. Vot es tikai neatceros vai šo "neatkarīgo ekspertīzi" varēja veikt tikai autorizētājs pārstāvis vai ari pieņemsim kkāds analoģisks uzņēmums kas veic remontus arī līdzīgam iekārtām? Vai arī moš ir kādas opcijas sūtīt uz to pašu Poliju vai jebkur citus bez veikala starpniecības?

Jo vnk sanāknereāli debīla situācija jo nav nekādas alternatīvas / citu variantu.

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Muļķības, Capital ar to nav nekāda sakara.
    ko tu man te! tu vispaar zini , kas ir dziive?!

Idejiski manuprāt ir tā, ka, lai kam tu to lapsi iedotu "servisot", šamais šā vai tā nonāks tajā pašā "lietuviešu oficiālajā" servisā, kur šie jau zinās, ka vienreiz to ir atšuvuši.
    Kaut kā es neredzu nevienu reālu variantu, kā to savādāk atrisināt. Ja nu vienīgi čakarēties un iet EX-eddy ieteikto ceļu ar savas taisnības pierādīšanu. Gan jau ka PTAC var norādīt vismaz virzienu, kurā rakt ar to neatkarīgo diagnostiku.

Situācija tomēr atrisinājās , tiesa gan ar nedaudz savādāku rezultātu nekā sākotnēji biju iedomajies.

Anyway , mācība ka laikam labāk pirkt lapotus kuriem ir laikam tomēr ir sakarīgs serviss / vietējais serviss.

Pieredzējis lietpratējs MMGA's Avatar

Bračka atzinās, ka kompi aplēja?

Pieredzējis lietpratējs

un kas tā par stulbu modi neuzrakstīt atrisinājumu ja jau iesāki tofiku!

straadaajot elektronikas servisaa es esmu stabili apguvis vienu patiesiibu - 9 no 10 klientiem ir stabili melji!

izstaastiisju gadiijienu) staavam jaukaa vasaras riitaa pie kantora un piipojam. pienaak taada zoliida kundziite ap gadiem 40 un jautaa, vai nevar jamaas mobilnjiku apskatiit.
    (tas bija pasen, mobilnjiks kkaads samsung podzinieks). mans koleegjis baksta uz mani, tjipo vinjsj par mobljaam, apskatiis. panjemu moblju rokaas un... ****, stikls no ieksjas aizsviidis. es vinjai saku, jums telefons uudeni dabuujis, vinja - nee! tas nevar buut! es telefonu no gadinja macinjaa, peec tam sominjaa, darbaa atkal uz galda, vienmeer uzmanu!

nu ok, uzaicinu vinju liidzi darbniicaa, savaa darba vietaa, lai vinjas klaatbuutnee izjauktu telefonu. atveru baterejas vaacinju un saak naturaali gaazties uudens :> kundziitei saakaas histeerija! konkreeta histeerija.... pilnaa riiklee bljauj - tas nevar buut! tur nevar buut uudens! neee! koleegji klusaam reec :>

vieniigais, kas man ienaaca praataa, lai sjo nomierinaatu - pateicu, ka man galdaa slepena trubinja, no kuras var uudeni pasljaakt tehnikaa. nopietni))) izvadiiju jamo aaraa, pateicu, lai peec paara stundaam piekaapj. izjaucu to luuzniiti, izleeju uudeni, notiiriiju, izzjaaveeju - viss ok. kundziite atnaaca, telefons straadaa. atdevu rokaas, jamaa apgriezaas un prom. pat paldies nepateica :>

taa luuk. un uz portjikiem tik meliigu klientu.... laikam kaadas divas reizes klients atzinaas, ka uzgaazis teeju/sjampi un veel paara reizes teikusji, ka, iespeejams beerni ko uzleejusji.

ps. visiem klientiem vienmeer esmu devis bezmaksas padomu - pie portjika seezjot jaadzer tikai tiiru snjabi :>
    Quote Originally Posted by KasparsRTK View Post
    Man taisnība ir visā, ko saku.
    dolbaku saraksts - Hrjum, Monstrs, nabukoo, junkmail, Kaspars, deff_ins. Instigater, maarells
    okupantu kroplji - kart, Hrjum, znatok

Principā laptopu korpusi, laikam lielākā daļa, lai pasargāstu no statiskās strāvas el detaļas, ir pārklāti ar kapara krāsu/slāni, kas saskarē ar kaut ko slapju, iekrāsojas zaļgans... ja slapjums ilgāku laiku patusējies uz korpusa daļām. Pēc tā var noteikt, ka bija noliets. Jo sārmaināks šķidrums, ja labāk var redzēt...
    Bet vispār, tā klasiskā atmazka garantijas remonta ateikšanai. Iespējams, ka pārdevējam remonta izmaksas jāsedz no savas kabatas, un, tad sākas šāda te fantazēšana - it sevišķi precēm, kurām ir ražotājs nodrošina garantiju 12mēn. un šaize atgadās posmā no 13-24 mēnesim....

Quote Originally Posted by Egils22 View Post
    Principā laptopu korpusi, laikam lielākā daļa, lai pasargāstu no statiskās strāvas el detaļas, ir pārklāti ar kapara krāsu/slāni, kas saskarē ar kaut ko slapju, iekrāsojas zaļgans... ja slapjums ilgāku laiku patusējies uz korpusa daļām. Pēc tā var noteikt, ka bija noliets. Jo sārmaināks šķidrums, ja labāk var redzēt...
    Ēmmm, koa? Nesapratu. Pričom korpus? Kāds sakars mitrumam ar statisko elektrību uz korpusa? Par telefonu platēm ir zināms, ka ir mitruma indikātori, gan jau arī laptopiem, bet tie ir uz plates.

Principā laptopu korpusi, laikam lielākā daļa, lai pasargāstu no statiskās strāvas el detaļas, ir pārklāti ar kapara krāsu/slāni, kas saskarē ar kaut ko slapju, iekrāsojas zaļgans... ja slapjums ilgāku laiku patusējies uz korpusa daļām. Pēc tā var noteikt, ka bija noliets. Jo sārmaināks šķidrums, ja labāk var redzēt....
    1. nav tur nikuja kapara slaanja.
    2. ja skjidrums ir bijis, izjaucot to var redzeet uzreiz! nav jeegas melot... kaut viena pile uzreiz skaidri redzama.{sjii viena piliena diezgan, lai atteiktu garantiju!}
    3. pilniigi poher - saarmaina vide, skaaba vide, saalji jebkuraa situaacijaa pie elektriibas veido elektroliizes procesu...
    dolbaku saraksts - Hrjum, Monstrs, nabukoo, junkmail, Kaspars, deff_ins. Instigater, maarells

Quote Originally Posted by Spoks View Post
    gan jau arī laptopiem, bet tie ir uz plates.
    nav gan) laptopam gruuti no kabatas iekrist klozetpodaa, mhhhh

Quote Originally Posted by Spoks View Post
    Kāds sakars mitrumam ar statisko elektrību uz korpusa?
    Nav nekāds sakars.

Es biju šo pārklājumu domājis...Click image for larger version. 

Name:	Asuscase.jpg 
Views:	45 
Size:	308.6 KB 
ID:	44260
    Ja uz šī noklūst slapjums, tad var redzēt oksidācijas pēdas no šķidruma...nu kaut kā tā...
    Es par to pārklājumu neesmu baigi iedziļinājies, varbūt tas slānis nav statikai

Par elektrolīzes un korozijas procesu uz platēm - tas skaidrs...

Quote Originally Posted by drunk_lizard View Post
    ps. visiem klientiem vienmeer esmu devis bezmaksas padomu - pie portjika seezjot jaadzer tikai tiiru snjabi :>
    Labāk tīru spirtu

Ir, ir tā. Ne visi apzināti paši melo, piem. vecāki nes datorus, pie kuriem bērni pastrādājuši sūdus un tad melo vecākiem, ka nekas nav bijis, nekas nav uzliets.

Quote Originally Posted by Verneris View Post
    ko tu man te! tu vispaar zini , kas ir dziive?!
    Tu par savu "Pētera dzīvi" ar šnabīti?

A tīri teorētiski kautkādos 1% gadījumos tas "točna neesmu neko uzlējis" nevar būt kondensāts ienesot kompi no aukstuma un uzreiz slēdzot iekšā?
    Computers are the only thing where too much heat can cause freezing.

Ja uz šī noklūst slapjums, tad var redzēt oksidācijas pēdas no šķidruma...nu kaut kā tā...
    kaut kaa taa uz taas virsmas var redzeet dajebkaada minimaali saaljus saturosja skjidruma peedas. tiesji taa pat kaa, piemeeram, uz stikla :>

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)