Results 1 to 15 of 15

Thread: Android TV - ko tagad ir jēga pirkt

Pieredzējis lietpratējs

Default Android TV - ko tagad ir jēga pirkt

Kuru - ?

TET beidza supportēt tet+ aplikāciju uz samsung tv, attiecīgi vajag ko jaunu.
    Pie viena interesē iespēja iebarot usb ar filmām un spēs normāli sagremot 4k, whatever audio streamus.

+/- nekas vairāk arī nav vajadzīgs.

Rekomendācijas no tā, kas ir pieejams LV/EU, ar muitu negribas krāmēties/ n nedēļas gaidīt

Pašam ir Nokia Streaming Box 8000, tajā pašā TET pirkts un jābūt saderīgam ar Tet+. Gļukus neesmu novērojis, neskaitot ka visu laiku dod ārā Dolby Digital+ skaņu pa HDMI, pat ja tikai stere klausās. Opcijās gan ir Never use surround sound.

Pieredzējis lietpratējs atkars's Avatar

Populārs ir Xiaomi TV Stick 4K, bet nezinu cik labs. Ja pašam vajadzētu, tad noteikti ņemtu to pašu.

Pieredzējis lietpratējs netbeast's Avatar

Quote Originally Posted by atkars View Post
    Populārs ir Xiaomi TV Stick 4K, bet nezinu cik labs. Ja pašam vajadzētu, tad noteikti ņemtu to pašu.
    Jaa, vai nu sho vai Amazon Fire Stick vai Roku.

Es gan nez kaa Mi ir ar Global app store un vai Fire Stick/Roku LV vispaar sakariigi straadaa.

Tad vnk atmet roku tam, kas televizoraa, meklee to, kas labaakais P/P matricaa/kvalitaatee/cenaa un lieto pilniigi standalone iekaartu.

+/- mēnesi lietošanā ir google chromecast 4 with google tv (GA01919)
    atbalsta 4k, izmantoju priekš vlc, twitch, f1 tv, ātrdarbība ir ok
    vēl bija doma par apple tv 4k 2021, bet tam cena gandrīz x3

Sejasgrāmatā paņēmu vecam LG TV lietotu GO3 media boxi (ATV598Max) pa 20eur. Quadcore / 2GB ram / 16GB emmc / Android 9. TET+ un cita šņaga (youtube, kodi) griežas labi, tikai ar Netflix ir bēda - aizveras ar erroru pie startēšanas. Xiaomi stiks nestāv blakus.

Pieredzējis lietpratējs

xiaomi sticki ir divos citos TV, BET, nav USB(stickā esošais ir barošanai). kas dotajā gadījumā ir aktuāli. Uz esošajiem xiaomi stickiem gan tet+, gan Nova griežas, viss ir ok.

-JJ-: dotajā gadījumā Q nav par TV, bet par atsevišķu kasti, kuru pieslēgt esošajam samsungam.

Igors5: viens chromecast stick arī kautkur mētājās, bet...same story - usb flashkas....

janni: netflix/youtube nav aktuāli, tas dzīvo TV, supports uz papildus boxa nav vajadzīgs.

šitajam ir type c un liekas ka biju redzējis workaround ar usb c "dock", ka var gan fleškas, gan ethernet iebarot
    bet tā fleškas vajadzības gadījumā iet tv, tik tizen os nav daudz appu, tāpēc nācās iepirkt chromecast, a tā viss tiek streamots uz vlc/plex

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Quote Originally Posted by Maxal View Post
    xiaomi sticki ir divos citos TV, BET, nav USB(stickā esošais ir barošanai). kas dotajā gadījumā ir aktuāli. Uz esošajiem xiaomi stickiem gan tet+, gan Nova griežas, viss ir ok.

-JJ-: dotajā gadījumā Q nav par TV, bet par atsevišķu kasti, kuru pieslēgt esošajam samsungam.

Igors5: viens chromecast stick arī kautkur mētājās, bet...same story - usb flashkas....

janni: netflix/youtube nav aktuāli, tas dzīvo TV, supports uz papildus boxa nav vajadzīgs.
    Jaa jaa, es pasteidzos neiebraucis jautājumā
    Pussy Power

Pieredzējis lietpratējs

ir
    https://www.salidzini.lv/cena?q=xiaomi+mi+box+s
    guļamistabas tv pieslēgts vecais samsūda tv. viss apmierina.

Quote Originally Posted by Maxal View Post
    xiaomi sticki ir divos citos TV, BET, nav USB(stickā esošais ir barošanai). kas dotajā gadījumā ir aktuāli.
    uzliec vadu splitteri. vinjam ir arii jaabuut data capability.

Es pazaudeeju Fire Stick pulti un jauna maksaa tikpat cik jauns komplekts. Fire Stick USB arii ir baroshanai un baro no rozetes, nevis TV usb, jo paaraak maza jauda tam portam. Workarounds bija uzlikt USB cable splitter un iespraust USB klavieri, lai vareetu darbinaat Menu upcijas, lai HDMI CEC passthrough iesleegtu, kas atljauj ar TV pulti darbinaat Fire Stick.

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Pag, pag, pag. Tas stick jau tepat pēc atsauksmēm ir bremze. MiBox ir normāla kaste.

man ir gan, gan. MiBox LV un Stick 4k Max UK. nevareetu teikt, ka baigi bremzee, bet ne man spriest. Man Mi Box nepatiik, jo, lai tiktu pie globaalaa appstore, kaut paardod kaa global version, ir mazliet jaanonjemas. Arii ar apdeitiem ir chakars un biezhi vien peec apdeita pults nestraadaa.

Es gan nepushoju Fire tv stick, es vnk saku, ka, ja ir kaut kaads devaiss, kuram it kaa nav usb flasha atbalsta, nopirkt USB kabelja splitteri un android developer opcijaas iesleegt OTG. viss straadaas. Tas ir kaa USB hubu pielikt pie PC.

Varbūt man nebija paveicies, bet Latvijā pirkts MiBox 4S 4K modelis bija tāda bremze un pilns ar bugiem, ka nervi neizturēja...

HDMI CEC strādāja kā uznāk, pārsvarā nestrādāja
    Katru dienu vajadzēja restartēt (izraut no špana), citādi nedeva ārā bildi uz 4K TV
    Ja pamostās no ilgāka miega (JA pamostās), tad lago tā, ka maz neliekas (pat 480p video lago YT).

Iespējams setup īpatnības, bet kastītes nomainīšana uz kaut ko modernāku visu atrisināja.

Mi box s kādu 2gadu griežas, bremze itkā nav, yt 2160p gremo normāli, viss pārējais arī ok, tas ar visu, ka bija ilgs laika posms, ka tā kaste griezās padsmit stundas dienā. Pirkts tepat vietējā veikalā.
    Otrs ir vecais mi box, bez S, tam bija problēma pirms pēdējā update, bet tas bija sen un nu viss ir ok..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)